Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdo pozná, že je někdo gay?

22. 02. 2020 v 12:24Off-line Anonym
Čauky, mám zkušenost dlouhodobou, že gaye pozná docela rychle zase jen gay. Jako neznámého gaye venku třeba na ulici, na bazéně atd., heterák si toho nevšimne. Jenže problém je, že je hodně gayů zakabátěných/utajených s manželkami rodinami nebo v nejhorším případě osamocení podivíni homofobové. Jsou jako škodná uvnitř komunity. Takový utajený taťka si třeba rád diskrétně pokouří, což je to nejmenší, ale může klukovi zamotat hlavu a opustí ho hned po využití jeho těla. Horší je to s homofobem, je sám, frustrovaný bez kluka ale zároven frustrovaný, kdyby měl kluka, ostatní ho mají stále za heteráka, vždyť kolikrát na ty buzny útočil. Bude tedy na ostatní ukazovat a pomluvami je u heteráků dehonestovat, bude mu to dělat dobře.
22. 02. 2020 v 12:50Off-line Gimme  (24/180/61)
Poznat to jde... někdo to pozná na 1. pohled... já to třeba poznám podle toho jak se člověk chová, takže ho musím znát déle... mám dokonale zmapované kdo je jaké orientace u nás ve třídě...
22. 02. 2020 v 13:04Off-line hns1989  (34/191/-)
Někdy se pozná gay podle chůze, nebo stylu mluvy ( hlasu ) a třebas oblékání. Jenže není to vždy 100% šance to odhadnout a pak jej člověk osloví a může nastat i negativní reakce dotazaného, například sprostá odpověď nebo rána pěstí. Většina ale na první pohled je od hetero nerozeznatelná. Záleží kolik má ten člověk ,, jemnosti " v sobě ;) Takže jedině zkoušet se ptát a nakonec se najde jedinec, co hned nezaútočí.
22. 02. 2020 v 16:15Off-line iglw  (48/172/77)
Dá se to i poznat na "První dobrou"!V 98% se já nemýlím!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload