Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to sobecké?

01. 02. 2020 v 23:00Off-line skiper445  (21/-/-)
Ahojte, jsem obeznámen s tím, že každý týden se zde objeví minimálně jeden "dotaz" na to jako říct kamarádovi, že se mi líbí, jak zjistím zda mám u něj šanci a tak dále. Já mám podobný problém, ale úplně jinou otázku. Také mám velmi dobrého kamaráda, a překvapivě, jsem do něj zamilovaný. Nikomu jsem o tom nikdy neřekl a držím to tajemství v sobě a teď se ptám:,, Není to sobecké kdyby mu řeknu pravdu o tom, co k němu cítím, protože mně by se sice ulevilo, ale pokud bych tím zničil naše kamarádství, přišli bychom tím o ztrátu oba?" Tato myšlenka mi napadla, protože už mnohokrát jsem měl deprese a vím, že by se mi ulevilo pokud bych mu řekl, že se mi líbí, dokonce mi on sám řekl, že jsem fajn, a že se mnou rád tráví čas, ale myslím, že naše kamarádství by to mohlo změnit a už by to nebylo tak jako předtím a byla by to moje vina.
01. 02. 2020 v 23:07Off-line kent  (44/-/-)
Řekni mu to!!! Pokud to zničí vaše kamarádství, tak to nebyl dobrý kámoš.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 02. 2020 v 23:21On-line Kuliferda  (50/173/74)
Dobrý kamarád tě neopustí a bude ti oporou, aspoň já tak vnímám pravé kamarádství.
02. 02. 2020 v 03:08Off-line kloudik  (35/182/80)
Proč nenecháš kamaráda kamarádem a nehledáš mrdača jinde?
02. 02. 2020 v 09:25On-line svoboda64  (20/-/-)
Rozhodně mu nic neříkej, věř mi mám s tím už s tím určitou zkušenost
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
02. 02. 2020 v 09:45Off-line webboy13  (27/-/-)
Je to tvůj kámoš, takže by jsi tak nějak měl vědět sám, jaký je a jak vnímá okolí :D Pokud se mu chceš svěřit, tak bych na to šel jinak, než že na něj vypálíš, že jsi se do něj zamiloval. Řekni mu, že by jsi mu chtěl něco říct, co jsi nikomu ještě neřekl, protože se bojíš reakce, ale že jemu věříš a že doufáš, že to nezmění nic na jeho pohledu na tebe. (Napsal bych, že to nezmění nic na vašem kamarádství, ale to ty chceš aby se něco změnilo :D ) Pokud to přijme, tak bych mu teprve řekl, že jsi se mu svěřil i proto, že je to skvělý kámoš a ty jsi k němu začal cítit něco víc, ale že pochopíš, kdyby to on cítil jinak a budeš rád, když zůstanete aspoň těma nejlepšíma kámošema.
02. 02. 2020 v 11:01Off-line BussterX  (100/130/150)
Kamarád teda asi ví že seš gay, předpokládám... pokud to neví, neříkej mu nic, pokud ví, řekni mu že ses do něj zamiloval a že bude lepší když se nebudete nějaký čas vídat než tě to přejde, že to nedáváš... a přesně to udělej potom, ne že za ním za tejden přilezeš :D... když se neuvidíte a nebudete spolu trávit čas, neznamená to že tím skončí kamarádství... a je možný, že jeho reakce tě překvapí a možná ne nepříjemně :) ať tak či tak, toto by ti mohlo ulevit...
P.S.: a není to sobecké...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2020 v 12:31Off-line onlip  (58/180/80)
Není to sobecké. Umožníš tak kamarádovi pochopit něco ze svého chování, co si ani nemusíš uvědomovat, co tam ale přesto je, protože zamilovaní se prostě chovají jinak. Dvěma svým hetero kamarádům jsem to v minulosti řekl a nelituju ani na okamžik, jsou z nich nejlepší přátelé - právě proto, že jsme tím prošli. Pravda, souběžně s tou zapeklitou informací dostali i příslib, že na ně nebudu nic zkoušet.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload