Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Lady Gaga - proč ji miluje tolik gayů?

24. 08. 2013 v 12:55Off-line Lepus  (40/173/63)
Kluci, zajímalo by mě, a přísahám, že to není žádný sarkasmus ani provokace, proč má tolik gayů jako idol Madonnu či její mladší (a horší) klon Lady Gaga, co je vlastně na ženské popové hvězdě pro tolik gayů tak fascinující, opravdu nevím a už dlouho mi to vrtá hlavou jako sociologický problém:-)
24. 08. 2013 v 13:03Off-line MemeMark  (25/-/-)
Horší klon Madonny? Tak to sis teď u dost lidí podělal, kamaráde :) Není to jen popová hvězda, zpěvačka... to je každá druhá holka ve Státech, ona je totiž umělkyně ;) Nemá cenu Ti tady rozepisovat proč si to myslím, protože člověk, který tvrdí, že je Gaga klon Madonny, to stejně nepochopí ;) A psal bych to hodinu :o)
Souhlasím - 32   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
24. 08. 2013 v 13:10Off-line Likaini  (25/-/-)
Lepus: Já to taky absolutně nechápu :)

Lidi mě za tohle asi rozcupují na kousky, ale já na Lady Gaga doopravdy nevidím vůbec nic uměleckého, vidím jenom střelenou ženskou se zajímavými videoklipy (ve kterých se vyskytují iluminátské znaky) a hodně upravenou hudbou, která zfanatizovala skoro celý svět...

Vysvětlí mi někdo, čím je Gaga tak úžasná? :D
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
24. 08. 2013 v 13:12Off-line MemeMark  (25/-/-)
Každý ji nemůže mít za idol, to by nešlo :D A každý má na ni jiný názor ;) Takže já Tě za to asi neukamenuju :D
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 08. 2013 v 14:41Off-line WOOFER  (35/165/70)
Nekde jsem cetl ze Madona je spis podnikatelka,zpiva hezky ale do Gaga nemá.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 08. 2013 v 14:48Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Yop svět jí zná jen kvůli tomu *crazy* oblečení , jinak by se nikam nedostala.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
24. 08. 2013 v 16:23Off-line Tom.KK  (30/175/59)
Hodně LGBT komunitu podporuje xP Já ale osobně k Little monsters fakt nepatřim xD
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 09. 2013 v 12:21Off-line Likaini  (25/-/-)
Hmmm, kvůli crazy oblečení a chování asi známá nebude, to by byl více známý i tady G-Dragon http://www.youtube.com/watch?… , který je jí v tom hodně podobný... (mimochodem lepší a s tím nápadem crazy oblečení a všeho přišel dřív... že by se Gaga nechala "inspirovat"?)
02. 09. 2013 v 13:03Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Nekdo ma rad jeji pisnicky, ale vetsina lidi ji bere a jako i ostatni zpevacky napr. Rihanna ci Beyonce jako idol, kde neni zpev na prvnim miste. Ostatne to je duvod, proc jsou stare skupiny a interpreti tak popularni.. Ja dnesni hudbu temer neposloucham, radeji 80. leta a pak Cash, Haley.. Waylon Jennings..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2013 v 13:15Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Lady GaGa je velmi teatrální a ve spojitosti se svými kostýmy, ve kterých by většina lidí na procházku se psem nešla, a svým netypickým chováním je prostě vidět. Vůbec bych neřešil, kdo s čím přišel první, ona prorazila a na to se hraje. Navíc se věnuje různým nadacím, podporuje LGBT komunitu dost výrazně. A dovedu si představit, že nazpíváte-li něco jako "Born This Way", pohrnou se za vámi davy gayů. A když pominu to okolo, je to taneční hudba. Sposta lidí má ráda taneční hudbu. Ještě k tomu ona opravdu zpívat umí. Viděl jsem nějaké záznamy z vystoupení a je dobrá. Je to hudebnice a skládá si sama. Taková Madonna je na živo katastrofa. Ani jednu z nich neposlouchám a nejsem jejich fanoušek (poslouchám metal :D ), ale k GaGa mám jisté uznání za všechno co dělá. A taky to není žádná slepice vychrtlá, ale má prostě normální ženské tvary.
Takže nechci tady za ni bůhvíjak lobbovat, ale myslím si, že prostě má svoje plusy, že je dobrá a je na ní co ocenit.
Třeba taková umečená Rihanna je proti GaGa uplné nic.

http://www.youtube.com/watch?…

Je to prostě takový moderní peace. Láska, mír, tolerance, rovnost, právo...
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2013 v 13:51Off-line Centaur  (43/177/-)
To by ses divil co mladejch gayů kolem 20 až 35 let poslouchá ještě treba Matysovou, Prachařovou nebo Bonaventuru apod. Nebýt zásluhy Gayů tak by tohle Supraphon nevydal. A protože zjistili že to nese, vydali toho víc a gayové maj v poslední době ráj na zemi.

Ale abych se vrátil k tématu, tak o Gaga můj pohled zájmu nikdy nezavadil a nikdy nezavadí, protože její zpěv nepovažuju za zpěv . Když to vemu hodně přísně, tak bych její projev využil do Disneyovek pro nějakou sněhurku. Důkazem ale toho je, že vlastně i neumětel může něco dokázat a i když je po umělecké stránce neschopný , může si vybudovat v hudební sféře respekt.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 09. 2013 v 14:39Off-line Likaini  (25/-/-)
No Gaga teda zpívat živě fakt neumí.

Přesně, jak říká Centaur, v Americe a v Evropě může být slavný v hudebním průmyslu kdokoli. I když neumí dělat hudbu. Stačí zaujmout. Což je podle mě špatně. (Proto taky poslouchám asijské skupiny, kde jsou ti lidi trénovaní ve společnostech nejméně 5 let před tím, než začnou vystupovat... aspoň to pak má nějakou úroveň.)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
02. 09. 2013 v 19:39Off-line Rey  (26/-/-)
Likaini:

iTunes Festival 2013 - I Wanna Be With You
http://www.youtube.com/watch?… (53:20)

Born This Way (Acoustic)
http://www.youtube.com/watch?…

Děkuji.
02. 09. 2013 v 19:59Off-line Michael.Deniels  (30/182/68)
Centaur: Prosimtě a ta Prachařová je kdo jestli se mohu zeptat ?? :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2013 v 20:13Off-line Centaur  (43/177/-)
Michael.Deniels , to máš jedno to nebyla jen Prachařová, ale i další ale i naše Sellingová, Matysová a Supraphon je díky nátlaku a to hlavně z řad mladých gayů vydal takže tim sem chtěl jen říct, že všichni zajíci neskončili jen u Gaga :-) Vlastně všechny největší fan weby a hlavní Netové weby jsou prací gayů.
02. 09. 2013 v 20:15Off-line Michael.Deniels  (30/182/68)
Centaur: Aha, v pohodě já jen že mě zarazilo to příjmení Prachařová :-)
02. 09. 2013 v 20:18Off-line Michael.Deniels  (30/182/68)
Centaur: Jo tááák to jo :-D
02. 09. 2013 v 20:20Off-line Centaur  (43/177/-)
Ono je to docela zajímavý vidět sedmnáctiletého gaye jak ujíždí také na někom jiném než Gaga ani jsem nevěřil kolik mladasů si bere vzor z Káji Gotta :-)
02. 09. 2013 v 20:22Off-line Michael.Deniels  (30/182/68)
No tak ani Kája a už vůbec Gaga není můj vzor, ale ostatně je to každého věc :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2013 v 20:24Off-line Centaur  (43/177/-)
Muj vzor jsou operní rockové zpěvačky , ty já přímo zbožnuju
02. 09. 2013 v 20:28Off-line nejgu  (51/174/64)
GaGa je unikát :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 09. 2013 v 20:50Off-line svejdik153  (31/179/53)
Gaga neumí zpívat ? Slyšel jsem jí několikrát zpívat naživo. A umí zpívat a to je jedna z mála. Nemusí ji mít každy za idol, ale děla hodně věci pro lgbt a proto ji mají gayové rádi, ale nejsou to jen gayové, ale taky to není jen kvůli tomu, že děla ty její výstřelky. To k tomu prostě patří. A jestli neumíte anglicky, tak si přeložte nejaký její texty například ted applause a uvidíte o čem zpívá .
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2013 v 20:59Off-line Likaini  (25/-/-)
Rey: To Born This Way má dobré živě... jako jednu z mála... viděl jsem živě Edge Of Glory a něco z koncertů a jako hrůza...

svejdik153: Jo, o tom, jak žije jen pro potlesk a myslí si, že je umění a popová kultura... opravdu úžasný text.
03. 09. 2013 v 13:40Off-line Centaur  (43/177/-)
Jo jinak kdo to neví ještě tak Basiková vydává nové CD Belleville a bude to kvalita jak jsem se díval. Jsem rád, že to nebude opět pro Němce a bude to naše. :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 09. 2013 v 14:54Off-line Centaur  (43/177/-)
To mi připomíná jak Bardotka prezidentovi řvala do oken že je prase :-D To by naše Martička nikdy neudělala :-D
06. 09. 2013 v 01:29Off-line DaveRudolph  (28/177/77)
Podporuje nase prava celosvetove, dokazala nam s BORN THIS WAY svetu ze jsme stejny jako kazdy druhy, miluje nas jaky jsme. Navic jeji hudba je strasne chytlava. Vubec si nemyslim ze je klon Madonny, je sama sebe. A kdy uz u toho jsme Madonna taky nekolik krat napodobovala jeji predchudkyni MArilyn Monroe :)Lady GaGa je svetova Popova Ikona!!!! :) Proti Rihanne Nicki Min aj ale take nic nemam :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2013 v 09:32Off-line Likaini  (25/-/-)
MarTyn: Chceš důkaz, že tanec a zpěv dohromady jde? :) Jenom se to musí umět.. a i o hodně těžší choreografie než má ona...

http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…

Koukni :)
06. 09. 2013 v 14:00Off-line Likaini  (25/-/-)
Ta druhá a třetí zas tak těžká není, ale ta první je o hodně těžší, než to, co předvádí Gaga, čili nahé poskakování na pódiu sem a tam a máchání rukama... :D
06. 09. 2013 v 14:07Off-line Likaini  (25/-/-)
Ukaž mi nějakou těžší choreografii od Gagy :D

http://www.youtube.com/watch?… Třeba tady je choreografie na Born This Way.. nic moc jako ;D
06. 09. 2013 v 14:22Off-line Likaini  (25/-/-)
Tu jsem neviděl... ale i kdyby je měla na BTW Ballu, ať už je to co je to, lepší, tak když je nemá tak dobré nikde jinde (klipy, jiné koncerty), tak prostě není nejlepší :D Protože někteří umělci mají dokonalé choreografie všude a ještě u toho zpívají živě :D
06. 09. 2013 v 19:45Off-line MemeMark  (25/-/-)
Lidi si řeknou: "Proč poslouchá Gaga? Vždyť ty její písničky jako nic moc, neumí zpívat atd..." u těchto lidí je problém jen to, že její písničky si pustí jednou za účelem zvědavosti a pobavení a ani se nad ní nijak nezamyslí. Tito lidé dělají chybu, protože kdyby ji poznali z její pravé stránky, zamýšleli se nad tím, hledali v tom nějaký význam, který tam je a je neskutečný a jedinečný, tak by poznali nejúžasnějšího člověka na světě
06. 09. 2013 v 20:45Off-line Likaini  (25/-/-)
MemeMark: Já se nad texty zamýšlím u každé písničky, kterou slyším.. třeba Born This Way od ní má dobrý text... ale takové Judas nebo Applause nechápu, co má vyjadřovat..

Asi to vypadá, že tu hejtuju Gagu co to jde, ale to není pravda, jenom říkám, že to není nejlepší zpěvačka, jak tady hodně lidí říká :) Jinak ji sám taky občas poslouchám..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2013 v 20:50Off-line Lepus  (40/173/63)
Ale stejně je divný, že gejové mají spíš she-idoly, než he-idoly :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 09. 2013 v 20:51Off-line Likaini  (25/-/-)
Já mám teda he-idoly :D
09. 09. 2013 v 14:32Off-line MemeMark  (25/-/-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2013 v 15:34Off-line Likaini  (25/-/-)
Jsou i lepší zpěváci/zpěvačky..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2013 v 15:45Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Já tomu vcelku i rozumím, proč gayové po ní šílí :D

Když se podívám na profily mladých gayů tady, vidím úplně stejné množství "kreatur", které si myslí, že když se zmalují jak štětky, postaví se na podpatky a vyfotí se, je to umění. Což ona dělá, ale bohužel ona s tím přišla první, z nevkusu udělat kult. A vyšlo jí to. Pak trošku dobrého PR a hesla, že se za někoho bude prát (jak je to u těchto hvězd typické - ochrana zvířat, podpora "lepšího" života v Africe, pomoc týraným ženám, apod.) a je to.

Pokud ovšem budu brát její hudební kvality, je to zpěvačka, ať si říká kdo chce, co chce. Doložím jedno video, kde o jejích kvalitách nelze pochybovat.
http://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 09. 2013 v 22:03Off-line nejgu  (51/174/64)
http://www.youtube.com/watch?… GaGa bojující za práva gayů :) Např. i pro to je dobrá ! ;)
13. 09. 2013 v 15:03Off-line Betonica  (39/191/93)
Asi proto, ze maji schopne PR tymy...
21. 06. 2014 v 20:05Off-line Alejandros  (26/177/65)
Myslim ze tady jeste nezaznel jeden fakt-Gaga zacinala v undergroundovych clubech v New Yorku(meste gay). Gayove byli mezi prvnimi fanousky Gagy...Domnivam se ze i ona sama je lehce bisexualni nebo to naprosto dokonale hraje...Je to fakt hvezda...stejne jako Madonna...
21. 06. 2014 v 20:13Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Alejandros Ty si už jak ten Ligrisek,,nebo jak se ten vocun jmenuje,,Vytahuje starý témata..Je rok 2014!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 06. 2014 v 00:21Off-line Majk.Peace  (32/192/80)
Nevím no, ale je to o vkusu. Já třeba Gagu moc nemusím....písničky má dobré, ale koukat se na ni třeba v klipu nebo jít na její koncert, tak to by mě nenapadlo. Prostě mi není sympatická ta její šílená image.
Madonnu beru jako královnu popu, protože se mi její hudba prostě líbí, na nic si nehraje a její show je dechberoucí. (Snad se mi podaří konečně dostat na její koncert až bude zase v Praze :) )
Ale jednu zpěvačku mám rád úplně nejvíc a tou je B***ney Spears. Klidně mě za to odsuďte, ale prostě B***ney je u mě TOP. Neexistuje víc sexy zpěvačka než je ona. A asi je to i tím jak vypadá, její taneční schopnosti a v neposlední řadě i hudba, čímž si mě získala a hlavně i to čím vším si musela projít a i přesto to ustála. Prostě sexsymbol začátku druhého tisíciletí....alespoň v mých očích :)
A i když mám své oblíbence i v jiných žánrech, tak zrovna moje TOP zpěvačka zastupuje populární hudbu...ale podle mě je to prostě individuální a není pravidlem, že každý gay poslouchá pop (ale u většiny ten pop asi bude vést)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload