Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chování kluka

27. 10. 2019 v 21:20Off-line Anonym
Zdravím ve spolek. Chtěl bych se jen zeptat na vaše názory. Před asi 3 týdny jsem potkal kluka, seznámili jsme se na grindru. Měl jsem z toho velkou radost neboť mi přišel moc fajn a nestává se často že by se mi líbil někdo jen o rok starší. ( Většinou se mi líbí třeba o 10 let starší, pozn. pod čarou) Bylo vše v pořádku ale už před druhou schůzkou začal méně psát, ale prý měl hodně starostí, tak jsem to neřešil. Když byla třetí schůzka, tak došlo i k držení za ruku a vše vypadalo fajn. Vzhledem k tomu, že byl při chuti, tak jsme i zahonili v autě. Vše se nám oběma líbilo. Myslel jsem že i dnes bude vše v pořádku, ale trošku změnil styl psaní a také popisek tady na profilu. Dříve tam měl že hledá vztah nebo něco v tom smyslu. Po včerejšku je tam popisek že hledá někoho kdo nemyslí jen na sex. Trošku mě to zaráží nebot mě včera vyprovokoval. Asi si od toho nemůžu nic slibovat, prostě typické buzní chování.
27. 10. 2019 v 21:30Off-line Anonym
Viktorbah: To bude asi to nejlepší co můžu udělat ;)
27. 10. 2019 v 22:41Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Došlo len k honke? tak to veď tak hrozné nie je keď to bolo na 3. rande. Spýtaj sa ho ako vážne to myslí on s tebou.
28. 10. 2019 v 18:51Off-line Anonym
Auro bylo me ????
28. 10. 2019 v 20:45Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Bylo? takže ty si mu ho požičal a on ti ho ukradol nuž máš problém vyriešený toho už neuvidíš :-D :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload