Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilovanost

24. 01. 2020 v 23:51Off-line Sliderin  (29/170/70)
Když jsou dva lidé do sebe zamilovaní, ale neklape jim to, stále jsou na sebe vázani a nedokážou se změnit, nebo se rozdělit a hledat oba lásku jinde. Myslíte, že jsou oba příliš slabí? Co je potom zamilovanost, co je láska? Jsou to všechno jen pocity? :(
25. 01. 2020 v 08:06Off-line igni  (36/192/130)
Zaprve, zamilovany muze clovek byt do nekoho spatneho. A spolu jsou proto, ze to je jak drogy. Vis ze to je spatne, ale proste ti to dela na nejake urovni dobre. A druhy duvod muze byt proste to, ze nekteri jsou neradi sami, a radeji budou s nekym, s kym to neni idealni, nez byt sami.
25. 01. 2020 v 12:32Off-line Peta80  (43/187/-)
Já vnímám zamilovanost jako takové to počáteční "oblbnutí", které ale typicky do několika měsíců vyprchá, a často je hodně vázáno na fyzično/vzhled.
Lásku vnímám spíš jako něco, co postupně roste a je vázáno hlavně na osobnost/povahu/charakter toho druhého - na jeho vnitřní "já".

Otázkou je, kolik z toho, co k sobě cítíte, je "jen" zamilovanost a kolik láska, a proč vám to vlastně neklape. Spousta problémů se dá nějak řešit...
25. 01. 2020 v 14:10Off-line tatrman  (27/-/-)
Peta80 asi ano, ale já bych to od sebe nedělil. Nejdřív přijde zamilovanost jako první fáze lásky, pak láska samotná, citová, kde už fyzično nehraje roli, když se náhodou změní - stárnutím, nemocí atd. Ale na začátku podle mne musí být fyzická přitažlivost, aby láska vůbec vznikla. Pokud to tam není, jde spíše o kamarádství.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload