Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak najít kluka z vlaku?

24. 01. 2020 v 00:36Off-line Anonym
Ahoj, nenapadá tady někoho, jak by se dal nejlépe najít jednoho kluka z vlaku (Regio-Jet)? Většinu cesty jsme se na sebe smáli a na konci jsme si i mávali. Well, ale nikdo nakonec nic neřekl.
24. 01. 2020 v 01:13Off-line orel1620  (26/178/66)
Tak ste i***ti jeden větší než druhej
Souhlasím - 20   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 01. 2020 v 01:23Off-line Sliderin  (26/170/70)
Třeba to tak mělo být :D setkaj se náhodou znovu a bude z toho láska jako trám ^^
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 01. 2020 v 02:10Off-line Mr.No  (23/185/70)
Jed tím vlakem znovu
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 01. 2020 v 07:46Off-line webboy13  (27/-/-)
Nevím jestli jsi fakt tak hloupý, nebo jen naivní.... Ale dám ti teda radu, když už píšu.... Víš o tom, že tady existují i inzeráty a ne jen poradna? A že tam je sekce viděli jsme se? Pokud byl na kluky a nebyl jen zdvořilý a když jsi se na něj usmíval ty, tak ti to vracel a pak zase ze slušnosti ti i zamával, když jsi odcházel nebo on odcházel, tak je možné že třeba i on hledá tebe a napsal tam, nebo čeká, jestli tam napíšeš ty....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2020 v 07:47Off-line webboy13  (27/-/-)
Nebo to zkus tak jak psal Mr.No vrať se v čase a jeď znovu, ale tentokrát se ho zeptej i jestli je na kluky a dejte si kontakt na sebe....
24. 01. 2020 v 08:35Off-line FreudToldYou  (24/179/67)
Inzerce, Facebook a nebo instagram. Vyhodnoť jestli někam jel a nebp jestli se vracel a pak zaćni hledat podle polohy (jako mista výskytu).. jestli má veřejný profil s fotkami a s napsaným bydlištěm, tak ho najdeš.. jestli má profil bez fotky, tak máš smůlu..
24. 01. 2020 v 13:02Off-line pavliQ  (18/181/73)
Nějaká inspirace tady? xddd
https://youtu.be/k13sdkpqFDI
24. 01. 2020 v 14:14On-line igni  (32/192/140)
To jsou challenge, ja mam problem najit si libovolneho kluka odkudkoliv, a lidi si to davaji jako cil najit specificky typka z vlaku... :D
24. 01. 2020 v 15:09Off-line FelixGabriel  (99/170/58)
Kto by nechcel boya čo má vlak :-D
24. 01. 2020 v 15:27Off-line musclehulibrk  (99/-/-)
Igni (31/192/140) NOVÉ
To jsou challenge, ja mam problem najit si libovolneho kluka odkudkoliv,

Tak zhubni tak 80 kilo, ohol se a ostříhej se a určitě budeš mít větší šanci.
24. 01. 2020 v 15:32On-line igni  (32/192/140)
Musclehulibrk: Cekal sem, kdo se ozve s nejakou uzasnou radou :D Zhubnout 80 kilo by s moji vyskou nebylo moc rozumne :D
ostrihani a oholeni je ciste subjektivni rada, to ze se to nelibi tobe neznamena, ze jinym taky ne. (a s oholenim nemam problem, pokud to partner bude po me chtit, uz jsem par let kvuli klukovi oholeny do hladka chodil ;) ).
24. 01. 2020 v 18:02Off-line shiroReloded  (27/178/85)
Sliderin: to seš tak naivní, nebo je to ironie?
24. 01. 2020 v 18:16Off-line Sliderin  (26/170/70)
ShiroReloded: občas dost naivní snílek
24. 01. 2020 v 18:19Off-line Sliderin  (26/170/70)
Každej je nějakej, díky bohu :D
24. 01. 2020 v 18:28Off-line Sliderin  (26/170/70)
ShiroReloded: ještě něco tě zajímá ohledně mé rozpolcené osobnosti ?
24. 01. 2020 v 22:37Off-line shiroReloded  (27/178/85)
Sliderin: škoda, kdyby to byla ironie byl bys můj člověk. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload