Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dáte spíš na názor ostatních, nebo se řídíte podle sebe?

26. 10. 2019 v 19:54Off-line Anonym
Dáte spíš na názor ostatních, nebo se řídíte podle sebe? Já už hrozně dlouho toužím po tom, že si oholím hlavu, abych se o vlasy nemusel starat, protože mi stále zavazí, padají mi do očí a mě to nehorázně štve, nemluvě o tom, že mě to rozptiluje při práci. Mám trochu kulatou hlavu, podle mě to není nic hrozného, ale pár lidí mi řeklo, že bych vypadal jak vajíčko, tak nevím, co mám dělat. Já se takhle cítím nepohodlně a stále se těším na to, až si někdy v budoucnu oholím hlavu, jenže mi stále vrtá hlavou, co když potom budu vypadat jak kkt? Co byste na mém místě dělali vy?
26. 10. 2019 v 19:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
V první řadě se to nebude líbit tobě samotnému, až se najednou uvidíš v zrcadle s vyholenou hlavou, když jsi zvyklej mít pačesy. :-P
26. 10. 2019 v 19:59Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Pokud se sám nemůžeš rozhodnout už delší dobu, dej na názor ostatních a najdi jinou cestu, například krátký sestřih nebo culík.
26. 10. 2019 v 20:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Niekto si vyberie cestu pretvárky a falošnosti, aby sa každému zapáčil. Niekto je zas sám sebou a na nič sa nehrá. Niekto je zas otvorený a úprimný, až "neslušne" úprimný ale ja si takýchto ľudí vážim, pretože viem že mi neklamú a všetko (aj to zlé) čo si o mne myslia by mi povedali aj do očí. Mňa nedávno objal chlapec keď sme boli vonku a povedal mi, že ma má veľmi rád aj preto že sa ako jeden z veľmi mála ľudí v jeho okolí na nič nehrám a som sám sebou a som úprimný a nie falošný jak.. :-)) Okrem toho veľa chlapcov vyzerá jak vajco keď si oholí hlavu a aj tak im to neprekáža :-)
26. 10. 2019 v 20:08Off-line Anonym
Lukino_Luk Já si právě myslím, že by mi to slušelo, jen si nejsem jistý, když si ostatní myslí opak - vlasy na sobě nenávidím, takže by to bylo už jen o tom pocitu, že jsou konečně pryč :D

Lolitak69 O to jsem se pokoušel dlouho, tento rok jsem si to nechal dorůst do culíku, ale tím víc je s tím starostí a akorát mě stále bolí hlava, když mám vlasy stáhlé celý den :/

FelixGabriel Tady nejde o přetvářku, ale o to, že jsem taky jen člověk a žádný člověk nechce dobrovolně vypadat jak kkt, kór když už tak mě dost lidí nemá rádo :)
26. 10. 2019 v 20:10Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja som ti len chcel povedať toľko, že niektorí ľudia si cenia na ostatných keď sú sami sebou bez ohľadu nato čo si asi pomyslí okolie. Keď ťa už teraz dosť ľudí nemá rado tak tvoj super vzhľad to nezmení, naopak môžeš zapôsobiť na niekoho kto proti tebe nič nemá :-) Bez vlasov nemusíš vyzerať nutne zle, niekomu sa holohlaví páčia. Vonku zas môžeš nosiť šiltovku.
26. 10. 2019 v 20:17Off-line Peta80  (43/187/-)
Když po tom tak toužíš, tak ty vlasy ohol. I kdyby to nakonec vypadalo blbě, tak vlasy po čase dorostou...
26. 10. 2019 v 20:23Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja som sa raz nechal vyholiť nedorozumením s kaderníčkou skoro do hola, výsledkom síce bolo že som vyzeral tak trochu nie najlepšie, ale nakoľko som úplne holí nebol tak to ešte ušlo.. pochválili mi to však 2 spolužiaci a jeden z nich došiel o 3 dni do školy s rovnako krátkymi vlasmi :-D
26. 10. 2019 v 20:56Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Řídím se podle sebe. Holohlavý jsem byl mnohokrát, když už jsem do toho šel, tak jsem holil i žiletkou. Na zimu se nehol, ta bílá neopálená hlava by totiž vypadala opravdu blbě. Bohatě stačí vlasy zkrátit tak, aby do očí nedosáhly. A nebo je klidně nechat delší a naučit se česat.
26. 10. 2019 v 22:10Off-line Anonym
Tak já nechci úplně pleš na kůži, ale nahoře ostrůvek 1-2cm a zbytek co nejmíň, ale ne úplně na kůži, to by mi vadilo :D Asi to fakt udělám, protože se těším jak malé dítě, když na to pomyslím, ať mi všichni políbí, stejně se mnou nechodí, tak jim může být jedno, jak vypadám :D
26. 10. 2019 v 22:12Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
2 cm hore veď to nie je tak málo, tomu môjmu som sa tak vždy najviac páčil :D
26. 10. 2019 v 22:16Off-line Anonym
Tak já mám na hlavě tak cca 20+cm, a snad nikdy jsem neměl míň jak 10+cm, takže to pro mě docela krátké je, ale chápu, že pleš to asi není :D
Jako chci to tak krátké, abych se o to nemusel moc starat, nechci to zvedat gelem, nebo podobný chujovinky, na to v životě nemám čas :D
26. 10. 2019 v 22:18Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No 10+ to by som nemohol mať také dlhé leze to do uší a všade.. :-D
26. 10. 2019 v 22:22Off-line Anonym
Jo, právě proto to chci dát dolů, už mě to prostě štve. S krátkými vlasy není žádná starost, to se prostě ráno vzbudíš a jdeš, ne?
26. 10. 2019 v 22:25Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Pokud ti rostou vlasy na jedné straně čela nahoru a na druhé dolů jako mně, tak s tím budeš mít spoustu práce. :D
27. 10. 2019 v 11:56Off-line Invictus  (23/182/100)
Většinou sám, mám ale kamaráda, se kterým se radím o důležitých věcech. Je jediný na koho dám.

Zkrať to...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload