Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozchod?

19. 11. 2019 v 12:57Off-line Anonym
Ahoj, mam problem s mym partnerem. Jsme spolu 6 let, zprvu bylo vse super. Nicmene posledni dobou zacinam pocitovat, ze uz si nerozumime jako driv (alespon ja to tak citim). Nemame moc spolecnych zajmu, nedovedu si s nim predstavit vychovavat deti (taky je tak trochu dite) a navic v sexu je z moji strany uplny mrtvo, nejde mi s tim nic delat. Rad bych zacal po letech zase bydlet sam a starat se jen o sebe. Nicmene mam ho hodne rad (asi jako brachu) a vim, ze kdyz se s nim rozejdu, hodne mu ublizim (mam pocit, ze z jeho strany je vse v poradku). Dalsi vec je ta, ze nejsem nejmladsi a kdyz se rozhlidnu na gaye kolem me a na seznamkach, je mi z toho mdlo. No proste mam strach, ze uz si nikoho normalniho jako je on nenajdu. A tak se ptam... zustali byste ve vztahu i pres vsechno uvedene?
19. 11. 2019 v 13:20Off-line viktorbah  (18/168/47)
Komunikace je klíč, pomluv si s ním o tom. Třeba to ještě půjde zachránit.
19. 11. 2019 v 13:24Off-line FelixGabriel  (100/170/58)
Partner pokiaľ nie je vopred zmýšlané a dohodnuté inak, sa vyberá na celý život. Zhrň si všetko dobré a snaž sa z toho vyťažiť čo najviac, ak ti niečo nevyhovuje, hovor s ním.
19. 11. 2019 v 13:59Off-line FelixGabriel  (100/170/58)
Ešte že ty steve nemáš takéto problémy, chlapca by si si do 4 rokov vymenil ako staré auto :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2019 v 17:04Off-line Anonym
Nevim, zda by to vubec fungovalo, kdybychom bydleli oddelene. Velky problem je ten sex - vubec me to s nim uz nebavi. Porad koukam po jinych - ale nikdy jsem ho nepodvedl ani to delat nebudu. On bohuzel na ten sex hodne naleha a ja ho casto odmitam. Co se emoci tyce - ja ho uz vubec nemiluju. Mam ho rad jako bratra. Jinak nevari vubec, uklizi malo (ale to ja taky :) )
19. 11. 2019 v 18:05Off-line miloslav9  (29/171/60)
Koľko vám je let obom? Koľko máte rokov anonym?T by ma fakt zaujímalo :)
19. 11. 2019 v 18:25Off-line Levent  (99/180/75)
Toto jsem zažil, a rozchod byl to nejlepší co jsem udělal. On si někoho našel a i já a jsme už jen kamarádi, co si někdy napíší sms a nebo mail.
19. 11. 2019 v 19:07Off-line Anonym
Me 32, jemu 30. Je to tezky, ja bych ho nerad ze zivota vymazal, ale i presto se v tom vztahu dusim a citim, ze to asi nebude ten pravy...
19. 11. 2019 v 22:42Off-line miloslav9  (29/171/60)
Tak urob ako cítiš anonym :)
20. 11. 2019 v 03:42Off-line i8051  (50/184/97)
Mas problem s tvym partnerem a p***om mas pocit, ze z jeho strany je vse v poradku .. tak to bych spise rekl, ze on ma probem s tebou :-)

Hele ma to naprosto snadny reseni .. komunikace, komunikace a jeste jednou komunikace. Probirani vasich problemu zde mezi anonymnima buznama spise znamena, ze ty jsi vetsi decko, nez on. Soryjako :-)

A pises, ze ho nemilujes, nechces s nim sex, chces bydlet sam, starat se o sebe .. hele, ted fakt nechapu, co vlastne resis a na co se ptas, odpovedel sis sam. Chces snad od nas razitko nebo si udelat alibi pro tvoje rozhodnuti? Chces si ho nechat jen proto, protoze kolem sebe nevidis nikoho jinyho, kdo by te chtel? Tak to se vrat k mamince pod sukni. Ve 32 je tohle tvy chovani ostuda, jak prase :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 11. 2019 v 18:03Off-line Anonym
Vařím a uklízím já, takže v bordelu a špíně nežijeme. Ad i8051 - je to jen pocit, třeba je to jinak. Skoro nemluví, když se zeptám, je prý vše v pořádku. Nicméně tato poradna je tady přeci od toho, ne? Mohli bychom tu odsoudit každého, kdo tu řeší potíže mezi "buznama". Alibi ani razítko nechci, chtěl jsem jen názor někoho nezaujatého. Věř či ne, ale já osobně nemám vůbec žádné gay kamarády, jen samé heteráky. Ani nevím, proč to tak je. Takže není s kým moc pokecat. Určitě nechci zůstávat s někým, protože mě nikdo nechce (to nevím, jak jsi vydedukoval). Osobně si tedy nemyslím, že je moje chování ostudné. Nechápu tvoje odsuzování. Nicméně i přes to ti děkuji za názor.
20. 11. 2019 v 18:47Off-line i8051  (50/184/97)
Anonyme, ano, poradna je tu od spousty veci, nikoli ale aby radila v oboru subjektivnich problemu dvou lidi, o kterych se zde jen vykrikuji nazory bez ohledu na jejich odbornost a vahu. Od tebe zname jen domenky jedne strany bez kjakehokoli kontextu s realitou. Takze jo, na tema, jak uva*** koprovku je to zde ok, ale na to, abyste si urovnali svuj partnerskej zivot, na to jste jen VY DVA, maximalne nejakej ZKUSENEJ arbitr nebo chapavej a racionalni kamos. Citis uz ten rozdil? :-)
22. 11. 2019 v 15:32Off-line Betonica  (36/-/-)
Hele? Nepises nahodou o mne a mym partnerovi? Taky ted mame po sesti letech vlnu dolu, kdy se vsechno jevi cerne a na nic.

Nejhorsi pro me bylo, asi dva tydny zpatky, vedome se tlacit do pozitivniho mysleni. Denne, i nekolikrat, jsem si opakoval, ze i po mega hnusnym obdobi zas prijde jaro, slunko, lepsi dny. No, u nas to ted vypada, ze jsme tuhle zkousku zvladli.

Tezko ti muzu neco radit, bo neznam vas pripad. Obecne ale muzu rict: Je fakt potreba zatnout zuby, nemyslet na svoje pocity a myslenky, snazit se na to nemyslet vubec. Cloveka se totiz takhle nevedome dostava do spiraly negativity, ze ktere sam nemuze ven. Mne v tehle fazi pomohl vzacny p***el, kteryho shodou okolnosti znam z tohoto webu. To on mi rekl, ze neni potreba hasit ohen, kterej me zatim nepali. A tak jsem prestal bojovat a nechal veci plynout. A nakonec se ukazuje, ze mel pravdu. Fakt jsem to videl cerneji, nez to bylo a je. Partner taky ubral na jizlivostech, zda se, ze i jemu doslo, ze boj o pravdu a o to, kdo ho ma vetsiho, nikam nevede.

Takze vam, chlapci, preju totez, co preju vsem: Zkuste spolu i po hadce usnout v jedne posteli, zkuste spolu druhej den rano vypit kafe/caj a behem dne se zkuste tesit na vecer. Nereste tak moc aktualni situaci, protoze ta ted reseni nema. Nechte odplavat to nejdrsnejsi a vratte se k tomu za par dnu.

A hlavne! Zadny zbytecny a nedustojny veci (vim, o cem mluvim)... Toho pak clovek lituje nejvic.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload