Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sexuální apetit

12. 01. 2020 v 10:15Off-line Anonym
Ahoj kluci,
řeším takový problém. Jsem s partnerem skoro rok. Co se tyče orálního sexu, je vše ok, co mě trápí je anální sex. Jsem pasiv a anální sex jsem vždy provozoval naprosto čistý. Přítel by rad měl sex častěji, ale není v mých silách tak často připravovat své tělo na anální sex. Jde to i bez toho, ale není to pro mě příjemné a je to pro mě spíše stresující situace. Ano, náš vztah není jen o sexu. Každopádně v tuhle chvíli, díky pracovní vytíženosti nás obou, se k análnímu sexu dostaneme tak jedou za měsíc aždycky si několikrát během týdne najdeme na sebe chvíli a děláme alespoň orální sex, který máme oba rádi ????.
Moje otázka tedy zní... mate to ve vztazích taky tak? Případně jak se zbavit nepříjemného pocitu při sexu bez vyčištění?
Prosím jen o seriózní odpovědi. Díky
12. 01. 2020 v 15:22Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl pises, ze neprcate proto, ze jste pracovne vytizeni. Ok, tak nebudte pracovne vytizeni a budete na to mit cas. Nebo co chces od nas poradit? :o) Ja jsem taky s mladym pracovne vytizenej, oba mame svuj byznys, ale na sex si najdeme cas denne nebo max obden. Takze kdyz se chce, jde to, jen se nesmi fnukat a hledat viniky buhvi kde :o)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 01. 2020 v 16:53Off-line Lukrecius.01  (51/172/78)
Nejste tak pracovně vytížení, spíš utrácíte čas hloupostmi a pak "není na nic čas". Klasika.
13. 01. 2020 v 00:34Off-line Peta80  (43/187/-)
A jak složitě se na ten anální sex připravuješ?
13. 01. 2020 v 09:21Off-line Alda29  (35/192/90)
Ještě že po něčem takovým netoužím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload