Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V lidech je zažraná homofobie

06. 03. 2020 v 19:01Off-line Anonym
Toto zaznělo na diskusi občanů v PS o uzákonění homosex.manželství:


„Já mám penzión a neubytovávám homosexuálně nemocné lidi. (...) Jde o to, aby jednou, třeba za 20 nebo 30 let jsme se nedostali do takových obludných rozměrů, že bych mohl být třeba označený slovem homofob nebo tak, za tenhle můj zcela normální přístup, “ řekl jeden z dalších přítomných mužů.

Kdo bude určovat, který z těchto exotů ještě bude moct děti adoptovat, a kdo ne?“ ptal se například účastník diskuze a zeptal se, jak chtějí podporovatelé homosexuálních sňatků zaručit, že „opravdu nedojde k těmto absurditám a někdo se nebude chtít sezdat se psem?”

https://refresher.cz/…-se-na-video
06. 03. 2020 v 19:06Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Tak na něj pošlete úřady, ty už s ním zatočej. Tohle je jasná diskriminace a na to jsou paragrafy!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2020 v 19:09Off-line tatrman  (27/-/-)
Ten jeden pán tam mluví o základech evropských hodnot, a vůbec asi netuší, že základem a kolébkou evropských hodnot je starořecká kultura a tradice, v níž byla právě homosexualita řeckého občana velkou ctností. :):)
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2020 v 20:17Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Je působivé jak dokáže i v době ateistů církev v některých lidech zachovávat homofobní sklony.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2020 v 22:25Off-line BussterX  (103/130/150)
To ale zapomínáš na to, že za 50 let bude v evropě většina obyvatel muslimské víry a to teda s buznama nevypadá dobře :D
06. 03. 2020 v 23:57Off-line gin  (63/184/120)
Dal bych Buřtovi lajk ale nemůžu, protože mě nesmyslně blokuje. To nebezpečí tu opravdu je a je pouze za minutu dvanáct aby se to tak nepřeklopilo a nestalo.
.............................................................................................................
Jinak, já jsem byl kdysi křesťanským náboženským fanatikem a tak jsem byl samozřejmě homofobní. Dnes jsem rozpolcený, spíše už dekonvertita a ateista než křesťan ale nevím. Od homofobie mi hodně pomohla, jak to tu někteří výstižně nazvali tato buznapavlač. Čtu to tu, občas tu napíšu nějakou p**ovinu ale od homofobie mně to tu pomohlo skutečně hodně.
07. 03. 2020 v 06:14On-line Richard33  (44/185/80)
Vjaceslav: Hnojometnými médii? Takže to ten pán neřekl? Nebo co nám chceš sdělit?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2020 v 07:20On-line rosju  (53/170/78)
Kdyby všichni lidé měli stejný názor,byla by to nuda. :)
07. 03. 2020 v 09:32Off-line iglw  (48/172/77)
Co k tomu dodat,radši nic!
07. 03. 2020 v 12:08Off-line pentagon  (19/-/-)
Ak gay diskriminuje iného gaya, je to diskriminácia? Lebo na gay zoznamkách sa mnohí viete parádne diskriminovať a správať sa k sebe ako k odpadu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 03. 2020 v 12:09Off-line Bahutom  (35/173/60)
Na planetě je necelých 8 miliard lidí. WHO varovala již před lety, že je udržitelné, aby zde žili pouze 4 miliardy lidí. Díky bohu za všechny homosexuály. Jestli na téhle planetě je něco problém, pak je to heterosexualita, protože není kam dávat lidi :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 03. 2020 v 16:35Off-line Bahutom  (35/173/60)
Vjaceslav - jak říkám .. je zde o 3 miliardy lidí více, než je udržitelné... a je jedno jestli se ti to líbí, nebo nelíbí, nebo jestli mi dáš mínusko k profilu :D smrt jednoho člověka tento problém neřeší. A je jedno jestli to budu já, nebo kdokoliv jiný :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 03. 2020 v 18:54Off-line mishima  (70/178/78)
Dokud s tím ten člověk nemůže nic špatného dělat, ať si žvaní, co mu na jazyk přijde. Zakazovat slovní homofobii by paradoxně mohlo v budoucnu způsobit opačný efekt.
09. 03. 2020 v 21:49Off-line Peta80  (43/187/-)
Bahutome, podobné předpovědi byly už kdysi, někdy v 18. či 19. století, tehdá taky tvrdili, že když bude na světě více jak 500 miliónů lidí, tak budou strašný hladomory apod. a jak vidíš, jen v EU je oněch 500 mil., v USA dalších 250 mil. a obecně těch lidí, co neumírají hlady je většina. Ono totiž u těchhle tvrzení je to tak, že dané tvrzení (možná) platí pro současnou technologickou úroveň. A lidstvo si s tím v minulosti prostě poradilo tak, že se vyvinuly nové technologie, které drasticky zvýšily produkci...
10. 03. 2020 v 00:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo bude nás 150 miliard a budeme žrát mořský řasy a plankton a lidský mrtvoly, toho masa co se ročně zahrabe do země a spálí v krematoriu je děsná škoda... technologie dělá sice divy ale les prostě do krabičky od sirek nenacpeš... planeta nám bude malá, když nezačnem expandovat do kosmu tak příští generace nečeká nic hezkýho
10. 03. 2020 v 02:18Off-line Peta80  (43/187/-)
Buřte, planeta sice konečnou kapacitu má, ale ještě se podle mého názoru zdaleka neblížíme k nějaké k***ické hranici. Ono totiž problém je, že naprostá většina lidí si nedokáže představit, kam až se může technologický pokrok posunout. Kdybych ti v roce 1990 řekl, že za 30 let bude existovat něco jako mobilní telefon, že to bude malá přenosná krabička vejdoucí se do ruky, ze které si budeš moci téměř odkudkoli v ČR/Evropě zatelefonovat, a že bude mít výpočetní výkon větší, než 400 (ano, čtyři sta) tehdejších stolních počítačů, věřil bys mi? Asi bys mě měl za blázna. Stejně tak, kdybys lidem ve středověku, kteří byli zvyklí osévat a sklízet pole ručně, řekl, že jednou bude existovat něco jako kombajn, kterej udělá tu samou práci, co třeba celá jejich rodina dělala týden, za 2 hodiny, tak by tě taky měli za šílence. Pokroky dokáže lidstvo dělat obrovské, a nezřídka se vývoj stočí třeba někam, kam by to většina lidí vůbec nehádala...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload