Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechcem ho sklamať, kde môže byť problém?

12. 04. 2020 v 13:41Off-line Anonym
Vedel by mi niekto prosím poradiť, sme s partnerom asi 2 mesiace spolu, je to môj prvý vážnejší vzťah, ja mám 17, on bude mať 21... Skúšali sme už niečo spolu, no ja sa pri ňom neviem nejak uvoľniť a dosiahnuť orgazmus, stále mi pri ňom stojí, no keď prišlo na to tak sa nechcel ani postaviť, ale p***om sa mi veľmi páči, keď niesme spolu tak sa neviem dočkať a keď na to príde tak to nejak opadne... Nechcem ho sklamať, kde môže byť problém? Plus by som rád nejaké rady čo môžme robiť v aute, keďže mňa už nič nepadá. Ďakujem
12. 04. 2020 v 15:37Off-line Newbie123  (27/177/61)
Nervozita? Sám říkáš, že se nedokážeš uvolnit.. Není to pro tebe moc nucený?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2020 v 15:47Off-line i8051  (53/184/97)
V prvni rade zacni brat sex jako prirozenej a improvizovanej relax a ne jako nalikovanou a znamkovanou nutnost. Dokud si neprestanes myslet, ze je to olympiada a dostavaj se za to medaile, lepsi to fakt nebude. A dale to res s p***elem, bude to operativnejsi, nez se s tim vyblejt anonymne zde a aspon bude pri tom sranda a uvolnis se :-)

A co robit v aute? Jedte treba k nemu domu nebo nekam, kde se vam to bude libit. Hotel, chata, penzion, mytinka ... Ne, ze by to v aute neslo, ale je to vopruz, kdo ma pak cistit ty slapoty od bot ze stropu :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2020 v 15:50Off-line Mr.No  (27/185/70)
Aaa análník ickoun má praxi v mytí šlápot :D :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 04. 2020 v 16:20Off-line Anonym
Newbie123, nucený ani nie, len skôr keď príde na mňa vtedy to nejak opadne, posnažím sa viac uvoľniť..

i8051 je to môj prvý vzťah, čiže sa len učím, len ho nechcem nejak sklamať, tak sa to snažím nejak vyriešiť. Musíme byť v aute, keďže k nemu sa ísť nedá, ani k nám a v terajšej dobe Koronavírusu sa do hotelu ísť nedá.. Chatu pokiaľ viem ani jeden z nás nemá.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2020 v 16:32Off-line i8051  (53/184/97)
Hele, je fuk, jestli to je prvni nebo dvacatej vztah. Nastaveni k sexu je vzdy stejny, neber to proste jako nejaky zkouseni, kde musis bejt vyzkousenej za 1*. Ber to jako supr relax s p***elem, mejte z toho srandu, ty se vyklidnis a ono to nakonec pujde v pohode. Furt jsi v rezimu "nesmim to posrat a nechci ho zklamat", coz je k tomu ten nejblbejsi pristup. Zmen to na "hele, nejak to dopadne a aspon bude sranda". No a to auto tomu klidu taky ve vasem prioade moc neda, auto je skvelej ulet, kdyz si to doma chcete zpest***, ale mit to jako prvni romanticky misto, to moc asi nefunguje. Tak vyrazte nekam do lesa na paloucek, tam nikdo nebude :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 04. 2020 v 16:49Off-line Newbie123  (27/177/61)
Dle mého názoru, pokud se musíš sám soustředit na to, aby ses uvolnil, tak pak tě něco blokuje. Možná je to na tebe moc rychlý a auto určitě není nejvhodnější místo, jelikož to navozuje pocit "tak už jsem tady v tom autě, tak to přece musí být"... Podle mě by sis o tom měl hlavně promluvit s přítelem. Spousta problémů vzniká zamlčováním a nemluvením a kolikrát to kvůli tomu také končí, protože to roste a roste. Ty si musíš sám zjistit, co je pro tebe komfortní a není nic lepšího, než o tom s partnerem otevřeně mluvit :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 04. 2020 v 17:01Off-line i8051  (53/184/97)
Presne, jak pise njubii ... komunikace je zaklad, jinak to jde fakt do kytek :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload