Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád z práce

02. 02. 2020 v 09:36Off-line Anonym
Už delší dobu mám v práci kamaráda, jsme tam pořád spolu. On má přítelkyni, se kterou žije. Padli jsme si do oka a chováme se k sobě, jak kdyby jsme k sobě něco cítili. Já teda k němu cítím hodně, ale nevím jak to má on, když má přítelkyni. V práci se smějeme, dotýkame se, držíme se za ruce, máme sexualní narážky na sebe, dokonce si saháme i do rozkroku. Tak co se mám teda myslet? Říká mi i aby mi nepsali žádný holky, že žárlí a že budu jenom s ním a tak. Nevím jestli je to jenom nějaká hra, nebo od toho můžu čekat víc, akorát to nemůže dát najevo, protože se bojí co na to řekne okolí... Co byste si o tom mysleli vy? Díky za rozumné názory :)
02. 02. 2020 v 09:52Off-line webboy13  (30/-/-)
Můj rozumný názor na tohle je ten, že on je d***l... Když už má tu přítelkyni, tak by neměl osahávat nějakého chlapa... Pokud chce tebe, tak ať se s ní rozejde, protože ta holka si zaslouží víc, než dalšího týpka co má potřebu podvádět ve vztahu. A hlavně jak bude s tebou, tak bych se nedivil, kdyby pak bokem byl zase s někým dalším jak mu "padne do oka"
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 02. 2020 v 10:24Off-line tatrman  (27/-/-)
BBCream takhle kdyby se chovali všichni straight kluci jako v tvém videu,tak by na světě bylo krásně. tzn. bez přetvářky, falešných vtipů, odmítání dotyků, objetí atd.:)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2020 v 13:08On-line shiroReloded  (30/178/85)
Sbal nějakou holku, pak mu nezbude než se žárlivostí nasrat a buď toho nechá (pak to byla jen hra) a nebo si to rozdáte (potom to hra nebyla).
02. 02. 2020 v 13:18Off-line Anonym
ShiroReloded: však on si myslí, že mám nějakou holku, jenom na sex a tak, a právě když vidí že mi píše nebo že jsem na mobilu a píšu si s ní, tak říka at si s tou děv*ou nepíšu, že si budu psát jenom s ním a tak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2020 v 13:40On-line shiroReloded  (30/178/85)
Anonym: Řekni mu to na rovinu. Seš chlap, máš určitý potřeby (míněno sex) a dokud je nezačne naplňovat ten tvůj kolega, tak na to holt musíš mít někoho jinýho.
02. 02. 2020 v 14:02Off-line klucinek  (33/176/75)
Bo si v praxi ověřuje svou teorii o snadný zmanipulovatelnosti a morální pokleslosti buzen.... aneb jak snadno utáhneš buzeranta na vařenou nudli a ochočíš si ho jak pejska co chce kousek salámu. Bacha aby v tom salámu nebyly prášky na odčervení a nebyla to jen zástěrka...
02. 02. 2020 v 18:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak on o tvé Jakoby holce říká že je d***a a ty to necháš jen tak? Jako sory, ale tohle někdo říct o někom s kým chodím tak asi pozměním křivky na jeho obličeji. Chápu že sis holku jen vymyslel, ale už jen to že si něco takovyho dovolí mě od něho spolehlivě odradí a ty s ním chceš píchat? Lituju tě
02. 02. 2020 v 20:33Off-line Anonym
Kdo hned mluví o píchání? nikdo. pouze mě zajímalo, jak to mám brát, jak on to myslí. To že o ní říka to a to, vím že to nemyslí vážně.
02. 02. 2020 v 20:51Off-line kent  (47/-/-)
Tak jestli to nemyslí vážně, tak to nemyslí vážně ani s tebou, rychle dej od něj ruce pryč, je to zmetek.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2020 v 22:02Off-line Filip.R  (21/179/78)
Je hetero 100%
02. 02. 2020 v 22:10Off-line Anonym
Filipe, a tím si jseš jistý protože...?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload