Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se zbavit akné, co nejrychleji a na dlouhou dobu?

02. 01. 2020 v 13:20Off-line Anonym
Prosím o pomoc! Potřebují se zbavit akné, co nejrychleji a nejlépe na dlouhou dobu...
02. 01. 2020 v 13:49Off-line tutti66  (30/183/-)
To záleží z čeho to máš. Pokud jsi v pubertě, tak to může být z větší části hormonální. Nejrychlejší cesta je navštívit kožní a tam ti předepíší pravděpodobně mastičku s antibiotiky (jestli je to zanícené) a zinek. Nicméně léčíš projev nikoliv příčinu. Pokud je to od zanesení těla, tak se musíš pročistit.
02. 01. 2020 v 16:28Off-line AntisocialObecny  (103/-/-)
Zeptej se Janičky :D

Levandule ti pomůže :--D
02. 01. 2020 v 16:35Off-line rradek_dal_neres  (22/178/73)
Běž na kožní. Já jsem měl snad to nejhorší stádium akné a už je to pryč. Teď se objeví jen někdy a po 1 vyrážce. Já jsem bral Zineryt (vodička), Aknemycin (krém) a nějaké prášky (název si už nevzpomínám, ale jeden druh měl růžovou a druhý bílou krabičku. Jak říkám, bez na kožní, tam ti poradí a pomůžou.
03. 01. 2020 v 00:18Off-line Sliderin  (29/170/70)
Nejlepší prevence je strava.
03. 01. 2020 v 00:23Off-line Sliderin  (29/170/70)
Asi málo nevím, každopádně je nejlepší vždy hledat u problému příčinu a s tím potom pracovat dál. imo
03. 01. 2020 v 00:26Off-line tutti66  (30/183/-)
U mě to co mi předepisovala kožařka fungovalo jen, když jsem to bral. Jakmile jsem zapomněl bylo to zpět. Různé mastičky (Diferine) a ještě nějaká antibiotická, vodičky jako Zineryt. Zineryt jsem nesnášel. I soudruh Stalin by záviděl, jak jsem byl po něm rudý. Ten byl obzvlášť nepříjemný. Stálo to dost peněz, ale dlouhodobý efekt nula. Navíc to co to obsahovalo si nemyslím, že to bylo pro tělo prospěšné. Upravil jsem stravu a začal používat byliny. A akné bylo tatam. Ale nechci odrazovat. Možná to někomu funguje, to co předepisují kožaři. Podle mě to jen potlačuje symptomy.
03. 01. 2020 v 00:28Off-line Sliderin  (29/170/70)
Přesně
07. 01. 2020 v 16:38Off-line Captain_Mark  (26/-/-)
Byl jsem na kožním a doktorka mi něco předepsala, ale moc to nezabíralo. Později jsem zjistil, že za to mohla strava. Změnil jsem stravovací návyky, vypustil jsem určité potraviny a akné už mě tak moc netrápí jako kdysi.
07. 01. 2020 v 16:49Off-line rosju  (53/170/78)
Pravidelným sexem!
07. 01. 2020 v 17:17Off-line Scat  (33/-/-)
Ahoj napis mi
07. 01. 2020 v 21:46Off-line Betonica  (39/191/93)
Akne neni na tyden, nejde se ho jen tak zbavit. Kozni lekar ti bude predpisovat masti, ktery akne neleci, ale ktery jen mirni jeho priznaky.

Zakladem pece o plet s akne je zmena zivotniho stylu. Musis prijit na to, co ti plet drazdi. Predpokladam, ze mas mastnou nebo smisenou plet, tj. i po sprse mas do par hodin mastny oblicej. Tomu se tezko predchazi, nekteri lidi to tak proste maji. Pomaha na to omezit slana, sladka, tucna, paliva, kysela a dalsi drazdiva jidla. Pomaha kosmetika, ktera nemeni pH pokozky, protoze jakmile se pokozka odmasti treba pletovou vodou, ma potrebu se znovu promastit a jeste vic. Nejlepsi je pouzivat treba borovou vodu, nebo jen obycejnou vodu s kapkou hermanku. Oboje zklidnuje a soucasne velmi mirne pusobi protizanetlive. A akne zanetem je. Dal je dobre nekou***, nepit kavu a alkohol, idealne jen cistou vodu. K tomu pripocitej dostatek spanku a cisteho vzduhu a tak dale.

Takze secteno podtrzeno: Na akne bez lekare nic moc nefunguje a pokud ano, je to bez na dlouhou trat. Pupinky si rozhodne nemackej neumytyma rukama. Kdyz uz je budes mackat, musis po kazdym z nich dodrzet hygienu, abys neprenasel infekci z jednoho mista na druhe.

Dalsi info najdes na webu. V Brne muzu doporucit kozni lekarku MUDr. Kubatovou v Lisni.

P.S. Nevim, kolik ti je roku, ale akne v dospelosti obvykle samovolne mizi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload