Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju ho, ale má kluka...

29. 10. 2019 v 23:03Off-line Anonym
Ahoj, mám poněkud zvláštní dotaz, ale zase nic zvláštního pro tuhle poradnu haha...
Takže abych začal od začátku, poznal jsem jednoho fajn kluka. Vše bylo okay, psali jsme si a řekl, že ven můžeme zajít kdykoliv, avšak když jsem se ho zeptal, jestli nemá čas v úterý, (dneska) tak se vymlouval, že už něco má s kamarádkou. To bylo ještě v pohodě, nakonec jsme se domluvili na sobotu. Potom mi ale přestal psát. Zjistil jsem, že šel ven s jiným klukem. Ah, jsem z toho zničen a totálně znechucen. Když jsem se mu přiznal, že se mi líbí, tak bylo také vše ok (to bylo předtím, než šel ven s tím klukem). Dokonce mi to oplatil jemným komplimentem, takže bych neřekl, že jsem se mu nelíbil.

1\ Vyměnil mě?

2\ Udělal jsem něco blbě? Pokud ano, tak co přesně?

3\ Měl bych se o něho nadále snažit?

Vím, že má už jeho, (teda nejspíš, protože jsem viděl i fotky, kde se drží za ruce) ale nebyla by tu nějaká šance? Jsem totiž pořád ve fázi, kdy ho mám rád a chci ho pro sebe, hh.
29. 10. 2019 v 23:06Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Pokud je s někým jiným, tak ho prostě nech být. Co chceš dělat, chceš mu ho snad přebrat? Ačkoliv by sis měl zjistit, jestli s ním chodí doopravdy.
29. 10. 2019 v 23:12Off-line Anonym
Lolitak69 - On mi neodpoví, nebo řekne, že nemá čas.
Hlavně, když nebyl on, tak mi psal 24/7 hm.

Přebrat je asi silný slovo, když ten tejpek se tam prakticky přisral sám...
Ale zase finální rozhodnutí bylo na něm, tak já fakt nevím.. Možná jsem udělal chybu jinde.
29. 10. 2019 v 23:18Off-line houston  (26/185/78)
Myslím si, že nemá o tebe až takový zájem jako ty o něj. Když jsi mu prozradil, co k němu cítíš, tak to sice vzal v pohodě, ale nepřišel žádný krok z jeho strany (k možnému společnému vztahu). Chybu u sebe nehledej, tyhle věci se někdy stanou a do hlavy toho druhého člověka nevidíš.
Rozhodně bych na něj nijak netlačil, mohl bys ho ztratit úplně.
29. 10. 2019 v 23:46Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ty si si s ním písal, nikdy si s ním nebol vonku, chápem správne? A zamiloval si sa, toto je na chlapca trošku moc, ale u buzerantov ako tuná čítam nič nezvyčajné. Ale ak si si s ním dlhšie písal a nikdy ste sa za ten čas nestretli tak sa nečuduj, že ti ho prebral niekto kto nezostal sedieť za pc.
29. 10. 2019 v 23:51Off-line Anonym
Houston - Jo, dobře.. díky ;')
Felix - Však právě, tohle se mi děje často, mně se líbí a pak zaujme uplně podle psaní.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 10. 2019 v 23:53Off-line Anonym
Možná si zahraji na Yandere haha
29. 10. 2019 v 23:54Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To je ok, že ťa zaujme.. ale ako sa môžeš zamilovať len podľa toho čo ti píše? To nemôže byť hlboké.. Pretože človek miluje človeka ako osobu, nie jeho čmáranice.. milovať niekoho je milovať jeho telo, povahu, pohyby, hlas, spôsoby.. z písania si zistíš akurát tak typ jeho humoru, niečo málo o povahe.. ale nič viac.. s niekym s kým si dopisuješ sa v skutočnosti nepoznáš ani keby ste si písali 20 rokov to nebude ani zďaleka ono..

Čo sa týka vzťahov nesmieš zostávať pri písaní, musíš sa stretnúť. Najneskôr o týždeň.
29. 10. 2019 v 23:55Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja osobne ani nikoho koho poznám cez net neberiem ako kamaráta, môžem ho mať trochu rád ako človeka ak je fajn, ale nikdy nebudem môcť povedať úprimne žeby som ho mal rád ako kamaráta to proste nejde.. ľudí čo poznáš cez net v skutočnosti nepoznáš. Spoznáš max 10% z jeho povahy aj to budeš zato rád ak vôbec..
30. 10. 2019 v 06:39Off-line miloslav9  (31/171/60)
Ahoj anonym
Držím ti palce aby sa ti podarilo nájsť nejakeho ďalšieho chalana s vydareným vzťahom
30. 10. 2019 v 10:29Off-line velkoocasnik  (20/-/-)
Běžte spolu na trojku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2019 v 12:20Off-line Anonym
Vjaceslav - Haha, velmi vtipné no
Velkoocasnik - A to jako proč..?
30. 10. 2019 v 12:53Off-line Anonym
Tomaskeller1 - Hahaha, mám kyselinu fluorovodíkovou :^)

Ale jinak, kdybych je chtěl nějak rozdělit, tak to udělám fakt jinak :'-D
Zase ale nejsem s***ě, nebudu se jim plést do vztahu - ...počkám si, až se rozejdou prostě sami :( :'-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload