Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se odmilovat od nejlepšího kamaráda?

02. 03. 2020 v 14:26Off-line Anonym
Ahoj, mám problém a na mojí hlavu dost velkej už. Opět se dostávám do toho stavu, kdy bych nejraději vyhledal odbornou pomoc. Před 3 lety jsem začal dělat v jisté firmě a hned na první pohled se mi líbil jeden klučina. Přesně můj typ - tmavovlasej s modrýma očima, s vousama a hrubym hlasem. Největší šok pro mě byl, když jsem se dozvěděl, že má manželku a syna (v tu dobu jemu bylo 24 let), ale tak co už nadělám, že? Rozuměli jsme si od první chvíle se všim a rozumíme si dodnes. Asi tak po roce jsme začali pracovat spolu (děláme na skupiny), navíc se z nás stali nejlepší přátelé, ba dokonce bratři? Ale jelikož moje orientace a touhy zašli příliš daleko, tak jsem se zamiloval... Nevim jestli za to může i on nebo jenom já, ale s odstupem času jsem zjistil, že má dost divné chování. Tvrdí, jak jste jeho nejlepší kamarád, ale nedokáže ani odepsat na zprávu, když už tak je o hovně, nedokáže se za váma zastavit sám (bydlíme pár kilometrů od sebe), zdá se mi, že upřednostňuje ostatní... Prostě poslední dobou samá negativa. V lednu jsme si spolu promluvili a všechno jsem mu řekl - co mě na něm sere, co by mohl změnit a proč se takhle vlastně chová? A nedělám něco špatně i já? Došli jsme k super závěru, že mi dal za pravdu, ale bohužel - vydrželo mu to asi cca 3 týdny? Už jsme zase zpět v těch stejných kolejích. Samozřejmě jsem mu neřekl, že ho miluju, ale je pro mě daleko příjemnější, když se bavíme a komunikujeme, než když dělá mrtvýho brouka a já čekám na jeho odpovědi. Poslední dobou jsem ale nějakej přetaženej a potřebuju nějakou promluvu do duše a zkusim to od vás!

Potřebuju se odmilovat... Jak se odmilovat od člověka, se kterym prakticky nemůžete omezit kontakt, když jste nejlepší přátelé? Jsem zoufalej... děkuji ♥
02. 03. 2020 v 14:44Off-line igni  (36/192/130)
Chce to cas a najit si nekoho jineho, nejaky jiny cil tvych citu.
02. 03. 2020 v 15:07Off-line Peta80  (43/187/-)
No anonyme, a jak často mu píšeš? Jak často za ním chodíš domů? Ono totiž pokud to přeháníš, tak to toho druhého začne odpuzovat (pokud k tobě necítí to samé, což právě necítí)...
02. 03. 2020 v 16:13Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Je to jako s chcaním proti větru - časem to odezní samo, když ti dojde, že z tohoto mráčku pršet nebude.
02. 03. 2020 v 17:40Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Láska jen tak neodezní, pokud je to pouze touha, to přejde
02. 03. 2020 v 18:11Off-line Anonym
Igni: Snažím se, ale vždy to nakonec zase skončí u něj... *facepalm*

Peta80: No tak jsme nejlepší kamarádi, tak si píšem normálně často, akorát že u něj to funguje tak, že mi napíše, já mu za chvilku odepíšu, on mi odepíše a další zprávu pošlu a on mi napíše třeba za 6 hodin. Právě jak jsme si spolu promluvili, tak jsem mu řekl jako co je na tom tak těžkýho odepsat a ať mi neříká, že se na ten telefon nedívá, že mě záměrně ignoroval. Já k němu často domů nechodím, jen spíš když mám cestu kolem (vidíme se denně v práci) a má rodinu, což chápu. Ale když se ho zeptám/napíšu jestli se nechce zastavit, tak radši dělá, že jsem nic nepsal a mou zprávu ignoruje. Nemyslím si, že bych to přeháněl, prostě se zajímám, on je prostě takovej no, což mě ještě víc zábíjí :D

Lukrecius.01: To si říkám furt, čas čas čas... Snažím se i přijít na jiný myšlenky, myslet jen na přítomnost né na hovna co byly, co by mohli bejt atd... Minulej rok jsem chodil i k psychiatrovi, ale ten mi nepomohl, to jsem si pomohl spíš sám, mě vždy jen vyslechl a čus běž do p**i buzno (tak mi to přišlo)... víc mě sral ten doktor než můj problém, tak jsem se s tim vyrovnal po svem. Ale opět se mi to vrací.

Anub.Wolfox: Chápu... poslední dobou se snažím si vsugerovat "vole... nepleť si lásku s kamarádstvím... nikdy ten vztah nebude jak bych chtěl!". Teď jsem rozhodil sítě na jednu kamarádku, ale to je takovej ignore trochu, známe se roky, ale spíš si nelícujem časově bo máme uplně jiný šichty a do toho ještě studuje :)

AwsetWrae: Tak to mi fakt pomohlo... Takže jsem v p**i :D
02. 03. 2020 v 18:29Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
To ani pomoct nemělo. U mě to trvá už přes 10 let a nepřešlo to, a to se vídáme 4x do roka.
02. 03. 2020 v 18:34Off-line Frederic  (27/178/70)
Anonyme, tak na každou zde dobře míněnou radu máš svoji odpověď xd takže teď už zbývá... co já vím? zastřelit se? xxdddd

ale i já ti poskytnu radu, jakkoliv jsem expert na rady, hlavně na ty nevyžádaný xd najdi si pěknýho kluka a nakládej mu/nech si nakládat do bezvědomí. denně. do týdne si na toho svýho kámoše ani nevzdechneš.
02. 03. 2020 v 18:46Off-line tatrman  (27/-/-)
Příroda je mrška, když vyrábí hezké heteráky, kdyby byli hnusní a pro gaye neatraktivní, tak by to bylo mnohem těžší se zamilovat.
Bohužel s tím ale nic nenaděláš, prostě svoji krásu předhodí nějaké stokilové buchtě s pětkama. Někdy se nestačím divit kde pěkný štíhlý mladý klučina nechal oči, když vedle něj kráčí zatučnělé monstrum s airbagama.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 03. 2020 v 19:11Off-line tatrman  (27/-/-)
Gamer to sice není jen o vzhledu ale znáš rčení: Láska na první pohled?
Prostě říkej si co chceš, ale vzhled je prio***a, tím vše začíná. Pokud to tam není, tak nic ani nezačne.
Zamilování se, není o rozumu, že by sis řekl tak a teď se zamiluju třeba do támhle toho, protože je to fajn kluk, je bohatej, budu mít kde bydlet a má pěkný auto. Ne, zamilování přichází samo a je pudové, rozum to neřídí.
02. 03. 2020 v 19:20Off-line tatrman  (27/-/-)
GamerCZE (20/189/80) NOVÉ
Já tu mluvím o samotné lásce i, ale .-.
to je morseovka?
02. 03. 2020 v 19:22Off-line tatrman  (27/-/-)
Tak to vysvětli to i ale.. domluva jako u...lů
02. 03. 2020 v 19:22Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, tím co jsi napsal, jsi mi potvrdil mou domněnku. Prostě on tě bere JEN jako kamaráda, zatímco ty reaguješ jako na kluka, se kterým chodíš...
02. 03. 2020 v 19:29Off-line Peta80  (43/187/-)
Zkus si to představit z jeho pohledu - máš v práci nějakého jiného kolegu, se kterým sice pokecáš, ale jinak tě zas nějak nebere? Tak si představ, že tenhle jinej kolega by se k tobě choval tak, jako ty k tomu svému kamarádovi - sice bys chápal, že to myslí dobře, ale nepřišlo by ti to po čase ... otravné? To neber nějak zle. :)
02. 03. 2020 v 19:35Off-line tatrman  (27/-/-)
Péťo souhlas, není to ale poněkud trýznivé vidět ho denně v práci?:)
02. 03. 2020 v 19:36Off-line Peta80  (43/187/-)
Což to logicky je a dokud se neodmiluje tak bude. :)
02. 03. 2020 v 19:41Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Zkus ho míň bombardovat zprávama a buď rád že ti věnuje aspoň to málo ze svého volného času .
02. 03. 2020 v 19:52Off-line Lolitak69  (22/171/62)
I nejlepší kamarád tě může po nějaké době štvát. To je výsledek toho, že spolu trávíte příliš času. Každý má potom ty hranice “mám tě už pokrk” někde jinde.
02. 03. 2020 v 19:53Off-line Kuba.2000  (22/-/-)
Treba si proste nerad pise, nevim, jestli je to mozny, ale ja treba dost nerad telefonuju, tak me proste napadlo, ze nekdo zase nemusi mit rad psani.
02. 03. 2020 v 23:08Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrman (23/-/-) NOVÉ
Někdy se nestačím divit kde pěkný štíhlý mladý klučina nechal oči, když vedle něj kráčí zatučnělé monstrum s airbagama.
-----------------------
lepsi baba s petkama nez povrchni tatrman s nulkama :-)

Nicmene anonyme, pri vsi ucte, mit za p***li stihacku, jako ty, to asi utece kazdej. Supr kamos se nepozna podle toho, ze ti furt stoji za p***li a vyzaduje tvoji pozornost, ale uplne podle jinyho klice. Myslim ale, ze na to postupem casu prijdes sam. Drzim palce :-)
02. 03. 2020 v 23:47Off-line Anonym
I8051: Tady jde o to, ze mam plno skvelejch pratel a par tech nejlepsich a jevi o me daleko vetsi zajem jak on - jsem jeho JEDINEJ nejlepsi kamarad a prakticky jedinej kamarad, ktery je s nim "stale" v aktivnim kontaktu. Kazdopadne vim kam tim miris a i to me napadlo... :)
03. 03. 2020 v 00:02Off-line Riku  (63/176/110)
Má manželku a syna. Když je s nima a má je rád,tak nechce být otravován. Může tu být též manželka,která na tebe žárlí. Znám dost ženáčů,kterým žena po čase zakazovala bývalé kámoše tj hospodu a jiné zábavy.
03. 03. 2020 v 00:10Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym (Zamilovanej...)
I8051: jsem jeho JEDINEJ nejlepsi kamarad a prakticky jedinej kamarad
-------------------
jses si tim jistej?? :-)

Anonym (Zamilovanej...)
... ktery je s nim "stale" v aktivnim kontaktu.
-------------------
a to je mozna ta chyba :-)
03. 03. 2020 v 02:50Off-line Anonym
Riku: s jrho manzrlkou mam taky dobry vztah :) ale muze to byt pretvarka vid? :D

i8051: ano jsem, jelikoz kdyz se odstehoval k jeho stavajici, tak se na nej vsichni kamaradi vysrali. A ano, s tim kontaktem mas asi pravdu, zarizuju se podle toho :)
22. 03. 2020 v 01:46Off-line iglw  (48/172/77)
To trápení je nádherné!Neodezní to nikdy!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload