Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ať je to všechno už pryč

08. 04. 2020 v 22:56Off-line Anonym
Už nikdy si nebudu stěžovat že musím v 5:30 vstávat do školy kde jsem býval celý den otrávený a chtěl už domu.
Ale měl jsem jednu podstatnou věc a to svobodu chodit kam chci a dělal jsem si co jsem chtěl, teď je všechno zavřený. Ano můžu si jít zaběhat a jít na kolo ale rád bych se vrátil do starých kolejí protože už nevím kudy kam. Nevidím kamarády atd... Teď je nějaká petice od nějakejch šílenejch rodičů aby školy byly zavřené do září. Modlím se ať jsou otevřené co nejdřív, nějak kolem května je chtějí otevřít tak ať tak udělají :)
Fakt mi to chybí, bude pro mě vrchol štstí až bude po všem, vše se otevře a všude davy lidí...
Zítra jdu na kolo s kámošem protože toho už mám dost, potřebujem asi oba nějakej osobní kontakt. Dobře asi nědělám ale to je vedlejší.
Já snad nemám ani strach z nemoci jako z tohodle manipulování a zakazování.
Jak se cítíte vy a jaký máte na to názor?
08. 04. 2020 v 23:06On-line Halaburda  (32/185/55)
Užívej s kámošem a neřeš blbosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 04. 2020 v 23:08Off-line Anonym
Halaburda
Moje řeč ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 04. 2020 v 23:20Off-line Honuzia  (22/-/-)
Taky mě to už všechno štve, já si tak myslím že prostě se musí nakazit všichni aby to už přestalo, protože jak vidíme stále to neustupujte , nejsem tedy žádný odborník, ale myslím si to, já teda měl školu i rád, já se nikdy neuměl učit doma, mě to vždy musel někdo říct. Tudíž jsem do teď udělal správně jen asi dva úkoly pak už jsem se na to vybodl, nechlubim se tím nejsem rebel nebo tak něco jsem prostě "posluchačsky" typ
08. 04. 2020 v 23:23Off-line Lolitak69  (22/171/62)
To bude asi dost k ničemu že ta škola byla vůbec zavřená, když to nebyl ani měsíc.
08. 04. 2020 v 23:36Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Jděte ven,je potřeba si vyčistit hlavu a trošku pokecat,v telce to jede pořád dokola, ještě to chytneme přes obrazovku
08. 04. 2020 v 23:56Off-line Riku  (63/176/110)
Je to tězké pro vás mladé, aspoň si trochu dovedete představit,co to bylo pro nás starší,když nás v tom nejlepšim věku zavřeli na dva dlouhé roky do kasáren. To si nijak nestěžuji,jen mě to tak napadlo přirovnat.
09. 04. 2020 v 00:33Off-line Riku  (63/176/110)
To já sice nepamatuji,ale ty zřejmě netrvali 2 roky.
09. 04. 2020 v 00:49Off-line i8051  (53/184/97)
Co si o tom myslime? Treba ja osobne si o tom nemyslim nic. Delej si co chces, ale pak nefnukej a prijmi zodpovednost za to, co se stane. Ale slovo zodpovednost je u buzny silena predstava ;-)
09. 04. 2020 v 08:58On-line ellvin  (23/183/81)
Já si myslím, že vzhledem k tomu, že netestovaných nemocných může být 7x více, než testovaných. Promořování se už dávno děje, takže ta karanténa dle mého nemá vůbec žádný smysl. Nemocných testovaných přibývá snad po stovce každý den, takže jak říkám... smysl to moc nemá. :-) a abych pravdu řekl, také se docela těším do školy. :sD nevěřil bych, že tuhle větu někdy ze sebe vypustím, ale je to tak .
09. 04. 2020 v 10:04Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Riku:vojna se s nemocí jako je tato, nedá vůbec srovnávat
09. 04. 2020 v 13:28Off-line Betonica  (39/191/93)
Prestan fnukat. Nic extra se nedeje. Jak kdybys nemel dost veci na praci. Muzes se doma ucit, klidne i neco novyho, protoze zdroju je vic nez dost. Ven klidne muzes, jen je potreba byt opatrnejsi nez obvykle.

Nevidel bych situaci nijak cerne, dramaticky. Opravdu se nedeje nic, s cim bychom si neporadili. Schvalne zkus otocit svoje negativni smysleni v neco kladneho. Najdi na tom vsem jednu dobrou vec a na ni postav zbytek. Uvidis, ze jeste budes s laskou vzpominat na tydny domaciho klidu, az budes zas denne ve stresu. ;-)
09. 04. 2020 v 22:28Off-line pear  (103/-/-)
I8051 - lépe bych to říct nedokázal.

Anonyme to je trochu sobecké nemyslíš? Školy se můžou otevřít až tehdy, když zde nebude žádný nakažený. Jinak by se to mohlo rozjet znovu. Když se otevřou v květnu a budou zde nějací nakažení, tak se to může rozšířit a krize by byla ještě větší. Jak se říká: Trpělivost růže přináší.
09. 04. 2020 v 23:14On-line smaragd15  (22/180/85)
Sťažuješ si na to že sa nemôžeš baviť s kamaratmi ale pri tom riešenie je ako napoisal BO2, su socialne siete môžete spolu volať či to je messenger alebo whatsapp,skype atd. ja s kym sa chcem vypravať sa vypravam normalne a dokym sme nedostali teraz zakaz vychadzania i ked je to nezmysel ked ludia môžu chodiť do lekarne,obchodov atd. tak ja som normalne chodil semka v okoli do hôr na vychadzky sam a keďže mam internet v mobile ako každy tak som zaroven cestou s nimi kvakal a zdielal to čo sa dialo...je hodne spôsobov ako traviť čas...ak maš dom zo zahradou tak určite tam je roboty dosť po zime...a ak by počas tohoto otvorili školy tak by to bola chyba lebo by sa ne že tomu šireniu zabraňovalo ale skôr by sa pridalo k tomu riziku a tí čo majú slabe imunity tak to schytaju hned...takže kvôli stretavaniu sa s kamaratmi aby otvorili školy je totalna hovadina
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload