Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Který sport: Tai Ji Quan, taekwondo a nebo sebeobranu?

25. 01. 2020 v 12:48Off-line Anonym
Zdravím
přemýšlel jsem, že bych něco začal dělat v letním semestru. Přemýšlel jsem nad Tai Ji Quan, taekwondo a nebo sebeobranu. Chodí/chodil někdo na něco z toho? a baví vás to? nějak se nemůžu rozhodnout co z toho
25. 01. 2020 v 13:15Off-line Sliderin  (29/170/70)
Od mala mě fascinuje Taekwondo, ty kopy jsou libový :D
26. 01. 2020 v 02:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak tejkvondo se mi taky líbí, ale nohu tak vysoko nezvednu :D mam rači spíš čínský techniky třeba wing chun který není tak náročný, ale už ze své podstaty pro protivníka dost nebezpečný. Přece jen většina úderů je vedena na smrtelný místa jako krk, spánek atd. Úplně bohatě ti ale stačí například krav maga nebo něco podobnyho to záleží jak moc se temu chceš věnovat a co od toho čekáš :)
26. 01. 2020 v 07:49Off-line dais  (26/179/-)
Tak v prvé řadě je důležité si uvědomit proč to chceš dělat.Chceš se umět bránit?Vždy jsou lepší systémy kombinace všech možných technik.Máš potom větší šanci v boji.Neznamená to ale že jsi nepřemožitelný.Někdo má pro boj schopnost někdo ne.A na ulici najdeš vždy silnějšího protivníka.Za mě je Kraw Maga super volba.Pokud chceš dělat něco tradičního tak není problém.Ale ubránit se stím na ulici je těšší protože nepracují s taktikou.Ale zase to rozviijí ducha a osobnost.Ani jedno se ti v životě neztratí.
26. 01. 2020 v 18:47Off-line Nejtn  (19/163/52)
Skús prvo sebeobranu, alebo box, zameranie na ruky, nasledne taekwon do a stoho vysudiš čo chceš robiť dalej, ja som sa zaradil do Wing Chun, v Košiciach :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload