Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Třicátník píše teenovi

01. 12. 2019 v 07:14Off-line Anonym
Proč se mladí tak durdí, když jim někdo napíše mimo věkový limit? Nemyslím hned dědu nad hrobem. Ale třeba když třicátník napíše teenovi. To přece není takový rozdíl. A třeba mladé studentky ze střední velmi často chodí s třicátníkama s prachama, u kluků je to jinak? Všiml jsem si že si dávají limit buď do svého věku nebo max +5let ale spíš 2roky nad svůj. Čím to je?
01. 12. 2019 v 07:21Off-line iglw  (48/172/77)
Je to dnešní nabídkou fešných kluků a určitou rozežraností!Vesměs se hledá kluk,muž,princ!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
01. 12. 2019 v 08:31Off-line BaseZax  (27/-/-)
"To přeci není takový rozdíl".
Nechci ti brát iluze, ale jestli ti je třeba 35 a píšeš klukovi, kterému je 15-18... tak jsi přibližně dvakrát starší než on. Takže v tom je znatelný rozdíl.

A abych odpověděl na tvoji otázku. Je to tím, že s lidmi v jejich věku nebo s lidmi, kteří jsou jejich věku blízko mají daleko víc společného než s někým, komu bude dvakrát víc než jim.
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 12. 2019 v 09:01Off-line Frederic  (27/178/70)
Pze náctiletí nechápou, že úplně nejlepší věk chlapa, a kdy je nejvíc sexy, je věk okolo 30 let. +- 5 let. A taky: rozdíl mezi 5 letým dítětem a 6 letým je asi tak sto let, mezi 10 letým a 15 letým je rozdíl padesát let, mezi 15 letýma 25 letým už jen 20 let, ovšem mezi 25 letým a 35 letým je to už takřka bez rozdílu. Jestli teda chápete, jak jsem to myslel.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
01. 12. 2019 v 09:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Kolik patnáctiletých má ve slovní zásobě a používá slovo DURDIT, kolik třicetiletých má vlasy obarvený na modro a kroužek v nose? :D
btw když už je někdo takový neomalený prase, že píše někomu kdo má jasně v profilu věkový limit který on 2x překračuje, neměl by se aspoń divit nepříznivé reakci oslovenýho... :D
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2019 v 09:50Off-line Anonym
Frederic ano souhlasím náctiletí mají pokřivené vnímání času. Ale až dospějí do urč. věku budou se divit, proč je náctiletí nechtějí.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
01. 12. 2019 v 09:51Off-line Anonym
Bussterxi při sexu se nekecá ale sexuje.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 12. 2019 v 09:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Mě spíš přijde, že pokřivené vnímání času (a nejen toho) máš ty. :-P
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 10:00Off-line MoreThanYouKnow  (21/182/59)
Ono je to hlavne generacni rozdil. V dnešní dobe spousta teen kluku svou orientaci neresi, zajimaj se o módu, experimentuji s vizáži, stylem, nestydej se treba za feminni chovani, zajmy, práci..Cekove zijou otevrene pred okolím. A hlavne tým že se treba nestydej oblikat extravagantne a treba si i obarvit vlasy namodro dávaj najevo ze jsou v pohode s tým jaci jsou.
Dnešní 30 si ovsem uzkostlive strazej image spravnych uspesnych alfa samcu, maji síce tvrde vybudované kariery a snad i nejaké prachy avsak castokrat o tom že jsou tepli nevi ani jejich maminky ktere nechápou proc ten jeji uspesnej synek jeste nemá vnoucatka. Na to se pod pozlatkem úspechu a utajení nabaluje spousta psychických problemu, osameni atď...
Samozrejme, existujou i zakomplexovane 18 s chovaním 60 letych dedku a mladistvi stylovi 40 tnici ale to jsou spise vyjimky.
Na penize se v dnesne dobe kolousci zlakat nedaj. Nejsme v 90 tkach. Všechno je za houbicku a i za celkem obycejne práce a brigády se v pohode dá poridit všechno po cem mladej clovek touzi. Opravdu asi nikto nemusí chodit s prachatym dedeckem aby si mohl poridit hadry, cestovať,jit do kina, do restiky, na drink...
A tak je to spravne.
Souhlasím - 27   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 10:21Off-line BaseZax  (27/-/-)
Řeknu ti to takhle, je to asi jako kdyby tobě psal někdo okolo 60-70 let, protože mezi vámi není až zase takový věkový rozdíl a teoreticky toho můžete mít společného víc než by jsi si dovedl představit. ;)

I onen starší pán by byl jen dvakrát starší než ty sám... nemáš přeci pokřivené vnímání času, ne? Tak šup, směle do toho... ten bude mít času!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 10:49Off-line Frederic  (27/178/70)
Vjaceslav: Pze si s tebou chtějí hrát na vojáčky a těší se, až je dobudeš a vytáhneš na ně svoje dělo! :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:18Off-line Anonym
Basesex nesouhlasím, porovnej tělo 70letého a 30letého a přijdeš na dost velký rozdíl. třicátník je chlap v plné síle, na vrcholu, má co nabídnout i v sexu. zatímco děda v 70 asi těžko, když je na práškách.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:37Off-line Anonym
Gerontofilie je něco jiného než sex s třicátníkem, to sis popletl.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:42Off-line BaseZax  (27/-/-)
No. Musím uznat, že jsem přemýšlel jak to napsat slušně a ne tak protivně. :)

Ale z toho co jsi nám tu hezkého řekl budeš asi taky pěknej kus *píp*, kterej chce jen m***t s mladejma, ale přitom po něm nikdo neštěkne.

A měl by jsi pochopit že všechno není jen o sexu a o těle.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:43Off-line BaseZax  (27/-/-)
A když se nad tím tak zamyslíme.. když jsou podle tebe ti třicátníci tak úžasní, tak si nějakýho taky najdi a mladý nech konečně na pokoji. :))
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:49Off-line Anonym
Basexu já se jim nebráním mám to od 15-35, ale najdeš nějakou patnáctku s podobným rozpětím? Píšou si 15-18max. co to k***a je za rozpětí?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:52Off-line Anonym
To si nepamatuju, ale jen to dokládá tu pokřivenost vnímání času náctek, kterou popsal frederik.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 12. 2019 v 11:56Off-line Frederic  (27/178/70)
Podle mě má Anonym v zásadě pravdu. Chlap kolem třicítky je nej. Akorát náctileté to (právem) nezajímá, ale já to chápu už tak 2 roky. To znamená pro mě třicátník je fakt sexy, teda pokud je sexy :D. Vlastně to je o sexepealu. Přece všichni známe osmnáctky, co vás nevzruší, ani kdy by jim bylo 15 a třicítky, kteří, když si je představíte v pelechu, podlamují se vám kolena. :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2019 v 12:05Off-line Bahutom  (35/173/60)
Čím by to mělo být? Každému se líbí něco jiného... tvým jediným úkolem je to RESPEKTOVAT... každému se líbí něco jiného a tak je to v pořádku.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 12:15Off-line BaseZax  (27/-/-)
To je jako se bavit s Tatarem. Nebo já už nevim! :D :D

Jako je pravda - začněte si hezky spolu s Fredericem. Hezky si spolu o tom můžete tokat. :P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 12. 2019 v 12:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale tak já myslím, že nebudeme na anonyma zlí, a doporučíme mu jednu místní šestnáctku: musclehulibrk (16/180/75)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 12:33Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Osobně bych uvítal funkci věkového rozdílu na každou položku, kterou doplním do sekce “Hledám..”. U přátelství a chatu mám požadovaný věk opravdu neomezený, ale na položku “vážný vztah” přece nebudu chtít osmdesátníka - bohužel to naprosté většině staříků hledající teeny nedochází, tak.. je to normální? Pokud chce takhle starý člověk teen kluka, tak ať si do profilu napíše “hledám kluka 15-19, mám spoustu peněz” a má to vyřešené. Pokud nemá spoustu peněz, může se potom obhájit tím, že stovka u něj v peněžence pro něj spousta peněz je. (berte tento příspěvek s humorem)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2019 v 12:55Off-line Frederic  (27/178/70)
(asi let) číslo 4N0NWH1Z: nesmíš se brát tak vážně, ty trumbero! :D :D je to jen obecná diskuze, nikdo přece nemění tvůj vkus, nicméně argumenty, které ode mě zazněly, mají platnost. Všichni si tady kecáte sami pro sebe, ale aby někdo vzal můj argument kus po kusu a rozstřelil ho, tak na to nemáte, že BaseZax. Nejvíc je, že mě nemůžete obvinit ani z nadržování třicítkám, když je mi stejně co vám. :D :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:15Off-line BaseZax  (27/-/-)
Dobře, udělám ti tu radost.

Co jsou nejlepší léta je relativní pojem, když se zeptáš každé věkové skupiny, s největší pravděpodobností ti poví že je to ta jeho. Pokud tedy vyřadíme ty nejstarší, protože ty nikoho nezajímají.

Co se týče toho věkového rozdílu, tak v tom máš pravdu. Ale to jsem taky psal, ne jen taky ale ve více diskuzí.
V určitých okamžicích se věkový rozdíl a propast mezi generacemi může zdát větší než u jiných.
01. 12. 2019 v 13:18Off-line Frederic  (27/178/70)
BaseZax: mohl bys nám říci, proč máš na profile věkovou hranici 30? Však tím nám vlastně dáváš za pravdu. A pecka kluk/chlap, který ve 30 je sexy, bude sexy i o 3 roky. Nebo? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:25Off-line BaseZax  (27/-/-)
Původně jsme řešili něco jiného. :)
A to plus mínus patnáctka a plus mínus třicítka. Tam už je rozdíl znatelný, protože každý má asi trošku jiné životní prio***y... a tím je i jejich okruh témat na konverzaci v jistém smyslu omezen.

Ale když to porovnáme s mojí situací, tak mě už dávno není -náct. Takže je větší pravděpodobnost, že si s někým okolo třiceti budu mít co říct. Ale není to vždy pravda... občas se zdá, že mají v hlavě nasráno i oni. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:35Off-line VseJeZabrane  (23/-/-)
Není to žádná pokřivenost času. Nevím, co na tom nechápete nebo spíše nechcete a odmítáte pochopit. Hledáme někoho ve stejném věku kvůli stejným zájmům, problémům i zkušenostem a hlavně si máme mezi sebou co říct. Všechno není jen o sexu. Když vidím, že někdo má na profilu limit, tak mu snad nepíšu, ne? A ne ty vaše kecy "Škoda, že jsem přes limit, vadí to?". Hledej si někoho ve svém věku a nech mladé být.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:38Off-line Frederic  (27/178/70)
BaseZax: jj, máš pravdu, 15 a 30 je opravdu rozdíl. O rozdílech jsem psal už nahoře pod tvým prvním příspěvkem. Pak už se ty rozdíly začínají stírat. Jak koukám, u toho příspěvku jsem schytal 8 mínusek, tak by mě hrozně zajímalo za co. To co tam píšu, je obecně uznávaný fakt.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:41Off-line Anonym
Basex:Co se týče toho věkového rozdílu, tak v tom máš pravdu. Ale to jsem taky psal, ne jen taky ale ve více diskuzí.
V určitých okamžicích se věkový rozdíl a propast mezi generacemi může zdát větší než u jiných.

Ale o tom si tu už dobrou hodinku povídáme, Mlho! Pokřivené vnímání času u náctiletých, prostě co je o dva roky starší než jsou oni, už vnímají jako důchodce.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:51Off-line BaseZax  (27/-/-)
Frederic: Však v tom jsem ti dal za pravdu. :)

Za co? ... na to je celkem snadná odpověď, řekl bych.
Je tu mnoho starších pánů, kteří si odmítají připustit, že už jsou pro určité ročníky nepřitažlivé; ale zároveň u těch stejných ročníků, kteří je odmítají, mají tendenci si vynahrazovat to o co přišli a nebo zavzpomínat na ta úžasná bezstarostná léta, ve kterých zmiňovaní odmítači zrovna jsou. :)


mmm: Ale tady nikdo neřekl, že pokud je někdo starší o dva roky, tak už je to špatně. To si pleteš znaménky, pokud je někdo DVAKRÁT starší, v tom už je nějaká nenormálnost.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 12. 2019 v 13:57Off-line Anonym
Basex: Je tu mnoho starších pánů, kteří si odmítají připustit,,..
Takže třicátník je starší pán??? Každým svým příspěvkem jen potvrzuješ tu netoleranci a věkovou pokřivenost.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:04Off-line BaseZax  (27/-/-)
Kocourku, záleží na úhlu pohledu. Na ničem jiném. :)

"Starší pán" není žádné ustálené slovní spojení, které by mělo nějaký zvláštní význam.
Takže když to hezky rozebereme.

Starší je pouhý druhý stupeň skloňování od přídavného jména "Starý" (viz starý, starší, nejstarší).
Když to dáme do naší souvislosti "Třicetiletý je starší než patnáctiletý", tak je to správně, řekl bych.
A slovo pán se používá pro oslovování dospělých lidí mužského pohlaví.

Takže, stále si myslíš, že jsem slova použil nesprávně? :))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:07Off-line Anonym
Z toho už se nevykecáš. "starší pán" je prostě pro tebe třicátník na vrcholu sil. Zeptej se mamky, co si pod tím pojmem představuje a porovnej to s tebou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:09Off-line BaseZax  (27/-/-)
Hele, já být tebou tak nekážu o toleranci.

Protože kdyby jsi byl ty tolerantní, tak umíš přijmout skutečnost, že o tebe někdo nejeví zájem.
Ale to ty ne, ty jsi kvůli tomu založil nové téma v poradně, jen proto aby jsi se mohl vybrečet a postěžovat si, jak je ten dnešní svět nespravedlivý a ta mládež nevychovaná, když ti nechce nastavit, že?

Tak ukaž trošku té své tolerance a přijmi fakt, že mají v drtivé většině zájem o vrstevníky, protože si s nimi můžou i pokecat.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:13Off-line Anonym
Mají v drtivé většině zájem o vrstevníky, protože si s nimi můžou i pokecat.

Jenže pokecat by si mohli i s třicátníkem mnohdy i lépe, jak psal domcavojt, takže tady problém nebude, jenže k tomu nedojde, protože si nastaví ten netolerantní limit.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:17Off-line BaseZax  (27/-/-)
Já se z ničeho nemusím z ničeho vykecávat, Kocourku.
Jak jsem řekl, pro někoho jako já je třicátník teoreticky už v pořádku, protože můžeme mít něco společného.

Ale to o čem jsme se tu původně bavili - je ten velký věkový rozdíl.
A ano je velký, jestli si myslíš něco jiného... zajdi si k tomu psychologovi. Jak ti bylo doporučeno o něco výš.

Jenže je rozdíl pokecat si o něčem a pokecat si o něčem o co mají skutečně zájem. Nepředpokládám, že by jsi se zajímal o stejné věci jako dnešní mládež.
Nebo snad hraješ nějaké hry co jsou teď v trendech? Koukáš na youtubery? a nebo děláš jakoukoliv kratochvíli co dnešní mladí dělají?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:28Off-line BaseZax  (27/-/-)
A víš že bych něco podobného mohl napsat i tvým směrem?

Něco ve stylu, že tobě asi "jen o pokecání a tak" nejde, použiji pro to tvá vlastní slova "při sexu se nekecá ale sexuje".
Tak je asi všem hned jasné o co ti jde, vrau. ;)

Ale dám ti jeden pro-tip na na to, kdyby jsi nevěděl o čem SLUŠNÉM s nimi pokecat, zkus se zeptat jestli nechtějí pomoct s domácím úkolem... to by někteří mohli ocenit, přeci-jen jsi třicátník co má co nabídnout! ... no ne? :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:32Off-line Anonym
Ale neříkej mi, že nadržení náctiletí jsou samé cudné dámy, které si chtějí jen povídat u kafíčka o počasí a erekcích na Slunci. Tak naivní určitě nejsi, že ne?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 4 hodinamiOff-line Anonym (mmm)
Bussterxi při sexu se nekecá ale sexuje.
Souhlasím • Nesouhlasím - 2

----

Před 17 minutamiOff-line Anonym (mmm) NOVÉ
Mají v drtivé většině zájem o vrstevníky, protože si s nimi můžou i pokecat.
Jenže pokecat by si mohli i s třicátníkem mnohdy i lépe, jak psal domcavojt, takže tady problém nebude, jenže k tomu nedojde, protože si nastaví ten netolerantní limit.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 3

xxxxxxxxxx

Anonyme, co teda vlastně po náctiletých chceš, sex nebo kecat? :D
01. 12. 2019 v 14:37Off-line BaseZax  (27/-/-)
Anonyme, anonyme... na tebe je občas už pomalu škoda slov.
Náctiletí určitě poběží hned za prvním třicátníkem, nejlépe tebou, který v nich vidí jen díru na ošustění, že!
Zamysli se trošku, chce to trošku soudnosti.

Bustíku:
Všichni víme že chce jen m***t, ale musí se přeci tvářit že mu jde o něco víc, protože neni tak povrchní a netolerantní, ne?
01. 12. 2019 v 14:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Myslím, že už si umím představit, jak musí být nadšená osumnáctka s věkovým limitem 20 když jí napíše zrovna tento pán :D
01. 12. 2019 v 14:45Off-line BaseZax  (27/-/-)
Taky si to dovedu představit... i štěnic se člověk zbaví snáz než téhle osiny v zadku. :))
01. 12. 2019 v 14:51Off-line BaseZax  (27/-/-)
Řekl bych, že anonym čekal trošku víc souhlasné komentáře, takhle se tu už neukáže. :/ A přitom to byla celkem legrace si z něj utahovat. :)
01. 12. 2019 v 14:52Off-line i8051  (53/184/97)
Nejzajimavejsi na teto problematice je fakt, ze ta durdici se decka, o kterych anonym pise a zaroven vsichni, kdo tato decka vyhledavaji, cili anonym, furt jen hledaji a porad nikoho nemaji. Cim to asi bude? Asi proto, ze s deckem nevydrzi nikdo. Neberte to jako urazku, i my stary jsme byli blbi :-) Nemyslim v pelechu, ale pro cokoliv dalsiho. Je minimum kluku do 25, ktery jsou vyspeli, se kterejma se da o necem bavit, maji nejakej rozhled a konicky, ktery je bavej a obecne nejakou cinnost, pro kterou jsou zapaleny. Zbytek se nudi a ma problem samo se sebou. Vetsinou to jsou to znudeni haranti na ranu. Neplati teda jen o buznach, plati to napric orientaci.

Vidim to na kurzech, kdy mi na more prijedou i 17+ kluci, ktery jsou naprosto v pohode, umej se chovat, fungujou a komunikujou, neresej p*****ny a nenudej se. Takovejm, kteri neco umej a maj v zivote nejakej cil desne fandim, protoze tu nejsou zbytecne. A treba zde je videt skvelej rozdil. Nasrana afektovana decka kopajici nozickama a vztekajici se, kdyz jim napise nejakej tricatnik. Umeni komunikace a asertivity nemaj zadny, naopak sebevedomi prestreleny az za roh :-)

Chlapci, zamyslete se nad tim, ze vse, co ve vasem zivote bude a s kym se seznamite je zavisly jen a jen na vasem vnitrnim nastaveni a nikoli na tom, jakou fotku si date do profilu, jestli mate devitipek, jako Batman anebo jaky si nastavite nesmyslny limity. To samy si delat alibi, ze za vasi neschopnost si nekoho najit muze sama buzni komunita je jen osobni selhani. Uvedomte si, ze nekdy vas totiz ten tricatnik (pokud to neni vazne hovado) muze nekam posunout a nasmerovat i jen blbou konverzaci a naopak i tricatnika muze nejake decko necemu naucit. Je to jen o tom umet komunikovat s lidma. Samozrejme kdyz je na jedne strane dement, reseni to vetsinou nema :-)

A rada zdarma pro nadrbanyho anonyma - nechce te, ma na to pravo, respektuj to. Pres to vlak nejede. Loudenim ze sebe delas akorat zoufalce a takovy uz nechce vubec nikdo :-)
01. 12. 2019 v 14:53Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Domčo a myslíš že už mu bylo 16?
01. 12. 2019 v 14:53Off-line BaseZax  (27/-/-)
Domcavojt
No, možná by jsi se divil, ale podobnou konverzaci (a ne jednou) jsem zažil i s třicátníkem. Oni totiž ti tupí šestnáctiletí vyrostou v tupé třicetileté. :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 14:53Off-line i8051  (53/184/97)
Já: Co ty a holky? nebo kluci ? čteš? jaké máš koníčky?
on: nemám koně. bidlým v paneláku
------------------
tak ten je za 10 bludistaku :-))))
01. 12. 2019 v 14:55Off-line Anonym
Správně domco!
01. 12. 2019 v 15:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Povahu anonyma bych charakterizoval jednoduše: JÁ CHCI a proto to tak musí být... egoistický egocentrik :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 15:23Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Vymletý mmm: skús napísať nejakému 16 ročnému čo chce staršieho.. taký nemá problém s 30tkou na tvojom krku.. ale vymletého 30tnika nebude chcieť žiadna 16tka pretože na starších si všímajú čo ten človek dokázal, či má dobrú prácu, auto, či má rozum..
01. 12. 2019 v 15:31Off-line i8051  (53/184/97)
Gabino, vyraboval jsi bez souhlasu muj komentar, ocekavam licencni poplatek 50 centu a uvedeni zdroje rabovani :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 15:38Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tvoj zdroj som čítal až teraz aby som sa uistil, či si nenapísal presne to isté a .. nenapísal :-P :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 12. 2019 v 16:05Off-line rosju  (53/170/78)
Problem Felixe - nečte co píšou předtím, potom placa stejné komentáře :)
01. 12. 2019 v 16:19Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Rosju, pokiaľ ti to spôsobuje nejakú újmu, môžeš vyplniť nasledovný formulár: http://felixgabriel.eu/…_JMTPRDL.pdf
01. 12. 2019 v 16:23Off-line rosju  (53/170/78)
Felix - pokud ti to připadá vtipné, dal papouskuj názory jinych
01. 12. 2019 v 16:24Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Je mi u p***le čo si myslíš. Ja som sem napísal svoj názor na vec a nepýtal som sa na tvoj feedback. Pokiaľ sem budete postovať nejaký hodnotný obsah tak si tie témy aj budem čítať. V inakšom prípade si občas prečítam iba otázku, ako to robí aj veľa užívateľov..
01. 12. 2019 v 16:28Off-line rosju  (53/170/78)
Felixi - nevím proč se při tvé inteligenci urazis, jen si myslím, že stejné komentáře nad nebo pod sebou není nic zajímavého, neber to osobně, jiné komentáře máš suprove :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 16:32Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Neurážam sa, ale nemal som chuť ani čas čítať si to celé nakoľko anonym uviedol naozaj blbú otázku. No a ďalej, môj komentár bol podstatne kratší jak Tomov a vyjadruje toho viac v tom zmysle v akom som ho napísal.
01. 12. 2019 v 16:36Off-line rosju  (53/170/78)
Proto mám rád, když přijdeš s něčím novým Feldo :)
01. 12. 2019 v 18:43Off-line rosju  (53/170/78)
Může mi někdo vysvětlit kdo používá " to je hlína"???
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 18:56Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ale u gayů je to většinou pravda
01. 12. 2019 v 19:03Off-line rosju  (53/170/78)
Domco už jsi okoupany :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 19:05Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Face,ten kluk se ti teda povedl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2019 v 19:46Off-line Alda29  (36/192/90)
Protože většina puberťáků je namyšlená a myslí si, že oni znaj všechno nejlíp, tak nestojej o jakýkoliv poznatky a rady starších. To je celý.
01. 12. 2019 v 20:00Off-line Anonym
K tomu jazykovému koutku rádoby dvacetiletého klučiny:
sub4dom (20/163/53) NOVÉ
Inu... používá-li někdo fráze typu „durdí" nebo „klučina"

Pěkně se tady tetelíš opovržením nad slovníkem třicátníka a sděluješ, že by sis neměl co říct...
hele ty klučino, všiml sis jaký výrazy použils nevědomky ty?
hned tvůj zčátek:
Inu... Čili...-li, tvoje "konverzace"místo chat, ty nemoderní archaisto!

Ty máš dvacet let asi jako moje matka tj. už dost dlouho.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 12. 2019 v 20:11Off-line Alda29  (36/192/90)
St63V: tak tak. Na druhou starnu je spousta starších, co umí něco víc, na rozdíl od těch mladších a dávají jim to pěkně sežrat a na rozdíl od první skupiny jim žádné zkušenosti nepředají, jen si z nich utahují a snaží život maximálně znepříjemnit.
02. 12. 2019 v 00:13Off-line Alda29  (36/192/90)
Facesitting: když vám nedaj za pravdu hned, tak s odstupem času určitě.
03. 12. 2019 v 14:32Off-line Alda29  (36/192/90)
Facesitting: vždyť jo, taky jsem si kolikrát vzpomněl na dědu, když mi něco říkal a já si myslel, že je to kravina a pochopil jsem, že nebyla.
03. 12. 2019 v 15:01Off-line Peta80  (43/187/-)
Vy to tu furt ještě řešíte? Vždyť je ta odpověď poměrně jednoduchá:
Přijde teen ze školy, otevře nakulky.cézet a má tam 120 zpráv. 20 zpráv má od vrstevníků, těch dalších 100 od 30, 40, 50+letých člověků, i přesto, že má na profilu limit třeba do 20. A ono když se ten teen musí probírat stovkou (pro něj) spam zpráv, tak se pak nedivte, že je nepříjemnej nebo neodepíše vůbec...
03. 12. 2019 v 17:54Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ještě že mám jen 2 zprávy za týden
04. 12. 2019 v 22:56Off-line Alda29  (36/192/90)
Nechápu, co s tím mají bohatí rodiče společného.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 12. 2019 v 15:07Off-line rosju  (53/170/78)
Prázdný, hloupý kuba. kony, nejsi v ničem originální, není ti co závidět :)
05. 12. 2019 v 15:10Off-line rosju  (53/170/78)
No ty musíš být dobrý srač, kony
05. 12. 2019 v 19:13Off-line contact  (55/172/80)
Čtvrtek večer. On:18/170/65- ahoj, co děláš přes víkend? Já na to:nic, jsem doma sobotu neděli. On:můžu přijet v pátek večer? Kde bydlíš? Já na to :bydlím kousek od Zábřehu, proč se ptáš? On :můžeš mě vyzvednout na nádru v Zábřehu v 9 večer? Jo můžu ti říkat tati? Hledám taťku, který by se mi věnoval celý víkend. Já na to :klidně přijeď, odkud jsi? No víš, já nehledám escort kluka, už vůbec ne za peníze, takže promiň. On :sorry, takhle jsem to nemyslel, jen hledám staršího chlapa, líbí se mi to. Jsem z Přerova. Já.:to je hezký, máš nějaké foto? Jen abych věděl, s kým si píšu. On :jo máš to tam, co na to říkáš? Já :pokud máš zájem můžu tě vyzvednou u vlaku a celý víkend je volný pro nás dva. On :oki, tadyj je telefon, zavolej, upřesníme to. Já zavolal, upřesnil a celý víkend byl opravdu super, myslím že je toto vyčerpávající odpověď
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 12. 2019 v 20:48Off-line gargamel  (37/182/74)
Hele ičko ale mě bylo 17 vole když jsme se poznali :D a chodili jsme na pivko na festáky
05. 12. 2019 v 21:29Off-line Alda29  (36/192/90)
Contact: a to vám jako máme věřit, když píšete neznámým lidem do zprávy něco o tom, že jsou falešní srabi, co si hrají na gaye a schovávají se vkoutě? Něco jako pozdrav, to asi neznáte, že? Píšete to každýmu, nebo nebo jsem to vyhrál v loterii? A nevím kdo je teda srab, když urážíte a hejtujete neznámýho člověka a pak zablokujete, abych vám to nemohl vrátit.
05. 12. 2019 v 21:50Off-line contact  (55/172/80)
Alda :píšu fakta a nikdo mi to nemusí věřit, ani to po nikomu nechci, tak to prostě bylo pokud máš komplex jak vypadáš a nic jsi kvůli tomu nezažil, tak neobtěžuj svými mindraky ostatní,piš k tématu, jsi v poradně
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 12. 2019 v 21:54Off-line Alda29  (36/192/90)
Contact: nápodobně, asi jste pěkný "krasavec" když se taky skrýváte nevím za co. Nevím, kdo z nás je falešnější.
06. 12. 2019 v 15:34Off-line i8051  (53/184/97)
Gargameloune, to uz se jako zname 15 let? A vydrzeli jsme celou dobu bez sexu, co? Taky dva aktivove si moc neuzijou a zbejvaj jim teda jen festaky a chlast ... :-)) Tak to musime nejak oslavit
06. 12. 2019 v 17:45Off-line contact  (55/172/80)
Pro aldu:každý člověk si vybírá protějšek, který se mu líbí, nějakým způsobem ho zaujal, něčím ho přitahuje. Bohužel ty jsi u mě nesplnil ani jedno k***érium, tak jsi v bloku, co je na tom divného, při tvém bývalém profilovém komentáři. A bohudík se stává, že mi kluk napíše, no a co, kupříkladu za dvě hodiny má přijed Kryštof znovu do Zábřehu, máme společný víkend, už 3,je na tom něco špatného? On si vybral mě, ne já jeho he he, tak to už aldo rozdýchej, s tebou by to fakt nešlo, nejsi můj typ he he he, prostě jsi v bloku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 12. 2019 v 17:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Přijed... tak to jo... :D hele oprav si to pls, urvalo mi to oko málem :D
06. 12. 2019 v 18:08Off-line i8051  (53/184/97)
Contacte, ze za tebou jezdi osetrovatel do duchodaku nam tu nemusis prezentovat :-)
06. 12. 2019 v 18:27Off-line i8051  (53/184/97)
Me taky pisi teeni .. viz zrovna ted :-)

tomas12**** Dnes, 18:11
ahoj

Dnes, 18:13 i8051
cau

tomas12**** Dnes, 18:13
jak se mas

Dnes, 18:14 i8051
naprosto bajecne

tomas12****Dnes, 18:14
tak to je fajn
Mohl by jsi mi prosím finančně pomoci ?

Dnes, 18:18 i8051
Odpovez si sam :,-)

pak par znudenejch smajliku a konec :-)
06. 12. 2019 v 18:43Off-line i8051  (53/184/97)
Chudackum, co si za to nemuzou par euro klidne poslu, sak posilam na Andela mesicne nemalou castku soukrome i z firmy, ale nemakacenkum a flakacum ani hovno :-)
06. 12. 2019 v 19:27Off-line fifotronic  (33/188/92)
Mxxxx7 (16)
Ahoj to zní lákavě. Pokud by jsi za to byl ochotný nějak zaplatit, tam nemám problém.
-----------
Lxxxkie (16)
Ahoj, klidně bysme mohli, ale spíš za něco pro mě.
-----------
Axxxto (19)
Ahoj půjčís mi prosím? Odvdecim se ti
-----------
Lxxxxn (15)
ahoj jsem kluk který hledá někoho na pravidelné schůzky za FO .. Samozdřejmě všchno diskretne
-----------
Dxxxxadej (17)
Čau sex dneska za f o?
-----------
Toxxxxcc (16)
Cau, treba bych mel zajem. Klidne bych s tebou sukal, zatim ale nemam zkusenosti jsem panic. Jestli nemas problem s fo, dej vedet.
-----------
gal****n (15)
Ahoj je mi 15 let a jsem ve finanční tísni, mam brigádu a školu. Potřebuji nějaké peníze.
-----------

atd..


Zaver si udelejte sami :) Samej prostitut tady..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 12. 2019 v 19:59Off-line Alda29  (36/192/90)
Contact: lidi, kteří mě nazaujmou vzhledem, nebo profilem, přejdu a dál se jimi nezaobírám. Totéž doporučuju i vám.
06. 12. 2019 v 20:32Off-line fifotronic  (33/188/92)
Oni taky pichaji z lasky.. k prachum, k iphonu, k tabletu... atd :D
07. 12. 2019 v 20:08Off-line contact  (55/172/80)
Busser:ty jsi se mi zdá pěkný k.. ot, když se ti nikdy nestalo, že mobil opravuje psaný text he he, to se pozná intelligent, původně tam měl být příjezd exote he he
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 12. 2019 v 20:26Off-line Alda29  (36/192/90)
To jsem rád, že nejsem jedinej, na koho contact bleje ty jeho mindráky méněcennosti xD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2019 v 01:22Off-line contact  (55/172/80)
Azda :Proč mi pořád lezeš na profil teda, pořád vidím, že mě stolkuješ, takže ty nad mýma fotkama honíš a potom tady píšeš, že tě nezajímám, no to je hezky ujetý, asi ty tvoje mindráky mají něco společného s tvojí prázdnou hlavou, před přáteli tajíš, že jsi buzna a tady si hraješ na inteligenta, podívej se do zrcadla, uvidíš tam pokřivený charakter :-). :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 12. 2019 v 17:05Off-line Alda29  (36/192/90)
Contact: vy máte na profilu nějaký fotky? Že jsem si nevšiml. Asi se řídíte příslovým "podle sebe, soudím tebe", to by vysvětlovalo tu prázdnou hlavu a pokřivený charakter.
08. 12. 2019 v 19:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 22 hodinamiOff-line contact (51/172/80) NOVÉ
Busser:ty jsi se mi zdá pěkný k.. ot, když se ti nikdy nestalo, že mobil opravuje psaný text he he, to se pozná intelligent, původně tam měl být příjezd exote he he
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 2

xxxxxxxxxxxxxx

drahý kontakte, telefon který opravuje slovo přijeT na slovo přijeD může dotyčný rovnou hodit do kanálu... drazí negramoti, co kdybyste zůstail u staré osvědčené dysgrafie, tato výhovorka na dysgrafii se totiž nedá průkazně vyvrátit na rozdíl od jiných :D a na závěr přidám duchaplné HE HE... :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2019 v 23:10Off-line contact  (55/172/80)
Bussy :pokud umíš číst, tak v textu měl být příjezd, ne přijed, tak jestli nejsi opravdu kok.. t, tak pochopíš, že tam chybí písmeno Z, jestli jsi i v životě takový blb, tak se nedivím, že jsi sám, protože kdo prudí tady, tak prudí i v životě, takže je jasný, že normál kluk s tebou nevydrží u jednoho stolu nebo postele HE HE HE..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2019 v 23:12Off-line contact  (55/172/80)
Azda,:Proč mi pořád stolkuješ profil, když máš blok, nebo máš blok v hlavě? Co tě tak přitahuje? Chceš něco podniknout??? He he he
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2019 v 23:40Off-line i8051  (53/184/97)
Contacte, napsal jsi "kupříkladu za dvě hodiny má přijed Kryštof znovu" a tam opravdu nahrada "prijed" -> "příjezd" nedava smysl. Ale co, treba ma Kristufek rad bezkoule dedky, co neumej priznat, ze to proste napsali blbe a hledaj vzdy nejakou metodu, jak se z toho vykecat, ikdyz je vsem jasny, ze mlzej. On totiz zadej autokorekt neopravi zadny slovo na "přijed", protoze to slovo "přijed" a dokonce ani tve upravene "přijezd" neexistuje. A nezna ho ani guugl. Mozna tak "přijeď" nebo "příjezd", ale ani jedno tam nemas. Podstatny ale je, ze nejaky mlady decko je z tebe uneseny, nebo si to aspon myslis. Nam je to ale asi uplne jedno, tak hlavne, ze ses pochlubil sam pred sebou a zaroven zde ze sebe udelal blbce. 2in1 :-)
09. 12. 2019 v 00:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Kontakojde, mám chuť za tebou příííjeZd a hodit ti do kanálu mobila a zrovna ti dát výchovný pohlavec :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 13:14Off-line contact  (55/172/80)
Tak přijeZd mantáku, těším se na tebe, jak to jednu lisknu po papuli, aby se to rozsvítilo, ale mám obavy, aby se ti ještě víc nezhaslo v tvým dutým ůlu HE HE
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 13:24Off-line contact  (55/172/80)
Pro I80:je nám jasný, že ten tvůj ti asi dal kopačky jako bustrovi, protože je fakt, že mít doma blba, který prudí tady na stránkách není asi žádná výhra, proto kopeš kolem sebe a ukazuješ na druhý jaký jsou, odvádíš pozornost od sebe, aby se náhodou nikdo nedozvěděl, že ti ten tvůj mladej zdrhnul He he..Cítíš se jako hrdina, snad najdeš někdy nějakého jiného, který ti chvíli podrží, než zase zjistí, kam to vlezl a zdrhne taky. Takže nějaké tvé pravopisné výlevy a rozbory si nech pro toho druhého mladého, kterého tím oslníš you stupid playboy he he
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 13:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol... ty seš fakt TETIČKA kontakte :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 13:56Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Kéž by tu bylo vlákno, kde bychom přispívali takovými vtipnými úlovky - bylo by to záživnější než “Instagram - kdo má?”

ste**** (35/-/-)
ste****Dnes, 10:50Nahlásit
ahoj si sinpatak a hesky kamo jak sa menuješ dame sex:) :) :) :)
09. 12. 2019 v 13:59Off-line BussterX  (103/130/150)
A dáte teda ten sex? O_o
09. 12. 2019 v 15:49Off-line rosju  (53/170/78)
Sub4dom-ty by si se měl napřed naučit vyrovnat se svou hloupostí a ne urážet jiné a pak se schovat za blokaci, ubozaku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 15:59Off-line i8051  (53/184/97)
Contact (51/172/80)
... v tvým dutým ůlu HE HE
-----------------------
Bacha, tady ti zase autokorekt opravil úl na ůl ... :-)

PS: Mas asi rozbitou kristalovou kouli (vlastne ty nemas koule zadny), tak jen upresnim, ze me jeste zadnej kluk a ni holka nikdy neutek, zatim jsem to vzdy ukoncoval ja. A ted nemam vazne sebemensi duvod neco ukoncovat :-)
09. 12. 2019 v 16:01Off-line rosju  (53/170/78)
Tvoje smůla sub4dom je v tom,že přes své jednoduché myšlení si nevidíš ani na špičku svého nosu a považujes to navíc za přednost. Je mi tě líto,jsi chudacek, žijící ve svém vlastním světě, kterému spousta věcí uniká
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 16:10Off-line rosju  (53/170/78)
Victoir-nebud průhledný a trapný a nelez ub4dom do p***le ,budeš se z ní těžko soukat ven
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 16:12Off-line i8051  (53/184/97)
"nelze sub4dom do neděle" .. coze? :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 16:34Off-line rosju  (53/170/78)
Ano,pokud se podepíší pod rozumný dotaz,není problém,pokud sem anonymně vkládají stokrát stupidní otázku,není to normální, nejsem sám,kdo má z anonymními dotazy úrovně žáka druhé třídy pomocné školy, problem
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 16:52Off-line rosju  (53/170/78)
Victore-nemá cenu se s tebou odhadovat, protože jsi zaujatý a neobjektivní, buď si jistý,že dotazy různých prudicu, kteří ani poradit nechtějí, vadí více lidem,než jen mě
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2019 v 19:09Off-line i8051  (53/184/97)
Viktorko, neni treba nic mesice prolezat, mame zde funkci hledani podle klicovych slov. Tak nebud lina buzna a kdyz neco chces, neco pro to delej :-)
09. 12. 2019 v 19:48Off-line Alda29  (36/192/90)
BusterX, na rozdíl od vás, contacte, k***t není.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 20:02Off-line contact  (55/172/80)
I 80:d***l na entou, jak můžeš napsat Krištov a kristal s měkkým i ty přiblblý analfabete hehe a někomu vysvětluj pravopis ty magore he he he, můžeš si to dát s aldou, to je taky takový přiblblý blbánek jako ty, , šmaku..
09. 12. 2019 v 20:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 2 minutamiOff-line contact (51/172/80) NOVÉ
I 80:d***l na entou, jak můžeš napsat Krištov a kristal s měkkým i ty přiblblý analfabete hehe a někomu vysvětluj pravopis ty magore he he he, můžeš si to dát s aldou, to je taky takový přiblblý blbánek jako ty, , šmaku..
Souhlasím • Nesouhlasím

xxxxxxxxxxxx


Kryštof (také Krištof) je mužské jméno, pocházející z řeckého Χριστόφορος (Christoforos)... Krištov 01 s měkkým je taky volací znak pro záchranný vrtulník :D

kristalová koule, překvapivě neznamená kouli z krYstalu, ale z křišťálu bez háčku (trochu se divím, že tam íčkův mobil nenacpal Ypsilona do té kristalove koule, měl by si vzít příklad z mobilu kontaktoida kterejžto jeho mobil opravuje zřejmě kdeco...:D)

za pozornost děkuje Buřterixův jazykový koutek :*
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 22:37Off-line Alda29  (36/192/90)
BussterX: dobře ty. Kontaktol z nás tady dělá d***ly, přitom si na to vystačí sám. Ale to dobře vypovídá o jeho charakteru. Když je někdo nula, tak musí ponížit ostatní, aby se ta jeho blbost ztratila.
09. 12. 2019 v 22:50Off-line contact  (55/172/80)
Busser:pokud vím, jsme Češi a řešíme český pravopis, tak mi netluč do hlavy řecké jména, podle českého pravopisu je Kryštot a krystal, vrať se to první třídy, jestli jsi se učil ve škole Krištov a kristal, tak jsi analfabet a nedával jsi pozor, nebo jsi chyběl ty, I 80 a IQ tykve alda, posílejte si mezi sebou minuska, třeba by jste mohli bydlet společně, jako Vzácná trojka he he, mohl by jsi dělat vedoucího, Íčko s tím svým novým mladým taťku s tetou a alda vám bude stlát postele, blbej je na to dost he he he..
09. 12. 2019 v 22:56Off-line BaseZax  (27/-/-)
Hele, ty plesnivej starej úchyle. :)

Tak ještě jednou polopatě pro blbečky jako jsi ty...
Je KRYSTAL a pak je KŘIŠŤÁL

A na věštění se používá KŘIŠŤÁLOVÁ KOULE ne krystalová koule...
Chápeš to teď, nebo to chceš ještě víc polopatě?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 23:05Off-line contact  (55/172/80)
A jinak busser, alda a íčko, proč pořád šmírujete můj profil, když jsem vás zablokoval, to jste fakt tak dementní, že nepochopite, že s takovými individui nechci mít nic společného? Nehodite se ani na hnůj se svojí povahou, závisti a zášti, závidět druhým,prudit každého tady, mít potřebu se ke všemu vyjadřovat, spíše by jste měli hledat pomoc u psychiatra, pokud máte nějaké osobní problémy, jako třeba že vás opustil mladej, že Íčko, nebo problém s vizáží či váhou, že aldo či nějaké jiné psychosomatické problémy, že bussy. Je třeba se k tomu postavit jako chlap, ne jako i***t, vizáž ledacos napoví o charakteru jedince he he, takže to shrňme, když někdo vypadá jako magor, tak se jako magor projevuje, že vy tři kluci he he..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 12. 2019 v 23:06Off-line Alda29  (36/192/90)
Nechápe, co bychom taky od toho jeho IQ bublajícího bahna chtěli.
09. 12. 2019 v 23:10Off-line contact  (55/172/80)
Base:ty bisexuálni polotovare z Kladna, řešíme český pravopis a tudíž Kryštof a krystal, ne to, kdo co myslel, takže se můžeš připojit a už vás bude čtverka, můžeš jim dělat vedoucího, právě jsi povýšil na vrchního i*****la he he he
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2019 v 23:10Off-line Alda29  (36/192/90)
Jak jsem říkal, podle sebe soudím tebe, tak už víme, že Kontaktol je tlustej, ošklivej, závistivej blázen z Beřkovic. Nevím, jak jste přišel na to šmírování, když na tom profilu máte uplný ho..o, co bych tam asi vykoukal? Ale když se vám to tak líbí, tak budu šmírovat.
09. 12. 2019 v 23:13Off-line contact  (55/172/80)
Zrcadlo ti napoví alďáku, koukej do něj pravidelně a na ledacos přijdeš sám he he
09. 12. 2019 v 23:14Off-line Alda29  (36/192/90)
Nevím sice na co bych měl přijít, ale můžu to zkusit xD
09. 12. 2019 v 23:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Kontakte, dnes jsem byl na tvém profilu prvně, bohužel když chci někoho blokovat, musím mu vlézt na profil - taková místní vychytávka... a co jsem tam viděl, mi stačilo myslím do konce mého pobytu zde, věř mi, že už ti tam nepolezu :D to si budu rači věštit z krYstalové koule :D
09. 12. 2019 v 23:18Off-line Alda29  (36/192/90)
BussterX xD
09. 12. 2019 v 23:24Off-line BaseZax  (27/-/-)
Milý starý úchyle. :)

Však ano. Ale musíš rozlišovat KRYSTAL a KŘIŠŤÁL. A mezi tím je prostě rozdíl. :)
Krystal je pevná krystalická látka, která má atomy hezky uspořádané.
Křišťál je pouze sklo s nějakou příměsí, nejčastěji olovo.

A myslím si, že ty o českém pravopisu víš kulové, takže být tebou mlčím. :)
09. 12. 2019 v 23:26Off-line BaseZax  (27/-/-)
Jinak, když jsi tak dobrý češtinář. Prozraď nám, jaký je tvůj mateřský jazyk? :))
10. 12. 2019 v 00:37Off-line i8051  (53/184/97)
Ten Kristufek musi bejt slusne zoufalej, ze sel do contacta, nebo je taky mozny, ze contact zdedil cihelnu ... he he he :-)
10. 12. 2019 v 02:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemusí bejt vůbec zoufalec, nejspíš za kontaktoidem nedojíždí za účelem intelektuálních dýchánků nad kvízem a jestli provádí kontaktoid v posteli to, co ten mládežník potřebuje, tak jim budiž přáno... i blboid může býti casanovou :D
10. 12. 2019 v 04:39Off-line Peta80  (43/187/-)
Contacte, to o tom Krištofovi/Kryštofovi vykopíroval Buřtosaurus z wikipedie, prostě si to nevymyslel, chápeme? K tomu křišťálu vs krystalu se ani nebudu vyjadřovat. Děláš tu ze sebe akorát d***la...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2019 v 04:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale jde mu to dobře, ne? :D
10. 12. 2019 v 07:42Off-line Alda29  (36/192/90)
Peta80: nedělá, on je :-)
10. 12. 2019 v 08:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Matka je máma a matka je matice na šroubek, co na tom nechápeš jako? O_o
10. 12. 2019 v 10:48Off-line i8051  (53/184/97)
Contact: "když někdo vypadá jako magor, tak se jako magor projevuje"
------------------------
hele, da se tahle implikace otocit? Pokud jo, tak to musis bejt desna sereda :-)
10. 12. 2019 v 12:40Off-line gargamel  (37/182/74)
Ičko dá vole :D ale on neví co implikace :D Nakreslíš mu to :D?
10. 12. 2019 v 13:06Off-line contact  (55/172/80)
I80, alda, gargamel, buseer, vy bydlíte spolu v jedné místnosti? Zdá se mi, že asi ve Šternberku na 16,když si tak všichni společně foukáte na trubku he he, je vidět, že společné neštěstí sbližuje, zhrzení bazeranti, kterým utekl nějakej mladej he he, plácejte se po p***lkách a občas si to udělejte mezi sebou, to vás uklidní, ale musíte se rozpočítat, kdo bude mamka a kdo taťka, zůstane místo i na tetu, hodně štěstí klucííí, he he he, já odlítám s Kryštůvkem na dovolenou takže tady 14 dní nebudu, pá pá....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2019 v 13:17Off-line BaseZax  (27/-/-)
A tu dovolenou platíš celou ty? :)
10. 12. 2019 v 15:19Off-line BussterX  (103/130/150)
To nám asi neřekne... nepodíváme se do krystalové gule z kristalu na toho jeho kristofa kristepane už? :D:D:D
10. 12. 2019 v 16:28Off-line Alda29  (36/192/90)
No aspoň tu bude chvíli klid. Jsem včera chtěl napsat, že by měl tu krystalovou kouli vyměnit za křišťálovou, a třeba by o nás "nevěštil" takový 3,14čoviny.
10. 12. 2019 v 18:11Off-line i8051  (53/184/97)
Nedela nekdo na udrzbe letadel? ... :-)
10. 12. 2019 v 18:34Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Contact je p........a
10. 12. 2019 v 18:41Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Tuplovaná,potom to sedí
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload