Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oslovit ho nebo ne?

12. 12. 2019 v 14:37Off-line Anonym
Ahoj, mam dotaz a zajima me, jak byste v moji sitiaci reagovsli vy. V praci se mi libi jeden kolega, je o par let starsi. Nicmene nejsem si jisty, zda je gay ci hetero ev. nekoho ma. Obcas po sobe pokukujem, ale nevim, jestli na me nekouka proto, ze na nej koukam ja. :-D Riskli byste se ho zeptat, jestli by nesel na kafe (s tim, ze vas muze odmitnout, ale treba obratit celou situaci proti vam? V praci o sve orientaci nemluvim). Diky za nazory.
12. 12. 2019 v 15:01Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To podľa toho jeho pohľadu v 90% prípadoch vieš zachytiť, že ako ten tvoj pohľad vníma a aký má k nemu postoj. Na kávu kolegu pozvať môžeš, pokiaľ je z rovnakého oddelenia a prijdete do vstyku aspoň raz za 2 týždne tak niet o čom diskutovať alee v spojitosti s tvojimi (ak čudnými) pohľadmi to môže brať "inak" :-D takže na tvojom mieste by som pracoval s tou analýzou jeho pohľadu a reakcie na tvoj pohľad :-D
12. 12. 2019 v 16:21Off-line tatrman  (27/-/-)
Domcavojt , ty jako heterák můžeš jít za každou buchtou, kterou zahlídneš a zeptat se jí,jestli by s tebou nešla. Gay toto může udělat jenom jednou a naposledy...
12. 12. 2019 v 16:36Off-line Anonym
Ad FelixGabriel: Já nejsem moc dobrý analytik a občas mám tendence vidět věci, které tam nejsou. :) Nicméně se vídáme několikrát týdně, naše hovory jsou, mimo pozdravu, jen odborné. Je to těžký... :/

Ad domcavojt: Tak za prvé, ve slově MY (jako MY všichni) se píše tvrdé Y! Za druhé, asi by sis měl vyjasnit preference ve svojí orientaci. Jestli hledáš holku na tomhle serveru, asi bude něco špatně - i když je pravda, že pár "holek" tady asi bude. :D Jestli hledáš takové, tak to už chápu. A konečně.. tak, jak píše tatrman. Ty si můžeš oslovovat holky kdekoliv a kdykoliv, maximálně ti řeknou ne. Oslovovat chlapa z pozice chlapa může být dost ošemetné a může se stát, že člověk dostane i po hubě (jako opravdu!).
12. 12. 2019 v 17:21Off-line Anonym
Ad Vjeceslav: Já jsem v tomhle strašně hloupej, moc mi nejde ty neverbální techniky používat. A mám pocit, že gaydar se mi nějak porouchal. :D
12. 12. 2019 v 17:27Off-line Brkoo  (31/176/79)
Na kafe s nim klidne jdi na tom neni prece nic spatnyho...ani podezrelyho
12. 12. 2019 v 17:54Off-line Anonym
Milý St63V, ptám se poprvé. Nicméně i tak děkuji za názor.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload