Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neviem sa rozhodnúť

10. 11. 2019 v 11:59Off-line Anonym
Ahoj, potrebujem vašu pomoc :D
Nachádzam sa v celkom zložitej životnej situácii, nakoľko sa neviem rozhodnúť medzi 2 chalanmi a možno vám to príde ako zbytočné, ale to, pre ktorého sa rozhodnem určite ovplyvní moju budúcnosť, takže...
Mám 22 rokov (aby som tu nečítal komenty aká som vlhka 15:D) a mám chalana, sme spolu cca 2 a pol mesiaca a mám ho fakticky rád. Je z vedľajšieho mesta, cca 20 kilometrov, má 25 rokov čiže by sme sa mohli často stretávať, bohužial opak je pravdou a niekedy mi jeho správanie vadí, vidíme sa tak raz za týžden, niekedy aj za dva, vždy je zaneprázdnený... napriek všetkému mi tvrdí že ma má moc rád a plánuje so mnou spoločnú budúcnosť. A priznávam, chvíle, ked som s ním sú úžasné a vtedy mi nič na svete nechýba... len sú strašne krátke a je ich málo, a ja niekedy mávam pocit, že ma neberie ako svojho chalana, ale len ako kamoša s výhodami, čo som mu samozrejme už vela krát povedal a on to nepotvrdil...
na druhej strane, spoznal som chalana, ktorý ma 19, je z toho istého mesta čo ja a má úplne iné správanie, myslím, že by bol som mnou aj každý deň, mohli by sme spolu aj bývať, má podobné záľuby a celkom naisto viem že by so mnou chcel byť. Bol som s ním vonku, vie že som zadaný, ale nedotkol som sa ho pretože to nedokážem, kým mám chalana... takže by som bol rád, keby ste mi skúsili poradiť, čo by mohlo byť pre mňa lepšie... lebo ja naozaj neviem :/
10. 11. 2019 v 12:11Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Nejdřív by jsi ho měl pořádně poznat a až potom se rozhodnout,aby jsi toho postupem času nelitoval.
10. 11. 2019 v 12:16Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja si myslím, že keď ti správanie a tie ostatné veci toho tvojho vadia a máš pochybnosti o tom že je k tebe úprimný a jeho činy to potvrdzujú.. tak rozchod.
10. 11. 2019 v 12:16Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Kuli: lenže najprv sa musí rozijsť, až potom môže skúmať iného chlapca ako potencionálny cieľ. Inak je to nevera a hlavne neúcta voči jeho priateľovi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2019 v 12:19Off-line Kuliferda  (53/173/74)
To si myslím Felixi, může ho poznávat jako kamaráda a potom teprve něco víc
10. 11. 2019 v 12:21Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja sa obávam, že "spoznávať ho ako kamaráta" už nemôže, nakoľko už ho spoznáva inak. A sebaklam že to bude inak na veci nič nemení.
10. 11. 2019 v 12:23Off-line Anonym
FElix - Samozrejme, to som povedal aj tomu druhému chalanovi, ak by som s ním chcel niečo riešiť, najprv sa musím rozísť. Nikdy by som nikoho nepodviedol alebo niečo podobné
Som nerozhodný, kamarátka tiež zastáva názor že si ma moj chalan neváži a mal by som sa s ním rozísť, ja ho mám však naozaj veľmi rád a snažím sa mu veriť.. bohužial, keď ho nevidím 2 týždne, tak prídu pochybnosti
Kuliferda- Popravde, nepozám poriadne ani svojho chalana, pretože sme spolu málo a väčšinou u mňa len prespí a ráno uteká hneď domov :D
10. 11. 2019 v 12:28Off-line Kuliferda  (53/173/74)
A snažíte se budovat nějaký vztah a nebo spolu jen spíte? Chodíte spolu do společnosti a chováte se jako pár?
10. 11. 2019 v 12:31Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Rozhodnout se musíš ty sám,do toho ti nemůžeme mluvit.
10. 11. 2019 v 12:32Off-line i8051  (53/184/97)
Rozhoduj se jen a pouze tim, jak to sam citis a jak si ty sam myslis, ze je to pro tebe nejlepsi. Preneseny zkusenosti a rady mistnich starych mladencu ti nijak nepomuzou :-)
10. 11. 2019 v 12:34Off-line Anonym
Ja sa snažím. Vôbec niesom typ na úlety, predtým som býval so svojím priatelom vyše 3 roky, rozišli sme sa preto lebo sme si prestali rozumieť. Jediné čo si prajem je vybudovať s niekým niečo podobné... ale s týmto chalanom to je zložité, jeho rodičia nevedia že je gay, trávi s nimi veľa času a pravdepodobne preto je so mnou málo, lebo im nechce vysvetlovať kam chodí
tým pádom sa tažko niečo buduje, väčšinou som sklamaný a následne nahnevaný, že so mnou nieje, čo ma prinútilo písať si či stretnúť sa aj s niekým iným.
Často mu vyčítam aký je, on mi na to povie, že nemôže byť všetko ako v rozprávke a nemôžem všetko chcieť :D :D
10. 11. 2019 v 12:35Off-line Anonym
I8051- samozrejme, rozhodnem sa podľa seba, ale cením si názor každého človeka tu, myslím, že čím starší, tým viac skúseností .. :)
10. 11. 2019 v 12:37Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Myslím, že odpověď už znáš.
10. 11. 2019 v 13:01Off-line Kocciccaccio  (43/189/116)
Leo, je to opravdu složité. Že jsi věrný je super. Ovšem schůzky s druhým za zády partnera beru trochu za hranicí, zvláště pokud je tam zájem. Kdo chce hledá způsob. Bydlíte kus od sebe, jednou za 14 dní je málo. Pokud nevystoupí z komfortní zóny, ukonči to. A až poté poznávej další kluky. Tohle by mělo mít jasné hranice. Teď se rozejdeš a budeš s druhým a hned získáš nálepku kluka, co se rozešel kvůli jinému. Rozejít by ses měl v nefungujícím vztahu kvůli partnerovi, ne kvůli jinému. Jiná situace by byla, kdybys poznával kamarády necíleně, ne kvůli vztahovým problémům. Za mě vyřešit si stávající vztah, potom se seznamovat s potenciálními partnery. Neber to jako k***iku, ale názor. Vždy se dobře radí ostatním. Vlastní starosti tak snadno řešit nejdou. Proto ses dobře rozhodl sáhnout po názoru a radě z venčí. Co člověk to názor. Zkus se se stávajícím klukem domluvit a řešit to doma, pokud to bude neměnné, řeš to. Ta rozprávka by v tomto čase měla být, po třech letech by to bylo zase jiné. Co lze očekávat za čas, když již dnes to je v tomto stavu si lze jen domýšlet. Doporučuji se rozejít, neskočit do nového vztahu a formou kamarádství poznávat toho druhého. Pokud jsi zamilovaný, skutečně miluješ, nemělo by se Ti tak rychle podařit vyměnit kluka za jiného. Jinak to nebyla láska, ale přátelství s výhodami, které neuznávám. Drž se a kdybys to chtěl probrat, je to možné. Vždy dej na svoje pocity a rady ber jako doporučení. Hodně štěstí. Martin
10. 11. 2019 v 13:02Off-line i8051  (53/184/97)
To, ze je nekdo starsi, sice v nekterych ohledech znamena, ze je zkusenejsi, nicmene v tvem konkretnim pripade si svoje vztahy smeruj tak, jak je chces mit a jak cejtis, ze by to bylo pro tebe nejlepsi. V tom je zkusenost starsich spise kontraproduktivni :-)

Btw Kocciccaccio, 10x souhlas :-)
10. 11. 2019 v 14:24Off-line Anonym
Kocciccaccio - Súhlasím so všetkým čo si napísal, len podotknem, nieje to "schůzka s druhým za zády partnera" , vie že som s ním bol vonku a aj to že ten chalan má o mňa záujem .. ja niesom typ čo by niečo tajil.
A ľúbim ho určite, pretože som už mal 100 dôvodov sa na to vykašľať a stále som to nespravil :) ale odrádza ma fakt, že si myslím, že neľúbi on mňa :) na túto tému vždy docielim len to, že mi povie že som moc hrr a on potrebuje čas
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload