Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ten správný kluk pro mě

15. 01. 2020 v 10:41Off-line Anonym
Jak ho poznám? Je to ten s kým se mi dobře povídá, hraje tenis, nebo ten s kým se dobře sexuje? Nebo musí splňovat všechna k***éria? Kdybych vypsal vše co by se mi líbilo na mým ideal klukovi, tak bych asi hledal dlouho. Nebo mám dělat kompromisy ale v čem? Co osekat? Sex?
15. 01. 2020 v 10:44Off-line i8051  (53/184/97)
Podstatny taky je, co ty muzes nabidnout jemu a jestli jsi TY spravnej kluk pro nej. Hazis sem podminky, jakej ma ten tvuj bejt, jaky k***eria vyberu musi splnit a tvaris se jako bys byl ten jedinej nejlepsi na celym svete. Pricemz treba zrovna tebe on chtit nebude i presto, ze mas treba pero 30/8, protoze jsi priprdenej anonym a on ma rad primy lidi :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 01. 2020 v 10:44Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Spoznáš ho podľa červenej šiltovky, bieleho trička a modrých kraťasov a bude opretý ulicu od teba na rohu o budovu.
15. 01. 2020 v 10:44Off-line Newbie123  (27/177/61)
Vždycky musíš udělat nějakej kompromis. Sám bys měl nejlépe vědět, co je pro tebe důležité, a co naopak méně.
15. 01. 2020 v 10:53Off-line Anonym
Dejme tomu, že můžu nabídnout to, co sám hledám, ale nemůžu to najít. Mám dělat kompromisy a slevit? Ale z čeho?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 01. 2020 v 11:01Off-line Betonica  (39/191/93)
Existuje tzv. Paretovo pravidlo, ktery rika, ze jen 20% procent prvku tvori zbyvajicich 80% do sta. Tedy. V cem delat kompromisy? V tom, co je sice dulezite, ale nikoli neprekonatelne. Kompromisy budes muset delat tak ci tak, v kazdem vztahu, nejen partnerskem. Dulezite ale je mit jasno v te jedne petine, nebo mene, veci, pres ktery ti nejede vlak. Muze to byt treba vernost, pracovitost, sexualni vykonnost, cokoli. To ostatni zjistis, ze neni az tak podstatne.

A jak pise icko, funguje to oboustranne, tedy neni mozne jen klast podminky a stanovovat cile. Stejne dulezite je mit co nabidnout.
15. 01. 2020 v 11:22Off-line Vlado2  (61/180/80)
Asi by bylo dobré začít silnou redukcí svých podmínek. Pokud si vypíšeš seznam "nepodkročitelných" požadavků, tak ti ve výsledku vyjde onen pověstný "prudce inteligentní a neodolatelný princ na bílém dostihovém koni s cirkusovými dovednostmi", čímž ovšem své šance na nalezení partnera snížíš limitně k nule.
A pokud bys (čistě hypoteticky) někoho takového našel, tak pro něj budeš zrovna ty naprosto nezajímavý, protože jeho požadavky na partnera budou někde docela jinde.
15. 01. 2020 v 11:27Off-line Anonym
Betonica jenom 20% shoda? Tak to teda slyším poprvé. Jak jsem psal, hledám to, co je pro mě společné a pokud se budu shodovat jen z 20% tak to je opravdu hodně málo. To bych mohl chodit už opravdu s každým.
15. 01. 2020 v 11:29Off-line Betonica  (39/191/93)
@Anonym (Lumír): Precti si to jeste jednou. Psal jsem, ze podle toho pravidla je podstanych 20% z celku. To je jedna petina, ktera rozhoduje o vsem ostatnim. Na tobe je, abys tu svoji petinu ze vsech pozadavku jasne definoval a podle ni hledal.
15. 01. 2020 v 11:31Off-line Anonym
Já vím, ale i tak je to málo, navíc se můžu seknout a zvolit si špatně tu prio***u a poznám to až bude pozdě.
Taky je tu ještě jeden problém, těch k***érií můžu mít 150 nebo taky jen 5. A podle tvojí rady, bych v druhém případě škrtl 4 z pěti a hledal jen podle jednoho k***éria - např. aby byl zdravý. No to ale opravdu budou skoro všichni. V prvém případě 150, mi zbyde stále 30 k***érií k výběru...
15. 01. 2020 v 11:33Off-line Betonica  (39/191/93)
Vsak to muzes prubezne menit. A to se i deje. Co je pro tebe dulezite ted, bude uplne nedulezite za 10 let... :))
15. 01. 2020 v 11:51Off-line Anonym
Betonica:
Taky je tu ještě jeden problém, těch k***érií můžu mít 150 nebo taky jen 5. A podle tvojí rady, bych v druhém případě škrtl 4 z pěti a hledal jen podle jednoho k***éria - např. aby byl zdravý. No to ale opravdu budou skoro všichni. V prvém případě 150, mi zbyde stále 30 k***érií k výběru...
15. 01. 2020 v 11:55Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ľudia nie sú nejaký tovar či dom či firma, že si napíšeš k***ériá a hladáš čo si vyberieš.. Nebolo by jednoduchšie, ak je možnosť, nejakého človeka spoznávať postupne bližšie a zistiť, či je pre teba dobrý? Je mi jasné, že nie každý bude pre teba dosť dobrý ale nikto nebude presne sedieť tvojmu checklistu..
15. 01. 2020 v 12:13Off-line Anonym
Proto se ptám, co škrtnout. A seznamovat se s někým, kdo mě vůbec nezajímá, fakt nechci.
15. 01. 2020 v 12:15Off-line Betonica  (39/191/93)
Anonym: Ano, je to presne tak, i z peti k***erii nakonec zjistis, ze vetsina je o nicem... :)

Predstav si treba neslysiciho nebo nevidomeho nebo vozickare. Pro takovyho cloveka opravdu muze byt "aby byl zdravy" jedine podstatne k***erium...
15. 01. 2020 v 12:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Moja rada je nič neškrtať, nič si nespisovať, nič nepožadovať. Si človek, nie program, nepotrebuješ zoznam požiadaviek do filtra. Nehovoril som o zoznamovaní, ale o spoznávaní a v tom je rozdiel. Spoznávanie môže byť jednostranné a druhá strana o tom vôbec nemusí vedieť. Čoho sa bojíš keď upustíš od svojho zoznamu požiadaviek? Že zabudneš čo chceš a nájdeš si niekoho kto ti nebude vyhovovať? Či ti vyhovuje spoznáš.. Normálne si vyhliadni ciel a pozoruj kým nedôjdeš k pocitu "tak toto nie" alebo "tak toto asi nie" a ak chceš radu, nezastavuj sa pri tom "toto asi nie" pretože nikto nie je dokonalý a ešte stále môžeš nájsť plno výhod ktoré prevýšia tie nevýhody toho človeka. Ak si už budeš istý že si toho zistil dosť a stále ti vyhovuje, môžeš sa pokúsiť o zoznámenie a zistíš ešte viac.
15. 01. 2020 v 12:52Off-line iglw  (48/172/77)
A co nabídneš Ty?!
15. 01. 2020 v 15:48Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Neboj face, inteligencia sa nedá predstierať, demencia sa zas nedá zakrývať. Ono to o ňom každý rýchlo zistí a pošle ho kade lahšie. Minimálne po prvom sexe :-D
15. 01. 2020 v 17:09Off-line Nicki  (24/176/-)
Já bych řekl, že bys neměl upouštět od svých prio***. Teprve až někoho poznáš, tak uvidíš, jestli to, že třeba nesplňuje jistá k***éria tvého dokonalého, ti opravdu tolik vadí a nebo jsou na něm věci, které tyto 'nedostatky' mnohonásobně převyšují. Co mě ale překvapuje, je, že jsem ani v tvém dotazu ani v žádném z komentářů neviděl to slovo na L. To je, alespoň dle mého názoru, ta nejdůležitější věc. Já bych nikdy nebyl s někým, kdo je sice obrazem mého ideálu, ale nic k němu necítím.
03. 10. 2021 v 17:55Off-line ahoj111  (24/178/75)
Se mnou se dobře povídá a tenis taky rád hraju, tak napiš :D
03. 10. 2021 v 21:42On-line WileECoyote  (35/178/-)
Dá se s nim povídat? rozumíte si? Máte podobné záliby? Rozumíte si pak i v posteli? Tak dobrý, ale není vyhráno. Za půl roku až dva roky bude teprve poznat, jestli spolu vydržíte, nebo ne.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload