Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju někoho, kdo mě už asi ne

20. 01. 2020 v 10:45Off-line Anonym
Ahoj, potřebuji radu jsme s přítelem 4 roky. Přítel je o par let starší bohužel asi před 2 roky si do vztahu přivedl kamaráda do trojky a vše šlo do kopru. Nyní si každou chvilkou domluví do trojky někoho jiného, ale soukromě už sex skoro nemáme, navíc nedávno jsem se dozvěděl o par jeho soukromých uletech, ale o tom ještě neví ze to vím. Když se ho zeptám co se s nim děje řekne ze nic a ze mě miluje. Ach jo miluju ho a nerad bych ho ztratil, ale trápí mě to. Vůbec ho nepoznávám myslíte, ze má potřebu si ve 30 něco dokázat ????‍♂️
20. 01. 2020 v 11:09Off-line mirmal737373  (72/178/78)
Bohužel,dokázat to ano ale moc složité, dnešní život ve společnosti tak funguje! Proto je to už starý prostor, jeho mozek chce jinýho,dokud je ještě mladý ,život sexuaální je obrovský. I ty se snáš změtit taky a doufám že se ti bude snad líbit. Je doba jiná. Lenivost je taky špatný!
20. 01. 2020 v 11:28Off-line ellvin  (23/183/81)
Jestli si do trojky přivádí mladší, tak je možný, že ho už tolik nepřitahuješ. Může, ale nemusí to být pravda, nevím. Tohle je jedna z možností...
20. 01. 2020 v 12:36On-line i8051  (53/184/97)
Takze od nas jako chces napsat, ze sis poridil domu devku? No to snad uz vis, tak mu rekni cau a najdi si chlapa, kterej se umi ve 30 chovat. Btw s tou prvni trojkou jsi prece souhlasil a tudiz jsi musel tusit, kam tohle vede, tak tu ted nebul. Zavinil sis to v podstate sam. Sorry za uprimnost :-)
20. 01. 2020 v 14:28Off-line life40  (41/185/78)
Muj mel 39 a mel potrebu se dovadet a k***it. Nastesti uz nejsem s nim. Mel bys udelat to same...
20. 01. 2020 v 15:06Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Má být rád že s ním jdeš do trojky, místo toho se k***í kde může.Kašli na něj
20. 01. 2020 v 15:24Off-line smaragd15  (22/180/85)
To je tak...najdete si niekoho potom zrazu vymyšlate trojky a take p**oviny no a potom to sklza k volnosti a o žiadny vzťah sa tym padom nejedna kedže sa začinalo trojkou...to čomu hovo***e "vzťah" je len obyčajne kamaratstvo s vyhodami do ktoreho pridavate dalšich ludi...skutočny vzťah je len o dvoch osobach a ne o trojkach...trojka u mna znamena dovolena nevera čo ja absolutne netolerujem...dozviem sa o nevere partnera tak mi je u ***i či ho lubim alebo ne posral to tak leti prvou triedou dpč bez podmienečne aje mi už jedno čo si bude vymyšľať nevera sa nema čo tolerovať...ked je niekto štetka tak žial ale nech neotravuje tych čo chcu mať normalny vzťah
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 01. 2020 v 16:01Off-line radomir  (40/183/75)
Nevím no. Můj přítel je ode mě o 6 let mladší a spolu jsme víc než 6 let (tzn. od jeho 23 - 24 let). Je nám o 6 let víc než na začátku vztahu, oba jsme se samozřejmě změnili (on víc zmužněl - už to není takový ten mladík s chlapeckým obličejem), já jsem víc šedivý, než jsem býval a za celou dobu jsme nějak neměli potřebu si tahat někoho dalšího do vztahu ať už s vědomím druhého, nebo bez jeho vědomí - pač si myslím, že to je akorát začátek problémů...

Neříkám, že se neotočím za někým zajímavým, ale rozhodně bych neriskoval to, co jsem našel v něm. Stárneme všichni, je třeba to přijmout a ne jen bezhlavě měnit za někoho dalšího ať už k podobě doplňku ke vztahu již existujícímu a nebo úplně mimo něj...

Anonyme, záleží, na co máš ještě žaludek, já bych šel o dům dál... Tak strašně tě miluje, až se z toho z čista jasna ponoří do zadnice někoho jiného... Asi máme tu definici lásky každý někde jinde, ale tobě to evidentně přestává vyhovovat, tak s tím něco dělej.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload