Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel chrápe a nechce s tím nic dělat. Já se nevyspím a trápí mě to

14. 12. 2019 v 12:13Off-line Anonym
Zdravím všechny,

mám dlouhotrvající a řekl bych, že i šťastný vztah se svým partnerem. Všechno to začalo ještě v pubertě a přetrvalo do dnes. Uplynulo bez mála 5 let a čím dál víc mě přemlouvá k tomu, abychom se sestěhovali dohromady. Má k dispozici relativně prostorný byt 1+1. Nicméně za ty roky co se známe, tak jsme společně v jedné místnosti spali nesčetněkrát a pokaždé to pro mě bylo utrpení. Já chápu, že za to nemůže, ale to chrápání se nedá vydržet a já víc jak polovinu noci probdím a když si dovolím ho vzbudit, tak mě akorát tak spraží... je dost nepříjemný a přijde mi to hrozně sobecké (nechápejte mě špatně, on je jinak moje milionový zlatíčko :)). Nicméně ohledně toho chrápání nechce nic podniknout a pro mě by to znamenalo se většinu nocí po sestěhování nevyspat, nebo si ustlat v kuchyni na zemi.

Tak nějak si nedokážu představit, že takhle dlouhodobě funguju v jednom pokoji společně s ním. Když začne "řezat", tak se ani na televizi dívat nemůžu, protože ji přehluší. Kniha taky nepřipadá v úvahu.

Říkám si, že situaci by částečně vyřešil větší byt, kde bychom měli obývák a ložnici zvlášť, ale to je při dnešní ceně bytů v Praze pro nás docela nereálné a ani nechci, aby to dopadlo tak, že každý budeme muset spát někde jinde.

Jsem opravdu zoufalý a nevím co si s touhle situací počít. Vy máte nějaké zkušenosti s účinným a nenásilným potlačení chrápání?
14. 12. 2019 v 14:26Off-line igni  (36/192/130)
Spunty do usi. A casem si popravde zvyknes.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 12. 2019 v 16:23Off-line i8051  (53/184/97)
STV si zrejme mysli, ze ten tvuj chlap chrape schvalne, aby te nasral. Neber dedka vazne, on ma dneska zase blbej den :-) Chrapani se da rozumne odstranit chirurgicky, poradi ti na ORL nebo vygoogli :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2019 v 16:30Off-line i8051  (53/184/97)
STV, ok, na tebe se musi pomaleji: anonym nikde nepise, ze s tim jeho chlap nechce nic delat a ja pisu, ze to urcite nedela schvalne. Anonym pise pouze to, ze mu po vzbuzeni vynada, nikoli ze s tim nechce nic delat. Chapes uz rozdil nebo ti to mam jeste namalovat? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2019 v 16:41Off-line i8051  (53/184/97)
A jo, mas pravdu, ono je to v posledni vete. Tak beru zpet, omlouvam se :-)
14. 12. 2019 v 18:56Off-line i8051  (53/184/97)
STV, mam koule, kdyz neco poseru, tak se omluvim. Ne jako ty, kterej to rozmazava a okecava vo106 tak dlouho, az se v tom zamota :-)
14. 12. 2019 v 19:09Off-line Ostrav  (28/183/70)
Nechce s tím nic dělat a zároveň chce s tebou bydlet. Co takhle mu dát na výběr? Buď sebere odvahu a půjde k doktorovi, nebo se k němu nenastěhuješ. Pokud s tebou opravdu bydlet chce, neměl by to být pro něj problém. Pokud odmítne a ty s ním bydlet budeš, tak se připrav na to, že to bude v mnoha věcech po něm. Někteří takoví jsou..nemají rádi kompromisy ani ústupky a přizpůsobovat se budeš nakonec ve všem.
14. 12. 2019 v 20:49Off-line RickyK  (103/-/-)
Pokud je problém jen v chrápání, nelámej to přes koleno. Zvykneš si a byla by škoda po 5 letech vztah ukončit kvůli chrápání, což je drobnost. Obzvlášť za podmínky, že s ostatními aspekty vztahu jsi spokojen.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2019 v 20:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jo jo, to je cena za společné soužití. Kdo je sám, tyhle problémy nemá. :-P
15. 12. 2019 v 02:57Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Můj přítel chrápal, až se skleničky třásly a v rádiu hlásily zemětřesení. Mám vyzkoušené dvě řešení: Přítel si zajde k doktorce a nafasuje mašinu, co mu bude pomáhat dejchat a zároveň zjistí, jestli to chrápání je nebeezpečné. bude se mu i lépe spát. A ty si pořídíš střelecká sluchátka peltor optime 3 nebo mpow 34dB, nebo špunty do uší. Na zádech se s tím spí v poho, na boku to chce strčit spodní hluchátko mezi dva polštáře. Sere tě i když nespíš a chceš to přebít zvukem? Není problém, narveš do hluchátek vložky z koss porta pro, a hraje to jak prase. Vše osobně vyzkoušeno a tento problém ve vztahu prakticky zmizí. Nechá to zmizet jakékoliv zvuky. Vrčící stykač, domácí server 1U s 20000rpm větráky i trkající sousedy na ocelové rozvrzané posteli, co mlátí do zdi. Soused ráno tůruje něco o hlasitosti st**tující rakety? Nět problema! jen ten budík budeš muset poladit, tak buď si ho poslat do sluchátek nebo si pořídit ultra fit s**t náramek, co tě vibracema probudí.
15. 12. 2019 v 09:56Off-line tatrman  (27/-/-)
I trkající sousedy na ocelové rozvrzané posteli, co mlátí do zdi.
:):):):):) to znám taky:):)
15. 12. 2019 v 10:34On-line miloslav9  (31/171/60)
Kreosanlike : napísal si to super štýlom, som sa ale nasmial :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload