Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pražská kavárna - jaký máte názor na tuhle skupinu lidí?

01. 01. 2020 v 18:43Off-line Fgjk  (21/195/90)
Jaký máte názor na tuhle skupinu lidí? Stotožňujete se s jejich názory nebo jejich názory admítáte? Myslíte, že má něco takového vůbec smysl?
01. 01. 2020 v 18:59On-line ellvin  (23/183/81)
Jejich názory nesdílím a diskuze s nimi nemá smysl. Stejně ze mě nakonec udělají nácka, což je úplně směšné :D možná v takové skupině je pár lidí, kteří dokáží na normálně položenou otázku odpovědět výstižně a hlavně normálně bez jakýkoliv vulga***, ale s takovým "kavárníkem" jsem si ještě nepsal :D většinou mě pošlou do p***le dříve, než jim stihnu jakkoliv oponovat :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
01. 01. 2020 v 19:01Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Definuj pražskou kavárnu. :-P
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2020 v 19:10Off-line Fgjk  (21/195/90)
Lukino_Luk
Pravda, je těžké ji definovat, ale zkusim na základě vlastních zkušeností
Určitá skupina lidí, která má jediného boha-Vencu flasku, volí Top 09(hlavně kvůli Ferimu).
Mají svou pravdu, kterou jim nelze vyvrátit. Sluníčkářství a vlezdop***lkovství Německu (popřípadě EU). Jejich názory jsou pro většinu normální populace naprosto d***lní
V poslední době se upínají k Milionu chvilek jako ke spasitelům 'pořádku' v Česku
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
01. 01. 2020 v 19:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No dobrá. A jaký je rozdíl (kromě volebních preferencí) mezi touhle pražskou kavárnou a voliči například hnutí ANO? Ti mají taky svojí pravdu, kterou jim nelze vyvrátit. Za boha mají pro změnu Babiše a budou ho volit, i kdyby jim před vlastníma očima rozkradl jejich byt.

Pražská kavárna je jeden extrém, pevné Babišovo jádro zase druhý extrém. :-P
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2020 v 19:23Off-line Fgjk  (21/195/90)
To je pravda, ale i když nejsem fanda ani jednoho z těchto táborů tak si myslím, že kavárna je něco strašnýho
Nechápu hlavně válku proti Babišovi. Nikde jsem neviděl, žádnej důkáz, výpis z účtu ani audit EU. Pořád se mluví jenom o 'údajném' střetu zájmu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
01. 01. 2020 v 19:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Zpráva EU o střetu zájmů existuje, ovšem v česku je zřejmě přísně tajná a na veřejnost se nedostává od vlády ale všelijak :D tady je takový výcuc o co v auditu zřejmě jde...

https://denikn.cz/…da-agrofert/
01. 01. 2020 v 19:39Off-line Ted_11  (25/180/70)
Kdyby audit EU dopadl pozitivně pro Babiše, tak už to ví celý národ. Takže myslím, že o střetu zájmů není pochyb.
01. 01. 2020 v 19:42Off-line Invictus  (23/182/100)
Máš ho vedeného jako agenta STB, není těžké si dohledat Cibulkův seznam. Už jen tohle by mělo stačit k tomu, aby se nemohl účastnit veřejného dění.

Babiš má pořád zisk ze svých společností, v prvním auditu to je, mám pocit, dobře rozepsáno.
01. 01. 2020 v 19:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Jinak já EU nemám rád, a nelíbí se mi, že nám úředníci v bruselu diktují jak se má jmenovat pomazánkové máslo :D ale je tristní, že my češi si neumíme udělat pořádek sami a na to abysme věděli že máme premiéra křiváka potřebujejm audit z EU... máme většinově mentalitu ovcí které nad sebou potřebujou silnou auto***u bez ohledu na její morální kvality, něco jak rusáci putina, proto je babiš tak populární v jisté části voličskýho spektra... kavárníci jsou zas druhý extrém - užiteční naivní i***ti, jinak asi slušní lidi, kteří se ale nechaj manipulovat politikama v pozadí kteří se chcou dostat k lizu místo babiše... :D
01. 01. 2020 v 21:59Off-line igy  (38/173/81)
Můj názor na pražskou kavárnu je, že je to vlastně neexistují skupina, jejíž název je používán jen jako nálepka pro různé odpůrce, s cílem snadněji se s nimi vypořádet bez nutnosti jakkoliv s nimi diskutovat.
Obvykle se tomuto říká "Slaměný panák" a využívá se, stejně jako mnoho jiných argumentačních klamů, právě k odvrácení hrozící diskuze, na kterou by dotyčný jinak nestačil.

https://bezfaulu.net/…ameny-panak/
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2020 v 22:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak ten název co vygeneroval mlhoš ovar má hlavně evokovat představu jakési elitní intelektuální PRAŽSKÉ skupinky nemakačenků vysedávající v kavárně a kující pikle :D... rozuměj skupiny odtržené od reálného světa pracujícího venkovského lidu jehož je většina :D ale od tý doby to příznivci ovara tak vytrvale hýkají v každé debatě ten termín, že se z toho stala solidní nálepka nahrazující mnoho opisných slov... nemáš rád babiše - tak seš sluníčkář a vítač a kavárník, nemáš rád zemana - to stejné--- já nemám rád ani jednoho a kromě toho nemám rád eu a zahraniční muslimský "uprchlíky" s drahýma mobilama v kapse které máme živit -_-
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2020 v 20:14Off-line werex  (31/-/-)
A jaký tam vaří kafe?
25. 02. 2020 v 20:31Off-line Frederic  (27/178/70)
Pražská kavárna neexistuje. Je to jen d***lní nálepka pro všechny, co nesouhlasí s rozkladem demokracie v našem státě. S rozkladem, na kterém se podílí duo zloděj a estébák Babiš a pseudoprezident Zeman. Ti, kteří rozkládají hodnoty západní civilizace, hodnoty, díky kterým nikdo nešikanuje nás buzíky, díky kterým můžete tady psát, co vás napadne.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2020 v 20:39On-line tom58524  (90/180/85)
Fgjk
Tvoje definice pražské kavárny ukazuje, jak jsi ovlivněn sdělovacimi prostředky, které maji za úkol vytvářet nepřítele a zapomenout na hodnoty. Kdo je Venca-flaška? To je ten člověk, který se nechal od bolševika několikrát zavřít pro svůj názor, i kdyz byl nemocný? Protože chtěl demokracii? Ne pro sebe a rodinu, protože děti nemá. Ale pro svůj národ. Kdo by to dnes dokázal z těch dnešních pohlavárů? Takhle se obětovat? Ty jsi ho znal, že ho tak hodnotíš?
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2020 v 20:42Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Frederic (23/178/65) NOVÉ
Pražská kavárna neexistuje...
- nějak tak
25. 02. 2020 v 20:47Off-line Frederic  (27/178/70)
Fgjk: co tě pudí sem pořád dávat politicko historická témata? Ve tvém věku?
25. 02. 2020 v 20:50Off-line Frederic  (27/178/70)
Relevantní názor: tom58524
25. 02. 2020 v 21:53Off-line Frederic  (27/178/70)
Commodore: tím se to vysvětluje:) jak říká poručík Colombo.
25. 02. 2020 v 22:01Off-line kent  (47/-/-)
Tak "Pražskou kavárnu" už jsme si vysvětlili, teď bychom mohli probrat "Hradní žumpu" a názory na tuto skupinu lídí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2020 v 02:22Off-line gin  (63/184/120)
Co Lefi, když s tím praštil, stejně by ho na druhý pokus od socanů vyrazili, tak je předešel.
26. 02. 2020 v 02:33Off-line gin  (63/184/120)
Off-line Fgjk (17/195/90)
To je pravda, ale i když nejsem fanda ani jednoho z těchto táborů tak si myslím, že kavárna je něco strašnýho
Nechápu hlavně válku proti Babišovi. Nikde jsem neviděl, žádnej důkáz, výpis z účtu ani audit EU. Pořád se mluví jenom o 'údajném' střetu zájmu
.............................................................................................................

Ten střet Babišův střet zájmů je evidentní je a jenom slepýho nemůže vidět, proto jsem Milion chvilek podepsal jako jeden z prvních, jenže, před 14 dny jsem napsal, že se s nimi rozcházím kvůli jejich novému směřování. Takže před měsícem jsem byl ještě chvilkařem, teď už ne.
26. 02. 2020 v 03:06Off-line gin  (63/184/120)
*Off-line Invictus (19/182/88)
Máš ho vedeného jako agenta STB, není těžké si dohledat Cibulkův seznam. Už jen tohle by mělo stačit k tomu, aby se nemohl účastnit veřejného dění.

Babiš má pořád zisk ze svých společností, v prvním auditu to je, mám pocit, dobře rozepsáno.*

Chyba byla udělána v pravidlech a teď se to už zvrátit nedá. Pravidla měla být nastavena tak, že takový člověk nemá vůbec co pohledávat v exekutivní funkci (ministr, natož premier) samozřejmě, zastupitelské funkce by se to týkat nemohlo (právo volit a být zvolen) jenže i když jsou předseda senátu a poslanecké sněmovny po prezidentovi nejvyšší funkce ve státě (papírově) tak má nejvyšší exekutivní moc premiér a to je v případě pana Babiše katastrofa, je to stará struktůra a oligarcha, který nemá kvůli masivnímu střetu zájmů z hlediska etiky, i když to žel pozitivní právo povoluje, co pohledávat. U volené funkce je to jiné, i kdyby byl předsedou poslanecké sněmovny nebo senátu, tak i přes honosnost funkce by tam byl pouze první mezi rovnými a měl by pouze stejný hlasovací hlas mezi ostatními. Chyba se stala, proti Babišovi jsem se stavěl od prvopočátku ale nakonec jsem se musel s Chvilkami, ač signatář jako jeden z prvních, před pár dny rozejít. Na žádné jejich demonstraci jsem být nemohl ani kdybych tisíckrát chtěl, protože pracuji v Berlíně.
26. 02. 2020 v 03:14Off-line gin  (63/184/120)
*Off-line kent (43/-/-)
Tak "Pražskou kavárnu" už jsme si vysvětlili, teď bychom mohli probrat "Hradní žumpu" a názory na tuto skupinu lídí.*

Ovar nikdy nebyl mým šálkem kávy, opravdu nikdy a to ještě v dobách, než se stal premiérem ale přesto ho teď na Hradě vidím raději než vítače obohacovačů a stahovače králíků, který se tam málem dostal.
26. 02. 2020 v 03:25Off-line gin  (63/184/120)
* Frederic (23/178/65)
Pražská kavárna neexistuje. Je to jen d***lní nálepka pro všechny, co nesouhlasí s rozkladem demokracie v našem státě. S rozkladem, na kterém se podílí duo zloděj a estébák Babiš a pseudoprezident Zeman. Ti, kteří rozkládají hodnoty západní civilizace, hodnoty, díky kterým nikdo nešikanuje nás buzíky, díky kterým můžete tady psát, co vás napadne.*

Fredericu, mýlíš se, oba jsou tam legálně z hlediska pozitivního práva. Jsem tvrdě proti Babišovi ale přesto, že Ovara vůbec nemám též rád od prvopočátku, tak jsem ho volil už v prvním kole, aby se prezidentem nestal vítač obohacovačů a stahovač králíků, což se na štěstí nestalo, Ovar na Hradě je pro mne menší zlo. Ano, Ovar na Hradě je zlo ale zlo menší.
26. 02. 2020 v 03:39Off-line gin  (63/184/120)
*Off-line BussterX (99/130/150)
Tak ten název co vygeneroval mlhoš ovar má hlavně evokovat představu jakési elitní intelektuální PRAŽSKÉ skupinky nemakačenků vysedávající v kavárně a kující pikle :D... rozuměj skupiny odtržené od reálného světa pracujícího venkovského lidu jehož je většina :D ale od tý doby to příznivci ovara tak vytrvale hýkají v každé debatě ten termín, že se z toho stala solidní nálepka nahrazující mnoho opisných slov... nemáš rád babiše - tak seš sluníčkář a vítač a kavárník, nemáš rád zemana - to stejné--- já nemám rád ani jednoho a kromě toho nemám rád eu a zahraniční muslimský "uprchlíky" s drahýma mobilama v kapse které máme živit -_-*

Ty Buřte vegetariánskej, celkem s tebou souhlasím, já bych to i klidně dal kladným lajkem ale protože jsi mne bloknul, a lajky ti dávat nemohu, tak kvůli tvému nesmyslnému bloknutí ti musím vyjadřovat lajk takto kostrbatě. Proplatíš mi amortizaci mého kompu kvůli zbytečnému ošoupávání kláves?
26. 02. 2020 v 05:02On-line Richard33  (44/185/80)
Mám ten názor, že nic takového neexistuje. Stejně tak jako neexistuhe článek "Hilter je genleman" psaný p. Peroutkou.
26. 02. 2020 v 10:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Se všema jejíma názorama se neztotožňuješ? O_o
26. 02. 2020 v 13:50Off-line i8051  (53/184/97)
Ja radeji kavarnu bez Prazaku :-)
26. 02. 2020 v 14:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Zejména si pana presidenta ovara cením za jeho aktivity na poli spolupráce a porozumění s naším velkým žlutým bratrem - čínou... doufám že nebude otálet a již brzy čínu navštíví v rámci utužování dobrých vztahů, nyní má koruna v číně velmi dobré jméno, dokonce by se dalo říci že se koruna v číně šíří jako nějaký virus... tak by to měl jet pan ovar zkontrolovat... 8)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2020 v 14:20Off-line BussterX  (103/130/150)
No humanitnární bombardér venca taky nebyl žádná výhra v loterii...
26. 02. 2020 v 16:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Lol... pikantní: "Andrej Babiš potvrdil na skryté nahrávce informace Petra Cibulky o Václavu Havlovi jako o konfidentovi sovětské KGB v roli vedoucí marionety hospodářského převratu v roce 1989" :D můžete si dohledat víc, jestli uvěříte hrabišovi a cibulkovi nebo ne, nechám na vás :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2020 v 16:37Off-line werex  (31/-/-)
Bussterx:v roli vedoucí marionety hospodářského převratu v roce 1989" :D
To by mě zajímalo, jestli o tom Západ věděl.:D V.Havel je tam docela uctíván.
26. 02. 2020 v 18:03Off-line werex  (31/-/-)
Commodore jenže Praha by sama nevyžila, čerpá a žije z chudých regionů. Všechny daně z celé republiky od 10mil. lidí tečou do Prahy. A Babiše volí právě celá republika bez Prahy. Třeba západní Berlín fungoval jen díky leteckému mostu ze západního Německa na které byl napojen jako na cecík. Praha by na tom byla podobně ale nemá žádného velkého bratra na Západě, takže by nejspíš chcípla.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 02. 2020 v 18:03On-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: Viz. Wikipedie: Humanitární bombardování bývá chybně připisováno Václavu Havlovi, tehdejšímu prezidentovi České republiky, k***ikovi režimu Slobodana Miloševiće a jeho intervence v Kosovu. Určit autora slovního spojení je ovšem obtížné. Ve zprávě ČTK převzaté do článku z 29. března 1999 zpravodajským serverem iDNES.cz je uvedena odpověď premiéra Miloše Zemana na otázku, zda vláda o útocích NATO na Jugoslávii hlasovala: Vláda nálety podepsala již během probíhající operace Spojená Síla......
26. 02. 2020 v 18:13Off-line i8051  (53/184/97)
Commodore .. ve Venezuele je nahodou hezky, ti kluci tam umi palit skvelej rum :-)
26. 02. 2020 v 19:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Francouzsky:

“Dans l’intervention de l’OTAN au Kosovo, je pense qu’il y a un élément que nul ne peut contester: les raids, les bombes, ne sont pas provoqués par un intéret matériel. Leur caractere est exclusivement humanitaire: ce qui est en jeu ici, ce sont les principes, les droits de l’homme auxquels est accordée une prio***é qui p***e meme avant la souveraineté des Etats. Voila ce qui rend légitime d’attaquer la Fédération yougoslave, meme sans le mandat des Nations unies. Mais, en m’appuyant sur mon expérience personnelle, je suis également convaincu que seul le temps permettra d’évaluer avec objectivité ce qui se p***e ces jours-ci en Yougoslavie et les répercussions sur l’OTAN…”

V překladu do češtiny:

“Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková prio***a, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů. Ale na základě své osobní zkušenosti jsem stejně silně přesvědčen, že jen čas dovolí objektivně zhodnotit to, co se děje v těchto dnech v Jugoslávii a dopad na NATO…”

V. Havel, v rozhovoru pro francouzký deník Le Monde, 23. 4. 1999
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 02. 2020 v 20:17Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Je Pražská kavárna skutečně v Praze? Viděl ji už někdo na vlastsní oči? A co na to Jan Tleskač?
26. 02. 2020 v 23:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Václav nebyl žádná prodejná děffka -_- byl poctivě zvolen do funkce v prosinci 89 soudruhy komunisty poslanci ze sněmovny lidu a ze sněmovny národů na základě rozhodnutí komunistického národního shromáždění které jim vybralo jako nejvhodnějšího kandidáta soudruha disidenta václava havla (který byl ještě nedávno pracujícímu lidu prezentován jako ztělesnění ďábla na zemi), tento nepřítel lidu byl poté soudruhy komunisty poslanci JEDNOHLASNĚ zvolen prezidentem místo soudruha normalizátora husáka, který uvolnil funkci upe náhodou... kdo by v tom hledal něco jiného, než že soudruzi poslanci pochopili že celý život sloužili zločinnému režimu a hnulo se v nich JEDNOHLASNĚ svědomí, ten je lump a agent putina a kremlu a žere malý děti -_-
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2020 v 23:48Off-line BussterX  (103/130/150)
No jen jsem trapně zparodoval fakta :D
https://cs.wikipedia.org/wiki/Volba_československého_prezidenta

soryjako, místní server se nekamárádí s tímto odkazem, nějak se s tím poperte, určitě už se na tomto opakovaném problému usilovně pracuje
27. 02. 2020 v 00:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo měl, asi 10 minut po napsání jsem to zjistil, já si ve viki jen ujasňoval názvy těch bolševických struktur které zvolili havla prezidentem, jinak jsem to psal z patra :D můj zbrklý zápis data volby nějak souvisí s jednohlasnou volbou havla bolševikama? :D

edit: a teď tam mám hrubku ve slově zvolili (ty struktury správně zvolilY) :D
27. 02. 2020 v 05:22On-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: A kdo jiný ho měl teda zvolit? Aby to bylo v souladu s tehdejší ústavou (resp. s ústavním pořádkem)?
27. 02. 2020 v 09:14Off-line Frederic  (27/178/70)
Commodore: akri nic z toho nemá, to by tady nepřidával své žlučovité zapšklé maloměšťácké názory. hranice jeho rozhledu jsou vymezeny jeho okresem, kde žije, krámem se slevami, kam jezdí, tv nova a - tipnul bych si - webem parlamentní listy nebo aeronet. xddd
27. 02. 2020 v 09:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Já sem havla viděl z půl metru pár minut na živo už nevim jestli v 89 nebo 90 (teď sem se soustředil na čísla abych to zas neposral), a neměl jsem z něj dobrej pocit... a já na pocity dám, neměl dobrou auru :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2020 v 10:26Off-line ozvien  (73/-/-)
Buřtíku záleží na tom, co před tím pil. Ona se ta aura potom nasákne a dostane příslušnou alkoholní barvu. Buřtíku podívej na náš idol v mládí, kde je v obličeji pěkně opuchlý a ty úžasné rty. Jo o čem to svědčí.
27. 02. 2020 v 12:16Off-line ozvien  (73/-/-)
Chlapče com tvůj idol myslím H měl úžasné rozpětí od vznešených ideálů až po bahno. V tom byl vynikající a nakonec ho měl zachránit Dalajláma. A lhal veřejně v devadesátém.
27. 02. 2020 v 13:02Off-line Frederic  (27/178/70)
Ozviene: úpe nevím, jak moc václav havel lhal, ale pokud se spojí dvě slova: lhaní + prezident, každému vyjde jednoznačně miloš zeman. nebo?
27. 02. 2020 v 13:40Off-line gin  (63/184/120)
Před 2 hodinamiOff-line Commodore (21/-/-) NOVÉ
Ozvien: Hlavně, že Ovar Zeman byl krasavec. xD Ten chlastal a hulil tak, že s ním nikdo nevydržel v jedné místnosti. :D Zeman se ožral i pochcal na veřejnosti při slavnostních příležitostech. Zkus mi najít jedinou fotku nebo záznam, že by Václav Havel byl ožralý nebo pomočený při slavnostní příležitosti, to se nikdy nestalo. :-)
...........................................................................................................

Venca Flaška se při tom točit nesměl, očití svědci ho viděli vožralého jak káru. Ti. kteří nevěděli o co jde a viděli to jenom v televizi mi tvrdili, že vypadal velmi unavený. On byl ale vožralý.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2020 v 16:30Off-line Frederic  (27/178/70)
Akri, akri, tak vidíš, že jsi také něco chvályhodného udělal! tak teď ještě tady přestat blbě pindat a budeš hotovej superman! xdd

a moc se nerozčiluj, praskne ti v hlavě cévka a budeš za sebou tahat nohu. xddd
27. 02. 2020 v 16:38Off-line Frederic  (27/178/70)
Džimbo: dobře ty! xddd
27. 02. 2020 v 17:59Off-line ozvien  (73/-/-)
I když H. nežeru musíme mu přiznat zásluhu, že nebylo krveprolití v 90tém.Potom jeho nejlepší výkon je jak zblbnul kongres svými kecy.
27. 02. 2020 v 18:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Akryl ser na ně, EU školství produkuje mládežníky s dobře propláchnutým mozkem a ty je určitě nepředěláš... btw makrela merkelová přes to svinstvo co zatáhla do evropy tak je furt znovu volená, a volí ji většinově nejmladší generace voličů... ser na ně, my v tom žít už nebudem, nech jim jejich růžový brejle kterýma čučej na svět, ať si to pak vyžerou :D
27. 02. 2020 v 20:14Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Commodore (21/-/-)
Je to troll a nepříliš bystrý, tohle rozhodně není slovník 17letého fakana...
- prřsně tak
27. 02. 2020 v 21:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Před 2 hodinamiOn-line Commodore (21/-/-)
...To je nějaká schizofrenie nebo jsi přešel na druhou stranu?
Souhlasím - 3 • NesouhlasímNahlásit

xxx

comodore já su všude a nikde :D vy vidíte všechno černobílý ale takovej svět neni :D
28. 02. 2020 v 00:53Off-line Frederic  (27/178/70)
Hmm. když to tady takhle čtu, tak vidím, že kromě asociálního akriho tady mele hov.na i ten buřt! ve vší úctě, buřte. proč raději nedržíš klapačku? raději přispívej do diskuzí na téma prcání a spol. a politickým diskuzím se vyhni. co myslíš? xdd
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2020 v 03:34Off-line BussterX  (103/130/150)
"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu do smrti bránit vaše právo to říkat."
Evelyn Beatrice Hall

btw venca bombardér by to určitě podepsal :D
28. 02. 2020 v 04:59Off-line phones61  (62/171/77)
Zoufalá pražská kavárna vám tají...

Dne 13. února 2020 Evropský soud v Str***burgu rozhodl, že všechny evropské vlády mají právo ihned vyhoštovat uprchlíky ze své země a odvézt je mimo území EU, pokud tito uprchlíci vstoupili do EU nelegálně.
Každý národní stát má plné právo hájit své hranice, pokud se někdo dopustí jejich porušování. Každý uprchlík, který je u nás nelegálně a nepožádal si o azyl na hranicích EU či na ambasádě státu, kam přišel, se okamžitě může poslat tam, odkud přišel.
Podle mě je v tom ale háček: Všichni tito vandráci si záměrně zničili doklady, takže jak poznáme, odkud přišli a kam je máme odvézt?
Žádný soud na světě nemůže podle ofiko mezinárodních smluv z let předešlých přikazovat, státům, že si musí pomechat nelegály. To by znamenalo, že doposud trvá 2. sv.válka. Ta s tím neskutečně souvisí a podle Norimberských procesů by tudíž nedošlo k žádným změnám a žádným podepsaným smlouvám. Tak toto si nikdo na světě nevezme na triko. Snad jedině blázen v podobě pržských radních. Tam je rozum naprosto vygumován. Jenom sdělím jednu perličku z našeho prostředí v ČR. Vláda ČR poskytla Číně materiální pomoc s tím, jestli by nám Čína na oplátku mohla pomoci s opravou celé dálnice D1. Čína na to odpověděla ČR, že se jim nevyplatí k nám stěhovat stroje a lidi kvůli 2. měsícům práce. Z tohoto doslova anekdotálního stavu vyplývá, že stavby silnic a dálnic v ČR jsou podvodnou organizací, která neskutečným způsobem prodlužuje a podvádí lid této země, a hraje divadlo o tom, jak oprava je náročná a drahá. Nic z toho není pravda a jsou to pouze intrikánské lobby této organizace ze které je celá naše vláda poprděná až na půdu. Taková je pravda.To jenom aby jste měli přehled o tom, jaké státní organizace platíme nekonečnými náklady. Socialismus hadr.
28. 02. 2020 v 05:21Off-line Peta80  (43/187/-)
Phones61, i když si myslím, že české státní stavební zakázky jsou tunel jak prase, tak mám těžké podezření, že ten problém nebude jen v "tunelujícím" managementu firem a úředníčků, ale i i v té "nejnižší" (dělnické) části. Vycházím z vlastní zkušenosti, kdy jsem ještě před mnoha lety (cca 2003) bydlel u našich v jejich čersvě postaveném rodinném domě. Tehdá se tam ještě před barákem dodělával plůtek, a pamatuji si, jakým pracovním tempem tam ta parta dělníků pracovala: 20 minut pracovali šnečím tempem, pak si na 20 minut sedli a kecali, pak znovu pracovali 20 min. šnečím tempem, pak opět 20 minut seděli a kecali, a takhle pořád dokola celou pracovní dobu. Průměrnou rychlost bych odhadoval tak na 30% normální rychlosti, takže se s tím srali 3x tak dlouho. A jestli stejným způsobem staví i dálnice, tak se pak těm cenám nedivím...
28. 02. 2020 v 09:24Off-line Frederic  (27/178/70)
Milý akri, koukám, že sis sednul k příspěvku hned v 5:00 ráno, abys to stihnul hezky před rachotou xdd

to, že jsem nějakou dobu nezažil neznamená, že bych o ní nic nevěděl zvlášť, když soudobé dějiny jsou mým koníčkem a mám toho rozhodně víc nastudováno, než ty. snad si, hlupáčku, nemyslíš, že svoje informace mám z tv nova a barrandov, jako ty? nebo z aeronetu? jako ty?

naopak, to že jsi tady zažil několik režimů (že bys byl tak starej? mě vychází, žes mohl zažít jen dva režimy; nepleť si režim s vládou) ti vůbec nedává nějakou kvalifikační výhodu nad ostatními. spíš naopak. ukazuje to jen, že jsi ten hlupáček. xxdddd
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2020 v 12:54Off-line ozvien  (73/-/-)
Frederic ty netušíš kam se to všechno ubírá. Za deset let si vzpomeň na svoje moudrosti a uvidíš že ti budou na dvě věci na nic a na …….
28. 02. 2020 v 12:59Off-line Frederic  (27/178/70)
Ozviene: tvoje hláška za deset let ... to mi připomíná tu reklamu s tchýní, jak nesouhlasí s barvou nátěru kovových vrat. "maminko, příště až to budeme natírat, to vy už tady nebudete!" xxdddd

teď vážně: vtípek byl myšlen ve vší úctě k tobě, ozviene. jinak co opravdu bude za deset let se dozvíme, až za deset let. xxddd
28. 02. 2020 v 15:49Off-line Frederic  (27/178/70)
Akri: áááá, tak už jsi zpátky z rachoty! tož vítej zpět! xddd

proč já mám, akri, u tebe pokaždé pocit, že se vždycky dobře strefím?? a hodně dobře!

jinak my ostatní jsme, samozřejmě, líná košťata, co o práci nic nevědí, makají nejvýš dvě hodiny denně, taky co o životě nic nevědí a krafou svoje unudlaný moudra (vymytá propagandou) zde na poradně. xxdddd a netrpělivě čekáme, až nám takovej omezenec rozdá nějaká ta životní moudra. tak šup, šup! sem s nima!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2020 v 16:40Off-line Frederic  (27/178/70)
Akri: já myslím, že už si zdejší osazenctvo již udělalo o nás představu. a kdyby u tebe ještě váhali, tak je utvrdí, co jsi zač, když si otevřou tvůj profil a prohlédnou si tvoje textové slide, co tam máš.
28. 02. 2020 v 16:59Off-line Frederic  (27/178/70)
Haf! xdd
28. 02. 2020 v 17:03Off-line gin  (63/184/120)
@Frederic:

Ty možná ale já se za deset možná už dozvím kulové ho.no s přehazovačkou, protože už budu mořná čichat ke kytičkám ze spoda ale spíše možná vyletím komínem krematoria.
28. 02. 2020 v 17:05Off-line Frederic  (27/178/70)
Akri: seš jak všechny ty rádiovky na novinkách, co tam blejou svoje hov.na. i pod článkem o vesmíru někdo z nich vytáhne havla a politiku a myslej si, jak jsou moudrý a vtipný a jak to těm "ostatním" nandali. vždy začínaj jako ty, kolem páté ráno a pokračují kolem třetí. no a důchodci do toho bušej celý dopoledne. poznáváš se? ;-)
28. 02. 2020 v 17:14Off-line Frederic  (27/178/70)
Akri: a zase ta trefa! no to mě po... teda moje trefa, ne tvoje. když tě nudím, proč odepisuješ? když mám někoho v pi.či, tak ho mám prostě v pi.či. ale neboj, cukrouši, ty mě právě bavíš! tak krásně se dá do tebe strefovat xdd

tak vidíš, jak jsem hodnej pesan :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload