Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vše zlé pro něco dobré?

17. 03. 2020 v 10:13Off-line Anonym
Od víkendu co by se nemělo moc chodit po venku a sdružovat se s dalšími lidmi se chodím každý den po obědě na 2 až 3 hodiny projít. Bydlím na kraji Prahy a mám hned za domem kunratický les takže super místo, výjimečně nenadávám že bydlíme půl hodiny od centra. Už poprvý v sobotu co jsem takhle šel "svoji trasu" jsem si všiml krásnýho kluka a hned jsem viděl že má na ruce prstýnek, na zápěstí náramek a působil jako gay, ne moc přehnaně ale působil. Druhej den jsem ho viděl zase tak jsem se s ním dal do řeči a ladies and gentlemen it went well, domluvili jsme se že v pondělí půjdeme už přímo spolu, taky se chodí denně projít a provětrat. Včera to bylo hrozně milý a svým způsobem vlastně i romantický a dneska jdeme zase, nadávejte si na coronavirus jak chcete ale mně našel pokud ne vztah tak minimálně krásného kluka u kterého budu ve vztah aspoň chvíli doufat a třeba z toho bude silný kamarádství nebo tak :) Včera byl ke mně dost milej, docela se i měl k určitý provokaci a tak, má strašný charisma a jsem z něj fakt udělanej :DDDD Tak nám přejte a choďte taky ven, třeba vás potká to samý :))
17. 03. 2020 v 10:19Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Hezké. To se někdo má :) teď tě tady za to ti zhrzení zapšklí pidipiňďouři ukamenují :D
17. 03. 2020 v 10:21Off-line Anonym
Já na kamenování kašlu, za dvě a půl hoďky mám být tam a těším se na to jak když mi bylo 8 na čokoládovou zmrzlinu za jedničku z diktátu na vyjmenovaný slova :D :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2020 v 11:39Off-line i8051  (53/184/97)
Tak hlavne rousky kluci. Preventivne i dolu .. ;-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 03. 2020 v 11:44Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Tak hodně štěstí,snad z toho něco vznikne.Přátelstvi je někdy víc než vztah
17. 03. 2020 v 13:08Off-line Newbie123  (27/177/61)
Pěkný ^_^, po tom touží snad každý, aby se něco takového stalo tak nenuceně a přirozeně. Hodně štěstí :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload