Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zpověď: Když člověk něco marně hledá ve vlastním vztahu, půjde to hledat jinam

23. 11. 2019 v 19:32Off-line astro1990  (33/186/91)
Astro1990 (29/186/91)
Odkaz https://www.nakluky.cz/…ledat-jinam/?…
Jasně! Ty haj.líku! Kamaraďme se mimo partnera s 50ti dalšími a jdeme dupat, že je to vzrušující a adrenalin... a těch 50 dalších ať si zase zadupe s 50-ti dalšími ať jsou vzrušeni adrenalinem, a po 20ti opakování tu máme stovky či tisíce styku napoprve... A Ale je to adrenalin...A super... Hm... Samozřejmě, ať je to adrenalin, polovina z těch zadupání bez ochrany... A z 2000 páru při sexu, máme 20 s HIV. nebo poté s AIDS. No to je dehonestující článek... Kde je v něm něco o ochraně, poznání se, o ochraně, o ochraně! o ochraně! Hlavně že je to vzrušující, a akční.! Mohu psát zde články rovnou já?, a vybírat témata? :-) Bylo by to čtivější a poučnější pro lidi. A to si myslím rozhodně. A snad bych to i vzal, pokud by to šlo. Psat se dá i o příkladných lidech, kteří něco dokázali, a sdělí nám něco k našemu užitku a pro to, že si vezmeme příklad a budeme informováni i jiným stylem než tím. Že se vlastně máme vzdát adrenalinu a vzrušení, a každý máme na poprvé dupati s kýmkoliv(nepsalo se tam nic o hrozbách atd...) článek je pobízejcí k HIV a Aids roznášení...
Souhlasím • Nesouhlasím
23. 11. 2019 v 19:39Off-line syTOM  (25/-/-)
Btw,autor tohoto clanku :Jan Červenka...
Autor článku je hříšný bůh sexu, půlku výplaty nechává v sexshopu a jeho uměleckou tvorbu raději hledejte na RedTube.
:DD
23. 11. 2019 v 20:09Off-line astro1990  (33/186/91)
Nepíši tu do poradny nikdy skoro. Ale nyní jsem musel upustit páru, nedalo se bez reakce neprokopnout můj monitor od pc. Ať mám názory na reg partnerství... adoptování... či sňatky a práva nas gayů jakékoliv. Nejsem ortodoxní gay za demonstrace pro všechno co chceme, ale pro toleranci jsem(fašisté a nácci ji stejně nikdy nepříjmou). Takže v tom to mám vyřešený... Musel jsem se možná zde ztrapnit komentářem, to posudtě ale vy uživatelé... a napsat, co jsem napsal. Budu čekat schválně, zda mne nabídnou místo redaktora, a oslovoval bych a psal bych čtivé, zajímavé, a k něčemu články. Nedá se tu dlouhodobě, kromě pár trochu spásných článků nic číst... Číst se to dá.... Jenomže, po přečtení nic poučného, k sebezdokonalení, sebe změnění , něco varovného a informující. Nicméně, autoři článků jsou zde ve skupině, jsou parta, a nikoho k sobě nepustí.... A články jsou stále stejné... Konečná... Už zase nepíši zde půl roku či rok. Leda že bych byl bybrán redaktorem :-)))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload