Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První 3 roky s přítelem byly nádherné, ale pak to šlo z kopce

27. 11. 2019 v 09:17Off-line Anonym
Ahoj, mám přítele už asi 7 let, první 3 roky byly nádherné, ale pak už to šlo z kopce. Po těch letech jsme se zcela odcizili, není o čem mluvit, neděláme nic společně, vztah je založen čistě na sexu. Miluju ho a nedokážu si představit sex s někým jiným, nikdy bych ho nepodvedl, ale co se týká ostatních věcí jako trávení společného času, procházky nebo koukání na filmy a podobně tak to nefunguje. Co byste dělali vy? jsem ještě mladý a tak si říkám jestli nemarním své mládí zbytečně, začínali jsme spolu brzo a je to můj první kluk v podstatě, mám se sním rozejít? ukončit to nebo se mám trápit v tomhle vztahu dál? zkoušel sem to napravit, pozvat ho do kina, na jídlo, kafe kdekoli, ale vždy mne odmítne s tím že nemá čas nebo se mu zrovna teď nechce a já se tím akorát trápím
27. 11. 2019 v 11:18Off-line AMillionLittleThings  (28/173/60)
Pokud se ve vztahu už delší dobu necítíš dobře, partner nereaguje na tvoje podněty tento problém řešit, pak je nejlepším východiskem rozchod.

Pokud by sis následně našel partnera, se kterým bys byl šťastný, najednou by sis mohl uvědomit, kolik vlastně času jsi promarnil v tom minulém vztahu a že jsi to měl udělat už dávno. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 11. 2019 v 12:34Off-line i8051  (53/184/97)
Proberte si to jen a jen spolu, protoze je to vas vztah. Zadny rady zde nejsou specificky pro vas pripad a nikdo s vama 7 let nezil. Kdyz to nijak nedopadne, rozmysli se podle sebe, protoze to bude tva zodpovednost a tva zmena v zivote a bude jen na tobe neco udelat. Kazdopadne nehled na rady zdejsich nezadanych radcu, ktery jsou na vztahy takovi odbornici, ze nikoho porad nemaj :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 11. 2019 v 15:35Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Psal jsem docela dlouhý text, ale překlikl jsem se a všechno je to v tahu... Takže shrnutí..
Nejdřív píšeš, že ho miluješ, ale později se ptáš, zda se máte rozejít... To musí být láska převeliká...
Myslim, že vztahy jsou hlavně o ústupcích a prostoru. Že by se neměly dva lidé brát jako jednotné "MY", ale raději by měly zůstávat u vhodného "Ty a Já", neboť nejsou jedna bytost a ani partnerský vztah nevyřeší všechny rozdíly. Přijde mi, že si uzurpuješ až moc partnerova času a pozornosti a tím ho takřka zbavuješ jeho samostatné identity.. snad je to dospělost, která člověka zbavuje toho zvráceného pohledu na fungování dvou partnerů..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 11. 2019 v 17:27Off-line igni  (36/192/130)
3 roky je jeden z milniku, kdy bezne dochazi k nejake krizi a obecne hodne rozchodum. Takze zalezi na Vas, pokud to prekonate, dlasi statisticky milnik je cca 7 let :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 11. 2019 v 17:37On-line Kuliferda  (53/173/74)
Igni,oni jsou spolu 7 let a jestli tomu dobře rozumím, tak 4 roky už to jde z kopce
27. 11. 2019 v 18:53Off-line Levent  (102/180/75)
To ani pauza neopraví. :-(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 11. 2019 v 14:41Off-line Betonica  (39/191/93)
Odpovedel sis sam: "...co se týká ostatních věcí jako trávení společného času, procházky nebo koukání na filmy a podobně tak to nefunguje..."

Je to vas vztah, tedy partneruv a tvuj. Prevezmi iniciativu, pozvi partnera tam, kde vis, ze to ma rad, navrhni takovou aktivitu, kterou vis, ze ma rad. A muze to byt cokoli, co si vzpomenes. Nekdy pomaha ozivit starsi vzpominky tim, ze je clovek znovu prozije. Jedte treba znovu do mist, kde vam bylo dobre.

Pro me je dulezity s partnerem spolecne usinat a jist u stolu. Posiluje to ve mne vedomi, ze jsme dva bez ohledu na vnejsi okolnosti.

Jo, nekdy to stoji za prd. Ale je to jen klesajici cast sinusoidy, kterou opisuje kazdy vztah. Po klesani zas prijde stoupeni, na to vem jed!
Drzim vam pesti, to je stesti!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload