Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém se vzájemným kontaktem

18. 01. 2020 v 18:21Off-line Anonym
Zdravím, mám prosím určitý problém. Mám pocit, že se líbím kolegovi v práci, který se mi také líbí. Nemám naději pouze z toho, že vím, že přítelkyni ješte neměl a to už je pár let dospělý, ale zaznamenal jsem jisté podněty, které možná potvrzují, že se mu líbím - např. párkrát se kvůli mě vrátil zpět do kuchyňky, když jsem šel na pauzu pozdeji, i přes to, že už si pauzu zřejmě precerpal, občas se na mě jen tak z ničeho usmívá. Jde o to, že ví, že já měl nedávno přítelkyni a tedy i přes to, že o mě může díky naším vzájemným očním kontaktům dalším narazkam neco tušit - není si třeba jistý a je hodně opatrný
. Jak mám prosím postupovat, abych získal, je to složité. Děkuji neskutečně moc tomu a vážím si, kdo napíše rozumnou -alespoň trochu obsáhlejší radu. Díky lidi!
18. 01. 2020 v 20:00Off-line kent  (47/-/-)
Tak je jasné, že o tebe móóóóóc stojí, ale bojí se ti to říct, protože jsi měl tu přítelkyni. Teď je na tobě, abys udělal první krok. Měl bys nějak využít tu kuchyňku, třeba bys ho mohl požádat, aby ti něco podal z ledničky, nebo aby ti dal vařit vodu na kafe (čaj) nebo ti to může rovnou udělat sám.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 01. 2020 v 20:27Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak do kuchyňky se možná vrátil protože něco Zapoměl a když se usmívá tak si možná myslí něco ve smyslu co na mě zas tak uchylně civíš jen pro buznu je to znamení že se mu líbí. Buď se ho rovnou zeptej nebo mu dej rači pokoj.
18. 01. 2020 v 21:11Off-line i8051  (53/184/97)
Proc si nektere buzny mysli, ze je nekdo bali, pricemz se ten nekdo jen chova pratelsky? Proc kdyz chteli nekoho sbalit, musi porad vymejslet triky, jak to udelat a konzultovat je s ostatnima na pavlaci? Proc nemohou byt samostatne a invencni a udelat to improvizaci dle situace, aby si prokazali, ze jsou dospeli? Mysli si snad, ze vsichni chtej sbalit anonymni a nesamostatna individua, ktera potrebuji vodit za rucicku? :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 01. 2020 v 21:22Off-line Kamis35  (40/173/75)
Možná zkus nabídnout kamarádovi, nějaké kino,nebo pivo. Popovídáte se, možná něco zjistíš.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 01. 2020 v 21:38Off-line i8051  (53/184/97)
Protoze muzu milacku, Delas uplne to samy a oproti tobe si ja aspon u toho pleveleni necpu pendrek do huby ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload