Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vychytralé pojišťovny, pozor na ně!

11. 02. 2020 v 21:42Off-line Anonym
https://www.prozeny.cz/…pejete-62123?…
Máte pojištěnu svou nemovitost?Abyste přesto nezaplakali nad výdělkem!Já nemám, nemám dům, je to těžké rozhodování.Přikláním se spíš k tomu nekrmit nenažrané ústavy...
11. 02. 2020 v 21:46On-line i8051  (53/184/97)
Tak mas podepisovat jen to, cemu rozumis. Neni to nenazranejma ustavama, ale neschopnosti lidi si to pohlidat :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2020 v 21:53Off-line Anonym
Ne, představ si, že platíš drahou pojistku a spadne ti na dům strom a ti chytráci ti sdělí, že vítr nebyl dostatečně silný, tak ostrouháš. A ty platíš jako blázen x let...Kdysi jsem měl pojistku se spořením, po uplynutí doby se pojistka zrušila, ta směšná částka mne přesvědčila, že raději utratím peníze smysluplněji.Ty pojistky nekryjí vše,ale je to uděláno tak,aby pojišťovny platily logicky co nejméně.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
11. 02. 2020 v 21:58On-line i8051  (53/184/97)
Jak rikam, jde o to, na co se pojistis, kdyz si nezkontolujes co platis, za co platis a jaky jsou vyjimky z pojisteni, tak je to tvuj problem. Jak si spolu ten vztah dohodnete, tak to bude. To plati vsude, nejen v pojisteni. Samozrejme, ze chce pojistovna platit co nejmene, neni to zadna cha***a, ale byznys, ale od toho je obsah smlouvy, kterej podepisujes. A kdyz tomu nekdo nerozumi, muze se poradit s nezavislym poradcem. Btw pojistka nemovitosti se sporenim uz z principu zni blbe, nevidel jsem zadny funkcni pojisteni nemovitosti, kde by bylo nejaky sporeni :-)
11. 02. 2020 v 22:02Off-line Anonym
To nebyla pojistka na nemovitost...Mne pojišťovák nepřesvědčí,že ty jejich pojistky jsou pro můj klid,haha...
11. 02. 2020 v 22:03Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Od pojišťovny dostaneš proplaceno to, co spolu máte ujednáno (a co je z tvé strany hrazeno). Přece bys nechtěl opak.
11. 02. 2020 v 22:10Off-line Anonym
Každá pojistka je velmi úzce napasována na určitou událost, a vím, že ti, kteří očekávali vyplacení často zaplakali, protože se pojištovna vymluvila,že zrovna jejich pojistka toto nekryje.Takže jaké máte zkušenosti?
11. 02. 2020 v 22:17Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Pokud by se pojišťovna "vymluvila" z něčeho, co má hradit, je to soudně vymahatelné. A dost pochybuju, že by si to lajzla. Přestaň psát nesmysly a jdi už spát, anonyme.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2020 v 22:22Off-line Anonym
Nepíšu nesmysly, ona byla v právu, ty pouze nechápeš, co chci říci!Že pojišťovny to mají velmi pečlivě ošetřeno a že je téměř nemožné splnit podmínky pojistky,abys měl na něco nárok...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 02. 2020 v 05:32Off-line Anonym
https://www.investujeme.cz/…ne-udalosti/ jen varování , že ne všichni mají takové štěstí .
12. 02. 2020 v 05:37Off-line Anonym
Jaká pojišťovna je dobrá na povinné pojištění auta a s jakou máte mizernou zkušenost?
12. 02. 2020 v 06:10Off-line Anonym
A znovu říkám,nikdy jsem neměl nic pojištěno,takže mne okrást nemohli, ovšem nespokojených klientů je plný internet.
12. 02. 2020 v 06:24Off-line Anonym
Kamarád mi vyprávěl, že byl na dovolené ve Švýcarsku, měl zdravotní připojištění, musel tam navštívit zubaře.Ten zubař požadoval hotovost, v Česku mu pojišťovna proplatila pouze tolik, kolik zaplatí za úkon zde. Takže tolik realita.
12. 02. 2020 v 08:38Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, s touto situací jsem se právě ve Švýcarsku osobně setkal a mohu tě ujistit, že ve smluvních podmínkách byl tvůj kamarád na tuto eventualitu výslovně předem upozorněn!
12. 02. 2020 v 08:44Off-line iglw  (48/172/77)
Je lepší být pojištěn,hlavně u nemovitostí a zdraví,jakákoliv dovolená mimo naši republiku!
12. 02. 2020 v 12:33On-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, zadne "povinne pojisteni auta" neexistuje, je pouze "povinne ruceni" a tam je prakticky jedno, u koho ji sjednas, nybrz se netyka tve skody na tvem aute :-)

Ze je plnej internet nespokojenych klientu je sice hezky, ale to jsou z vetsiny ti, kteri se nechali do neceho natlacit, neproverili si, co podepisujou a co to pokryva a pri skodni udalosti se pak divej, ze jim pojistovna nekoupi novy auto, barak nebo zuby :-)

Navic kdyz jsi nebyl nikdy pojistenej, tak mas nulovy realny zkusenosti s pojistovnou a myslet si o tom cokoli na zaklade faktu "jedna pani povidala" nebo "na www.prozeny.cz psali", kdyz neznas fakta, je uplne irelevantni :-)

Nicmene pokud si myslis, ze te chtej pojistovny okrast, tak pokracuj v tom, co delas. Nepojistuj se a vsechno si pak zaplat ze svyho. Jednoduchy ne? A nemusis tu fnukat :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 02. 2020 v 12:47Off-line Anonym
Já tu nefnukam, nemám důvod, jen upozorňuji, že si mají lidi dávat bacha.
12. 02. 2020 v 12:52Off-line Betonica  (39/191/93)
Mily tazateli. Vychodil jsi alespon zakladni skolu? A pokud ano, chodil jsi do matematiky? Pokud ano, pak je mi zahadou, co nechapes na jednoduchych poctech. Pojistovna, ale stejne tak jakakoli jina firma, vznika primarne kvuli generovani zisku, ktery se posleze deli mezi majitele. Na tom stoji cela zahada. Je tedy naprosto prirozene, ze pojistovna nebo banka nebo pekarna nebo pohrebni sluzba uzaviraji smlouvy s klienty tak, aby na nich vydelali. Cast vydelku rozdeli mezi zamestnance na platech, cast sebere stat a zbytek zustane jako zisk.

Proto tedy pojistovna pojistuje tak, aby s rostouci pravdepodobnosti, ze ke skodni udalosti dojde, rostla umerne i cena. Podobne postupuji banky v pripade uverovani, cim rizikovejsi klient je, tim vyssi urok a nizsi castku mu banka nabidne. A zalezi jen a pouze na klientovi, jestli nabidku prijme nebo ne. No a pak jsou situace, ktere predvidat nelze, typicky vyhlaseni valecneho stavu, tzv. zasah vyssi moci, to jsou treba trakare z nebe nebo zaplava na pousti a tak. A to jsou rizika, ktera maji pojistovny ve vylukach, tj. neplni pri nich. A dobre vedi, proc ne. A zde opet plati, pokud klient pristoupi na nabidku i s vylukami, pak se u svepravneho cloveka predpoklada, ze pojistku uzavrel a zaplatil dobrovolne. V kazdem jinem pripade lze jen konstatovat, ze klient si nedal dost prace a casu, aby se dostatecne ujistil, za co zaplatil. Si predstav, ze bys sel do obchodu pro rohlik, dobrovolne si ho dal do kosiku, zaplatil. A pak bys prisel s tim, ze jsi ale chtel chleba... :))
12. 02. 2020 v 12:58Off-line Anonym
Jen se snažím upozornit na skutečnost, že lidé si mají velmi dobře rozmyslet , co podepisují a často jsou smlouvy tak sepsány, že je třeba právníka. Já se nepojistím nikdy, protože věřím tomu, že se to nevyplatí...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 02. 2020 v 13:00Off-line Anonym
Výjimku tvoří zdravotní připojištění , když jsem v cizině....
12. 02. 2020 v 13:04Off-line Betonica  (39/191/93)
@Anonyme: Ver a vira tva te uzdravi, rika se. Kazdopadne rozmlaceny auto po vloupacce nebo litry vody z pracky o patro niz jsem byl rad, ze mi zatahly pojistky... :)) A to nemluvim o slusne sumicce za uraz... Musis si proste spravne vybrat.
12. 02. 2020 v 13:09Off-line Anonym
Kolik měsíčně věnuješ pojišťovně?
12. 02. 2020 v 13:19Off-line Betonica  (39/191/93)
Za auto cca 650 korun, vcetne havarijniho pojisteni s asistenci, povinne ruceni z toho bude do 250 korun. Celkova skoda na aute byla tehdy skoro pul sta, auto mam ctyri roky, tedy se mi pojisteni hrube vyplatilo. Skoda u souseda byla temer tricet tisic, a to jen proto, ze ho znam osobne, jinak by chtel daleko vic. Rocni pojistka domacnosti s odpovednosti stoji cca 1700 korun, takze i v tomto pripade se mi smlouva hrube vyplatila. Jedna smlouva je u KOOP, druha u AXA. Kdysi jsem mel pojistenyho psa na vet. vylohy. Rocne to bylo dost, kolem tri tisic. Byli jsme kdesi venku, kdyz mi pes vbehl pod kola cyklisty. Kolo toho cloveka na odpis, clovek zranenej, pes zranenej. Z te pojistky slo vsechno, protoze v ni byla i odpovednost za vlastnictvi zvirete. Jedine, co jsem platil byla spoluucast. U auta 1000, u domacnosti 1000 u toho psa 3000. Kdysi jsem v praci chybne zaevidoval polozku, cimz vznikla zamestnavateli znacna skoda, protoze zakaznik uplatnil svoje smluvni pravo. Meli jsme kolektivni pojisteni odpovednosti, cimz se mi, krome vytky od nadrizeneho, vyhnulo plneni skody az do vyse iks nasobku platu.

Obecne verim, ze pojisteni majetku, odpovednosti a zdravi ma smysl. Je potreba rozumne volit pojistna rizika s ohledem na zivotni styl, plany do budoucna a tak. Treba vzit si hypoteku bez pojisteni zivota je dle meho nezodpovednost. Nedej boze, kdyz je takovy clovek v manzelstvi s detmi. V pripadne smrti totiz druhy z manzelu resi nejen ztratu partnera, ale taky existencni krizi. A tak dale a tak dale.

Souhlasim ale, ze je kazdyho vec, zda a jak a co si pojisti.
12. 02. 2020 v 13:59Off-line Anonym
To povinné ručení plať jednou ročně, máš tam slevu....
12. 02. 2020 v 14:01Off-line Anonym
A chtít po sousedovi za vytopení 30t je celkem masakr, nás vytoupil soused,stačilo vymalovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 02. 2020 v 15:51On-line i8051  (53/184/97)
Anonym (Dan) NOVÉ
Já tu nefnukam, nemám důvod, jen upozorňuji, že si mají lidi dávat bacha.
--------------------
lidi si musi davat bacha v zivote na celou radu veci, to by se ti sem ani nedalo vejit, na co vsechno .. nicmene na 95% z toho staci selskej rozum, bohuzel ten zrovna vetsine chybi a podepisou kde co :-)
12. 02. 2020 v 16:00On-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, ver tomu, ze Betonica to povinny ruceni plati jednou rocne a ne mesicne, ono to ani jinak nejde. Jen ti to prepocet na tvuj dotaz na mesicni pojistne :-)
12. 02. 2020 v 16:04Off-line Anonym
Povinné ručení lze platit na vícekrát, jednou ročně je to ale nejvýhodnější...
12. 02. 2020 v 16:06Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym nás varuje a všechny "špatné" zkušenosti má z doslechu. Ok, anonyme, dáme si pozor :)
12. 02. 2020 v 16:06Off-line Betonica  (39/191/93)
Off-line Anonym (Dan)
Kolik měsíčně věnuješ pojišťovně?

Ano, platim jednou rocne, ale ptal ses, kolik venuji mesicne... Velmi zajimave, ze vis, ze rocni platba je vyhodna, ale furt jedes, jak by sis nic nepojistil. Jeslti ty spis nez odmitac pojistoven nejsi trotl... :D

A s tou skodou u souseda... Kdyz on ne kazdy ma na stenach malbu. Jsou lidi, kteri maji treba obklad nebo tapety, privrtanou knihovnu a v ni cenne svazky. A kdyz tece voda v dome, tak tece dolu, tj proste tece vsude dolu. I po tech tapetach, elektro instalaci a kde vsude. Takze mi ver, ze tricet tacu byla velmi rozumna sousedska domluva, kterou jsme napsali do papiru pro pojistovnu... Par panaku pak padlo v hospode, kde jsme se smali.
12. 02. 2020 v 16:14Off-line Anonym
Kvůli změně pojistovny,u povinného ručení jsme měnili pojišťovnu párkrát, oni se nám pak nesnažili navyšovat částku, po roce jsme šli jinam, už pár let sedíme u jedné, hezky to zvedli,příští období jdem jinam... A to vytopení -sousedovi tekla špatně udělaná vana a vytopili WC...
12. 02. 2020 v 16:20Off-line Anonym
Ano měl jsem jakési pojištění se spořením, nikdy více, snad úrazové,je to mnoho let...
12. 02. 2020 v 16:25Off-line Anonym
A pak jsem zalozil spoření výhodné, přesněji termínovaný vklad, a že k tomu bylo pojištění taky asi na úraz, byl jen bonus.
12. 02. 2020 v 18:20On-line i8051  (53/184/97)
Anonym (Dan)
Já se nepojistím nikdy, protože věřím tomu, že se to nevyplatí...
Anonym (Dan) NOVÉ
Kvůli změně pojistovny,u povinného ručení jsme měnili pojišťovnu párkrát ... příští období jdem jinam.
------------------
tak ted nevim, ty by ses nikdy nepojistil a p***om jsi zmenil parkrat pojistovnu .. zajimavy :-)
12. 02. 2020 v 18:27Off-line Anonym
Ok, povinné ručení je nutné, jinak nic nevyužívám.
12. 02. 2020 v 19:09On-line Frederic  (27/178/70)
Anonym: k čemu vlastně takové téma? nemáš dům, nemáš pojistky ↑↑ vlastně ani moc toho neplatíš... tak co tu pořád řešíš? to je téma možná dobrý do hospody, na tvoje trollení bych si vymyslel aspoň něco záživného.
betonica: dobrý komentáře, ovšem škoda času na tohle. moje babička říkala perly sviním házeti... xddd
12. 02. 2020 v 19:12Off-line Anonym
Frédéric , tys nepochopil zhola nic, vrať se na začátek a přečti si ho, možná ti dojde , že jsou lidé, kteří překvapivě, myslí i na druhé, to ti zřejmě je dost vzdálené...
12. 02. 2020 v 19:15On-line Frederic  (27/178/70)
Anonym: checht xddd máš-li potřebu, napiš článek do časopisu anebo rovnou knihu
12. 02. 2020 v 21:14On-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, pojistovna samozrejme take mysli na druhe ... :-)
12. 02. 2020 v 22:33Off-line Anonym
No, v tv rozhodně...:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload