Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bere mě jen jako kámoše...

08. 03. 2020 v 15:00Off-line sudetan54  (24/178/79)
Mám už dva měsíce přítele ale už mesic jsme se neviděli. Začalo to tím kdy sem spal u něho doma vs ním v posteli... A jak to tak bývá, co se může posrat, posere se nás nacapala jeho matka, která nevím proč nespala, když jsme byli skoro ticho a hezký do nás asi tři hodiny šila, co to má znamenat, myslela si že jsme jen kamarádi a ať si najdem holky... Tak jsme se s ní takhle uprostřed noci až k ránu hadali až konečně ztichla a kazdej jsme si mysleli svy. Po týdny když byl Valentýn, jsem chtěl ať přítel přijede, jenže nemohl, protože byl u psycholožky a další den dostal chřipku, že který se v ležel až někdy za 14 dní V průběhu ty doby si mě jeho matka blokla skrz jeho účet na kterej mu vlezla, když tam zrovna nebyl a pročítala si naše konverzace... Taková hra na kočku a myš trvala zhruba týden než si přítel zřídil druhý tajný účet na který ona už mít přístup nebude... Napsal sem ji SMS jaká je to hnusná, manipulativni mrcha, která se stoura synovi ve věcech, do kterých ji vůbec nic neni a že zneužívá toho, že si on bohužel neumí moc nastavit hranice a vzepřít se jí. Neodepsala. Poslední zprávu mi napsal 20.2.pak mě jeho matka blokla na jeho hlavním účtu definitivně. Napsal mi 23.ze bysme se mohli sejít v pátek 28.a že by tu byl přes víkend, napsal mi v pátek večer, že mi nemohl napsat, pac byl bloklej kvůli tomu že napsal nějakej názor na politika a někdo ho nahlásil...Tak sme si od 28.2. psali na jeho druhým účtu, frekvence 2 zprávy denne, uz v sobotu sme si psali že se setkáme v Lipe a že si pokecáme a konečně si vyjasnime určitý věci... Co se stalo? Celej tenhle tejden, když jsme se chtěli někde setkat, tak mi to napsal den předem večer, v kolik tam asi má bejt, než sem mu stačil napsat tak se odhlásil a druhej den už bylo pozdě protože si to zobrazil až někdy ve 3 když dorazil že školy, bydlí totiž 50 km ode me a cesta ke mě mu trvá 2 hodiny do my nejmenovaný vesnice a do Lípy je to přes hodinu... Pak ve středu mi napsal dokonce až 7(!) zpráv, kdy mi potvrdil že za mnou přijede v pátek do Mimoně. Hup, je tu pátek a on mi napíše jestli bych radši nejel já za ním? Ne fakt ne, nechtělo se mi, posledně sem jel za ním já tak teď on ke mne na střídačku... Ale ať přijede až zítra... Tak nic napsal sem mu ať aspon přijede do Lípy, bohužel ani sem mu nestačil napsat zase se odhlásil a zobrazil si to až v odpoledne ve 2 kdy mi napsal že byl v bazénu... Lol... Vcera sme si napsali 5 zpráv a napsal se mu, jako jestli mě tím ne opisování a odhladovanim, něžné o napíšu trestá? Dělá to snad proto že sem napsal tu výživnou SMS jeho matce? Napsal že ne, že má nějaký svy starosti a problémy a ještě běhání po doktorech... Tak sem mu napsal ještě jestli mě už považuje jen za kámoše? Napsal Ne to se neboj... To mě dočasně uklidnilo... Ještě sem mu napsal jestli v neděli přijede? Co napsal asi? Že až se mu to bude hodit napíše a jestli nevadí že budem jen kamarádi... V tu ránu taková kudla do zad, začaly na mě padat úzkosti jak prase, vzal nůž a začal se řezat... Napsal sem mu ze kámoši jo ale s vyhodama, jako kompromis? Je tohle normální? Že vcera večer napíše tohle že mě bere víc jak kámoše a tedka jen jako kamose? Wtf... Že by mu to nakecala matka nebo to snad psala matka za něj? Je jí snad tak ovlivněnéj že popírá kvůli ní svy city ke mně? Je mi na blití, asi se ještě dneska ocitnu na 23 v Bohnicích jako minulej rok, díky bohu, že mám pár kámošů a jednoho fajn kluka, se kterým si parádně rozumím a ktery má na mě crush, sice tlustsiho ale tak neva... který při mé stojí a podporujou mě... Jinak bych už tu asi nebyl...
08. 03. 2020 v 15:12Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Jestli se potřebuješ vykecat, proč na to nepoužiješ svý kámoše a stěžuješ si veřejně?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
08. 03. 2020 v 15:14Off-line rosju  (53/170/78)
Třeba zrovna nemá komu, nebuď tak komisní ,lolitaku :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2020 v 15:17Off-line Frederic  (27/178/70)
Lolitaku: chtěl se vykecat tady na poradně, myslím, že je to tady od toho. a navíc, udělal to veřejně, ne jako anonym, tak bychom mu to vůbec neměli mít za zlé.
chybí mu tam možná ta otázka do poradny, třeba: mám ho nechat nebo o něj ještě usilovat?
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2020 v 15:27Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Asi jsem poslední dobou příliš vytížený tím, že si kolem mě všichni na něco stěžují. Na druhou stranu - s čím chce zakladatel poradit?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 03. 2020 v 15:30Off-line rosju  (53/170/78)
99 % anonymních pisalku nepotřebuji poradit, přesto se tu pořád vnucují. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 03. 2020 v 15:33Off-line sudetan54  (24/178/79)
Co mám dělat? Mám se ještě vůbec o něco snažit? Nikdo se mu nevyrovná, cítil jsem že byl ten pravý. Nebýt jeho matky tak to mohlo být v pohodě...
08. 03. 2020 v 15:38Off-line rosju  (53/170/78)
Asi to v pohodě nebude,to se stává
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2020 v 15:41Off-line i8051  (53/184/97)
Napis to v peti kratkejch bodech, tohle je hrozna omacka :-)
08. 03. 2020 v 16:03Off-line Frederic  (27/178/70)
Íčko: ty techniku jeden! xd co takhle v binárním kódu, abys to mohl lépe schrupnout ;-)
08. 03. 2020 v 16:14Off-line Frederic  (27/178/70)
Sudeťane: možná bys měl měl dopsat, klik mu je let? jestli mu je pod 18 ... anebo je závislej na rodině, i když mu 18 už bylo. když doma jí, spí, dostává peníze. ovšem ta jeho maminka, ta se fakt povedla :-/
08. 03. 2020 v 16:18Off-line sudetan54  (24/178/79)
Je mu 20 a bydlí s matkou, ta má nevydareny manželství s chlapem, kdy ji pred 10 lety opustil kvůli bohatší a tak když má ona zničenej vztah tak ho chce nejspíš zničit i nam a taky je dost homofobni.
08. 03. 2020 v 16:32Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ve 20 letech mu matka nemá co mluvit do života.Myslím si že od toho tu ta poradna je,aby tu mohli kluci probrat to co je trápí, když už nemají jinou možnost.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2020 v 16:40Off-line Frederic  (27/178/70)
Sudeťane: a on je dost slabej, aby se jí postavil... no, svoji homofóbií svého kluka nepředělá a jen to všechno zhoršuje.

zkušenost s tím, jak protějšek nečte zprávy několik dní, pak se na minutu přihlásí, odpoví něco neutrálního nebo něco navrhne, ale i když mu vzápětí odpovíš, tak je zase 2 dny nekontaktní ... tak to by mě mohl vzít čert! to mám naštěstí už za sebou. lepší, kdyby mi napsal trhni si! - to může znamenat, že nemá odvahu ti napsat, jak to je

moje rada: nech to ležet 14 dní (ano, je to těžké a ty budeš kontrolovat svůj phoun 5x do hodiny) a jestli se za tu dobu neozve, nedojde k setkání, máš to vyřešené.

určitě má/měl/bude mít spoustu důvodů, proč to nešlo, jak někde byl a nemohl být u tebe, nebyl čas, moc práce, atd. bohužel platí: kde je vůle, tam je cesta. a když tu cestu nenajde ...
08. 03. 2020 v 16:45Off-line Frederic  (27/178/70)
Kuliferdo, bohužel má mu možnost mluvit do života. to neznamená, že to schvaluju, ale jeho máma si může takové nároky dělat. a jestli kluk je slabší povahy, tak má aspoň volbu. prostě se postavit na vlastní nohy, což doufám, že brzy udělá a pak se jeho matinka může stavět klidně na hlavu. a za pár let jí to bude líto, že tohle dopustila.

můj kluk to slýchával často doma: "to je jedno, že seš dospělej, pokud žiješ pod mojí střechou, já tě živím, já tě šatím, tak já budu určovat, jak tady budeš žít" říkával jeho fotřík. tak se postavil na vlastní nohy a nakonec i ten fotřík dostal rozum. xd
08. 03. 2020 v 16:52Off-line Newbie123  (27/177/61)
Taky si se mnou teď jeden citově pěkně vytřel p***l po ne úplně krátké době. Problém je, že spousta lidí nedokáže být upřímná a jednat na rovinu. Nejsou schopni říct (kdyby říct, ale ani napsat; osobně by se x lidí sesypalo), co je špatně nebo co si myslí a raději jen mlží (teď otázka na to co následuje) a neuvědomují si, jak protějšek mohou citově ničit.

Taky pořádně nemám sílu se dál o něco snažit, v tomto ohledu tě tedy chápu.
08. 03. 2020 v 17:00Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Frederic: to máš asi pravdu, hodně mladých lidí je ovládáno svými rodiči jen proto, že s nimi bydlí pod jednou střechou, bydlení je pro mladé čím dál tím víc nedostupné a někdy si myslím že je pro ně pohodlnější.Ale netvrdím že je to zrovna tenhle případ,i když mi přijde dost divný, že 20 letému klukovi matka ruší účty a profily.
08. 03. 2020 v 17:26Off-line Frederic  (27/178/70)
Kuliferdo: tak úchylná na to může být dost. ale aby to byla ona, aby se na ní akorát tak nevymlouval. a navíc kluk má možnost psát z mesengeru, na instáči, taky hlavně na mobilu! tam všude je ale těžké se dostat jen tak. pokud teda se kluk před ní nepostaví do pozoru a nevysepe všechna svá hesla a kódy. xd
08. 03. 2020 v 17:28Off-line sudetan54  (24/178/79)
Mobil má prej už dva měsíce v opravne..
08. 03. 2020 v 17:30Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Fredericu: taky si myslím že se jenom vymlouvá a nemá koule mu to říct do očí, raději ho taká za nos a trápí ho.
08. 03. 2020 v 17:34Off-line Frederic  (27/178/70)
Sudeťane, tak to je nějaký divný. mobil v opravně? 99% mobilů se neopravuje, pokud to není záruční oprava. většina oprav je tak drahá, že se to nevyplatí. to tě teda houpe.
navíc, znám pár kluků, co měli hluboko do kapsy, ale to by snad raději chodili v zimě bosky, aby neměli aspoň nějakej odrbanej phoun třeba ze zastavárny. neznám nikoho v našem věku, kdo by byl dva měsíce bez spojení. třeba moje babča, ta jo xd ta má ještě phoun na drát, ale 20 letej týpeq??
08. 03. 2020 v 17:35Off-line Kuliferda  (53/173/74)
A většina mobilů se upravuje do 1 měsíce
08. 03. 2020 v 20:20Off-line i8051  (53/184/97)
Vetsina mobilu se vubec nesere ... :-)
08. 03. 2020 v 20:34Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Opravy do měsíce a celé je to nějaké divné... ty musíš vědět, kde je pravda, jestli je tím zlem vyloženě matka, nebo je to i jehoi zásluha.
08. 03. 2020 v 21:16Off-line Riku  (63/176/110)
Je v područí matky a lže. Nech to chvíli bejt,ať se ti ozve sám. Smiř se s tím,že budeš asi opět singl.
08. 03. 2020 v 22:28Off-line papet  (57/174/70)
Nestojí o tebe,jinak by se nevymlouval,vykašli se na něj
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload