Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pride - diskuze s plusky

17. 08. 2013 v 15:25Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
A máme tu Pride, všechna média nás masírují fotkami a videi z Pride, dneska se tomu prostě neunikne.
Ale co mě zarazilo, byla diskuze na Novinkách.cz ( http://www.novinky.cz/diskuse?… ), kdy si všimněte názoru s nejvíc plusky. Pořád máte ten názor, že je to normální??
17. 08. 2013 v 15:37Off-line bennett  (36/184/95)
Ony diskuse na novinkách (nebo na idnesu) ještě někoho překvapí?
17. 08. 2013 v 15:44Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Jde o to sdělení, chodí tam dost lidí, myslím si že i inteligentních, ale alarmující je ten názor, co tam převládá. Tebe to nezaráží??
17. 08. 2013 v 16:06Off-line bennett  (36/184/95)
Ne, většina lidí jsou b***i.
17. 08. 2013 v 16:12Off-line johnj  (40/186/82)
Ani se těm názorům nedivím. Když se podívám na média publikovaná v médiích, tak tam převažují polonazí, nevkusně oblečení a pomalovaní, objímající a líbající se individua. Ani já nechápu to nutkání některých lidí se neustále zviditelňovat a dávat všem najevo svůj životní styl a postoje. Osobně takový nejsem a nebudu. Ale ať to dělají, pokud jim to vyhovuje a v něčem pomůže.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2013 v 16:14Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Bennett
Jsou, protože jen konzumují to, co jim média nasrevírují. Tak proč nezměnit formu, jakou se prezentovat??
17. 08. 2013 v 16:36Off-line Hagal  (32/180/90)
Diskuze pod články, obvzláště na novinkách, jsou výplachem kanálů společnosti. Bavil jsem se o tom s více známýma a nikdo se nikdy pořádně neztotožnil s názory, které tam lítají v plusových číslech ať už se jedná téměř o jakékoliv téma.

Osobně jsem diskuze na novinkách sledoval hodně, člověka ale některé názory a individua, kteří je podporují, tak zhnusí, že po čase přestane hlasovat a nakonec i takové stránky navštěvovat jen kvůli sebrance pesimistických tupců, kteří tam tráví spoustu času a jsou naštvaní na celý svět.

Holt jeden den v roce, kdy Prahou projde skupina turistů v dobré náladě v rámci festivalu, který se jich nijak netýká, je pro některé nepřekousnutelný problém.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2013 v 16:48Off-line bennett  (36/184/95)
Kdyby to byl poklidný pochod normálně vypadajících lidí a nebyli by tam pomalovaní šašci v kostýmech, tak by to média nezajímalo, nepsalo by se o tom. Média nikdy nebudou psát o tom, že homosexuálové jsou neškodní, že chodí do práce a žijí stejně jako ostatní. Média píší to, co lidé chtějí číst, aby se toho víc prodalo, copak to nechápete?
A pořadatelé pochodu a všichni, co v tom jedou, jsou za to rádi, protože na tom něco vydělají, mají příležitost vytáhnout nějaké dotace (nevím, jen hádám). Prostě komerce.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2013 v 16:59Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Ano, média píší o tom, co lidi čtou. A když už ne, poutavě to napíší a podloží fotkami (bulvár).
A že se někdo neztotožní s názorem je v pořádku. Ale jestli i tak dá někdo někomu plusko na Novinkách?? Tak si ten člověk nevidí do huby.
A já konkrétně na Novinky chodím, občas souhlasím s hlavním proudem lidí, kteří reagují, jindy jsem tam za "rebela". Ale prezentuju tam svůj názor a nejednou se mi stalo, že jsem tam debatovalů s lidmi, kteří jsou normální. A přestat tam chodit jen kvůli tomu, že má někdo, pro mě osobně, stupidní názory?? To je slabé...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2013 v 17:00On-line Centaur  (43/177/-)
Víte co je srandovní ? Že se ještě nenašli gayové, kteří by tomu udělali konec a jednou ta chvíle nadejde kdy tyhle karnevaly utnou lidi od nás. Chyba je že se zatím proti tomu moc nebojuje z naší strany a přitom je to tak lehké.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2013 v 17:05On-line Centaur  (43/177/-)
Pro začátek by stačilo Hromadovi poslat petici od gayů, kteří by se podepsali že stouto prezentací nesouhlasí a pokud by to nepomohlo, což určitě nepomůže pak by se mohly udělat radikálnější kroky . Nebylo by špatné to vyvěsit pro začátek na FB aby si toho všimlo co nejvíce lidí.
17. 08. 2013 v 17:12On-line Centaur  (43/177/-)
Když totiž pan Hromada, vidí, že se proti tomu nedělá nic z naší strany tak se tomu akorát směje a pořádá si průvody podle svého. Kdyby se ale našli gayové, kteří by se proti tomu zvedli a začali něco dělat , časem by se s tím mohlo hnout.
17. 08. 2013 v 17:15Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Souhlas, určitě bychom se měli sjednotit v názoru na Pride. Mě se líbí ta prezentace týdnu, kdy probíhají určité přednášky, workshopy, koncert. Ale nesouhlasím s tím průvodem. Tady na to ta společnost prostě není připravená. Nemyslím tím Prahu, protože v průvodu jdou víceméně turisté, Pražáci, exhibicionisté a ortodoxní buzerantky. Nejde o to, ukázat jak jsme demokratický, že si tu můžeme udělat Pride, ale o to, aby na nás lidé nepohlíželi jako na něco méněcenného. A k tomu ten průvod nepřispívá.
17. 08. 2013 v 17:22On-line Centaur  (43/177/-)
Jako první by se mu prostě poslala petice a věřím že by takových gayů bylo dost, kteří by to podepsali . Jde o to, že když vidí , že mu za to nic nehrozí a má volnou ruku dá rozum , že to bude pokračovat do nekonečna . Musí se v první řadě dát na jevo že je to špatné a začalo by se peticí. Ne jenom o tom debatit , protože takhle mu to je ukradený a akorát se usmívá, jak sme bez něj neschopný a že ne všichni stojíme o jeho rádoby spasitelské manýry.
17. 08. 2013 v 17:56On-line Centaur  (43/177/-)
Duny : to je sice pravda, ale na druhou stranu je zapotřebí tahle maškaraparáda ? Vždyt tohle nikomu nepomůže a je docela absurdní si myslet že tohle bude řešením na všechny ty pošklebky . Já Vám říkám, petice a nebát se proti Hromadovi vyjít. Jsme sice gayové, ale ne zas tak blbý, aby s náma ta banda od pana Hromady mohla takhle orat. Je to jen otázka času kdy se seberou gayové a udělaj tomu šmitec.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2013 v 18:17Off-line bennett  (36/184/95)
Ale ten festival se nedělá, protože je potřeba a protože to pomůže gayům, za tím jsou zase prachy, každý na tom něco trhne.
Mě ten pochod neuráží ani nijak nepohoršuje. Jakou konkrétní újmu to způsobuje vám? Podle mě je vnímání homosexuálů lepší než před 10 lety, pochody nepochody.
17. 08. 2013 v 19:52Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Možná dneska se dělá kvůli penězům. To bych pak pochopil, proč ho každej tak protěžuje...
18. 07. 2016 v 09:19Off-line est  (34/184/63)
Staci sa pozriet na historicke fotografie a porovnat ich so sucasnostou - povodne bol pride koncipovany ako ukazka toho, ze sa lgbt nelisi od beznej populacie (ludia chodili obleceni v oblekoch atd.). Dnes tu mame presny opak, pride sa zmenil na oslavu "inakosti" - niet divu, ze su beznym konzervativnym ludom proti srsti. Aj tym ludom, ktori proti lgbt nic nemaju.
Ako pise bennett, stala sa z nich cisto komercna zalezitost, na skodu vacsiny lgbt.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload