Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Uměl to až moc dobře

24. 02. 2020 v 18:32Off-line Anonym
Včera jsem měl rande s klukem. Bylo už takový šestý a já už to strašně chtěl, ale bál jsem se abych nebyl za nymfomana, každopádně nakonec k tomu došlo. V posteli byl fakt skvělej, přímo úžasnej, ale tím jsem narazil na něco s čím mám možná problém - neřešili jsme spolu nikdy kdo z nás měl kolik kluků, ale on je můj teprve třetí kluk a mně vlastně docela záleží na tom, aby ani on nebyl někdo kdo jich měl v posteli desítky. Takový zkušenosti a dovednosti ale se dvěma/třema klukama asi nenasbíral, já se do něj zamiloval a teď se bojím tohle téma otevřít, ale přitom mě to trápí. Měli jsme někdo někdy něco podobného? :-(
24. 02. 2020 v 19:07Off-line i8051  (53/184/97)
Proc se musej buzny porad v necem rejpat a neco furt resit misto toho, aby si normalne uzivaly zivot? K cemu je ti info, kolik mel kluku? Jakoze pod 10 ho chces a od 11 uz ne? Sex neni navic zadna disciplina, ve ktery se casem zdokonalujes. Neexistuje tudiz zadna vyrazna korelace mezi poctem kluku a sikovnosti v posteli. Dobrej muze bejt klidne ten, kdo to dela prvne a naopak totalni strevo ten, kdo uz mel tricatyho kluka :-)

Heteraci tohle neresej. Neznam zadnyho, kterej by rikal "ty vole ta kost, co jsem vcera sbalil v baru je super v pelechu, kourila me hodinu .. ale jestli uz mela vic nez 10 kluku, tak ji nechci" :-)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 02. 2020 v 19:46Off-line i8051  (53/184/97)
Vjaceslave, je snad nejaky duvod pozorovat svoje pero? Chlapi to spis pouzivaji k jinejm ucelum, ale to asi neznas :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 02. 2020 v 19:50Off-line i8051  (53/184/97)
Jsem to moudro z toho druhyho prispevku dopsal do prvniho, ale tys to uz pouzil .. tak sorry. Tak muzes citovat novou verzi :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2020 v 09:03Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
To ti stačí k lásce vskutku málo... jestli vůbec jde o lásku, když řešíš takovéhle prkotiny. Spíš, než zamilován, jsi omámen chemií.
25. 02. 2020 v 12:20Off-line Betonica  (39/191/93)
Boha jeho!

Nechcete si rovnou vymenit DNA testy a podrobny zaznam vsech dosavadnich aktivit?

Mily anonyme. Vztahy jsou primarne zalozene na duvere. A je docela jedno, jestli duverujes klukovi s historii 1000+ borcu, nebo nevinnemu panici. V obou pripadech bud duverujes nebo ne.
Asi je fajn si neco malo povedet o tom, co clovek delal a nedelal predtim. Ale nezabihal bych do detailu. Na co taky, kdyz je to minulosti?

Kazdopadne ty mas problem. A musis ho resit. Jak pises, trapi te to a mas potrebu toto tema otev***. Inu, pokud to opravdu je pro tebe tak dulezite, tak se zeptej primo, ale vynechej zbytecne emotivni projevy. A pokud mozno, zeptej se jen jednou... :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload