Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak moc je náročné studium medicíny? Měli jste čas na osobní život?

09. 11. 2019 v 17:26Off-line Anonym
Studoval jste někdo medicínu? Pokud ano, můžete mi sem napsat jak moc je podle vás studizm náročné a jestli jste během studia měli čas i na osobní život? Děkuji
10. 11. 2019 v 05:02Off-line iglw  (48/172/77)
Náročné studium,ale dá se zvládat.Akorát se připrav,že studuješ celý život,ale u všech jsi PAN doktor!Ještě si vybrat dobrý obor a jsi spokojen celý život!Dobrých doktorů není nikdy dost!Joshboy96 má v mnohém pravdu,akorát doktorské rodiny stojí za sebou a pomáhají si navzájem!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2019 v 21:42Off-line macik00  (22/185/69)
Ja som nad tým premýšľal ale nakoniec som skončil na záchranárovi :D avšak stále rozmýšľam že po skončení (bc) skúsim medinu
10. 11. 2019 v 23:31Off-line qwertyasdf  (38/171/67)
Nebolo to jednoduché, ale zvládol som v pohode s tým paralelne ešte jednu školu úplne iného zamerania a aj študentský život... Takže všetko sa dá.
12. 11. 2019 v 22:43Off-line macik00  (22/185/69)
Ty vole a to si aj spal? :D :D :D
12. 11. 2019 v 22:59Off-line mysakX  (32/183/85)
Je to jednoduche, bud na to mas, nebo ne :)) studium hard? Asi jo, ale take hafo casu na vsechno (ne)mozne... je to jen na tobe, jak si to zorganizujes... hlavne se z toho neposrat! :)))
12. 11. 2019 v 23:32Off-line Brkoo  (31/176/79)
Narocne to je hodne a v patym rocniku uz budes mlyt z posledniho
22. 11. 2019 v 16:32Off-line Betonica  (39/191/93)
Medicinu jsem nestudoval, ale v ramci oboru jsme meli zkousku z psychiatrie. A muzu rict, ze toho bylo hodne za malo casu.
Jednu dobu jsem randil s veterinarem, kterej cerstve dodelal skolu. A co jsem slychal za story, tak treba zkouska z patologie nebo histologie se dava bezne na treti termin, bo je toho mrak, coz ale plati pro vsechny predmety. Predpokladam proto, ze humanni medicina bude minimalne stejne narocna, tedy studium velmi narocne na objem informaci.

Na druhou stranu jsem ale v ramci toho oboru delal i zkousku ze spravniho prava, kde toho bylo taky hodne. Sice uplne jinej typ informaci, ale naloz poradna.

Znam osobne kocenu, ktera pri LF MUNI studovala soubezne chemii na VUT a do toho ucila na jazykovce. Stihala vsechno a obe skoly dodelala. Je ale fakt, ze na pivo nebo disko s nama nechodila. Navic je potreba se jako lekar neustale vzdelavat. Zpocatku atestace, coz jsou v zasade dalsi statnice, dal pak prubezne seminare, skoleni... Neni to studium pro kazdyho a prace pak taky ne, protoze je to prace s lidma. Pokud teda nechces delat treba v laboratori.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload