Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Corona - všichni chtěji roušky X hiv - nikdo nechce nosit kondom

13. 03. 2020 v 09:41Off-line Lawrence  (40/183/-)
Je zajimavé jak lidé rozdílně nahlíží na nemoci. co si o tom myslíte vy?
13. 03. 2020 v 09:48Off-line cucpero  (22/179/70)
Tak hiv se dá celkem dobře tlumit léky, ale na ten korona zatím nic nemají.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
13. 03. 2020 v 10:34Off-line werex  (31/-/-)
A dovedeš si představit třeba orál s kondomem?
13. 03. 2020 v 11:08Off-line werex  (31/-/-)
Nepsal jsem, že to nejde, hladit druhého můžeš i přes pláštěnku, otázka je co z toho oba dva pak mají?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 03. 2020 v 11:35Off-line insdelenter  (103/-/-)
Š***t se nemusí, ale dýchat se musí.
13. 03. 2020 v 11:59Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
No tak HIV pravděpodobně nemohu chytit jen tak na ulici, že jo? Vím, že nemám pohlavní chorobu a sexuální partnery jsem vždy prověřoval. Nošení prezervativů je o důvěře, ty Lojzo. Prezervativ bereš jako samozřejmost protože se stýkáš s pochybnými individui, kterým se nedá věřit ani barva vlasů, natož zdraví.
13. 03. 2020 v 12:54Off-line i8051  (53/184/97)
Vjaceslav (37/180/70) NOVÉ
Přesně tak. Uvědomělý člověk praktikuje jenom nerizikové aktivity.
-----------------
jojo, behani v oblecku z armysopu po vybydlenejch baracich a strkani si pendreku z alika do huby neni vubec rizikovy ... :-)
13. 03. 2020 v 14:09Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Na HIV už si všichni zvykly. Corona je novinka v akci. Nic víc, nic míň. Lidi za chvíli ty roušky omrzí.
13. 03. 2020 v 14:15Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
No jako, Tomáši, v Česku už byly případy, kdy si někdo sedl na jehlu po nějakém feťákovi a dostal tak HIV. Myslím, že šlo o sedačku v kině a v autobuse (nebo na zastávce). Ba dokonce byl i případ, kdy nějaký k****n lepil použité jehly na prolejzačky na dětském hřišti. Chytnout HIV bez sexu není nemožné, jen je to nepravděpodobné.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 03. 2020 v 23:13Off-line Lawrence  (40/183/-)
Je hezke jak tu něktří hned odsuzuji druhe a na 99% vi co siym a kde dělaji ikdyž dotyčného neznaji gratuluji jste lepší nez bývalá věštkyně Jolanda. tohle téma jsem založil právě proto že na bezpečný sex se zapomíná a takové ty blahoskloné reci spim jen s těmy kterym verim a tak jsou hezké ale kdo kdy zvás od partnera treba opravdu zadal testy nez jste zkusili sex bez ochrany ? Mnohdy jsou prenasexi právě ti co tvrdí ze oni to mit nemuzou ze si partnery vybiraji a etc ale sami treba nikdy na test nezajdou. takze co to zkusit jinak ? kdy jste vy jenz jste spustili na mou hlavu litanii kleteb -(jaka jsem devka a etc) rasi zkusili rict jestli si treba zajdete na test ? jak casto ? a etc pac nic ve zlem je hezke ze nekomu ve***e ale ten nekdo mohl ve*** jinemu ze je ok ac tomu tak nebylo a popravde ? do klubu nechodim a kdyz tak jen s prateli kdyz chceme blbnout a provadet blbosti ale ne si tam z*****t. muj posledni vzah trval necelych 6 let bohuzel pak po me partner chtel veci ktere jsem odmitl a tak jsme se rozesli prptoze pokud si na necem trvam tak je to prave zodpovedne chovani. Svaty nejsem a ani nehodlam byt ale kondom povazuju i za uctu vuci druhemu partnerov a jako vyraz toho ze mi zalezi jak na mem tak jeho zdravi. sex bez ochrany jsem mel jen v dlouhodobem vztahu po testech kdyz vse bylo ok. takze tak ja mam svedomi ciste a co vy ?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload