Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má to význam sa stretávať?

19. 04. 2020 v 21:44Off-line matej98  (26/-/-)
Ahojte, založil som si profil len z toho dôvodu, aby som sem mohol niečo napísať a požiadať o radu.

Som 22 ročný a aktuálne sa zoznamujem s jedným chalanom. Stretneme sa spolu už po štvrtýkrát. Je tam medzi nami chémia, sú tam sympatie, rozumieme si, super sme sa vedeli porozprávať atď, také uvoľnené, pohodové a príjemné. Toto som už zažil nie raz, na začiatku všetko pekné a potom sa to postupne začína meniť k horšiemu. Doteraz som nemal žiadny poriadny vzťah, najdlhšie to trvalo 2 mesiace, čiže to nenazývam ani ako vzťahom, aj keď som sa do toho posledného dosť úprimne zaľúbil, trochu som sa trápil, ale povedal som si, že už sa nebudem tak veľmi trápiť kvôli niekomu, kto za to vôbec nestojí. Viem, ako to chodí v gay komunite, nájsť niekoho takého, ktorý by ťa fyzicky priťahoval a zároveň by ti bol verný a úprimný je takmer nemožné. Promiskuita je veľmi vysoká.

Naozaj by som chcel niekoho, komu by na mne záležalo, ktorý by sa úprimne zaľúbil a nepotreboval by popri mne aj iných. Aktuálne s týmto, s ktorým sa stretávam nechávame tomu voľný priebeh, vôbec nikam netlačím, nechávame to na kamarátskej úrovni a časom sa uvidí. ALE! Zistil som, že si už dohaduje na instagrame stretko s iným chalanom, áno, mám kamaráta gaya, ktorému som povedal, aby mu napísal, či sa nechá "namotať", len kvôli tomu, lebo som chcel zistiť, ako sa zachová, aká bude reakcia atď. Písal, že sa už na neho teší a rád ho spozná. Veľmi ma to sklamalo, keďže mi povedal, že on s nikým nič nerieši, že to nepotrebuje. Tento týždeň sa s ním opäť stretávam, čo mám robiť? Ako sa mám zachovať? Naozaj sa zas nepotrebujem trápiť, ja už naozaj neverím tomu, že niekto existuje, ktorý by to bral vážne. Ja napríklad nepotrebujem si nič s iným dohadovať žiadne stretko, keď sa zameriavam na toho jedného, aby to bolo fajn. Ach.

Ďakujem za vaše postrehy.
20. 04. 2020 v 00:45Off-line i8051  (53/184/97)
Jasne, ze ma, ale ty jsi stihacka jeste pred tim, nez mas vubec nejakej vztah. To to daleko nedotahnes ;-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 04. 2020 v 00:50Off-line kloudik  (38/182/80)
Matějku mám obavu, že největší problém bude s tebou vydržet. Souhlas s iosmičkou
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 04. 2020 v 00:57Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Není to jednoduché. Zabalit to můžeš vždycky, ale pokud to teď vypadá dobře, tak tomu šanci dej, ale na ferovku si to vyrikejte.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 04. 2020 v 12:00Off-line matej98  (26/-/-)
Neviem o tom, že by som bol nejaká stíhačka a že najväčší problém bude so mnou vydržať. Pozerám sa na to tak ako to je. Keď sa niekto potrebuje ešte spoznávať s inými, tak v čom to má význam ďalej sa s tým človekom stretávať? Nepotrebujem byť jedna z možností.
20. 04. 2020 v 12:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jdi tam a znovu se pobavte o tom, jaký to mezi vámi bude mít průběh. Znovu se dostaňte k tomu tématu, jestli se vídáte ještě s někým jiným a uvidíš, jestli ti řekne pravdu o tom, že se ještě vídá a jinými, a nebo bude lhát.
Pro ty, kteří tazatele označují za stíhačku: Pokud jsem s někým dohodnutý na tom, že nebudeme randit s jinými lidmi, tak není vůbec od věci si to prověřit. Ten člověk mu lhal, sakra! Kdyby si toho kluka neověřil už teď dopředu, tak by se mu to mohlo v budoucnu velmi vymstít. Samozřejmě je to trošku podlé, ale není to podlejší než se scházet s jinými kluky zatímco tvrdíme že s nikým jiným nerandíme. Tyto metody prověřování vadí převážně těm lidem, kteří vědí, že dělají a nebo dělali něco špatně a sami by na takovéto zkoušce pohořeli.. takoví ti "Jo já jsem se sice vyspal s tvou kámoškou, ale to ty jsi jí poslala aby mne svedla! To, že mi nevěříš, je přeci mnohem horší než to, že jsem z*****ý bezpáteřný zahýbající k***t kterému se absolutně nedá věřit"
20. 04. 2020 v 13:11On-line Frederic  (27/178/70)
Matěji, už to, že jsi na něj pověsil volavku, svědčí o tom, že máš mizerný sebevědomí a navíc sklony k sebemrskačství.
máš být ke vztahu otevřený, plný důvěry a nechat ty věci plynout a probíhat, jak k tobě přicházejí. nic si nenutit, na nic netlačit.
dát tomu chlapci prostor, aby třeba na té druhé schůzce zjistil, že ty jsi ten lepší.

signály, které svým chováním mimoděk vysíláš, ovlivňují energii kolem tebe a, bohužel, dostáváš to samé zpět. tvá malověrnost ve vztah ti vztah nepřinese, vlastně ho nemůžeš vytvořit. naopak důvěra v něj přináší ty květy lásky.
20. 04. 2020 v 14:17Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Takže on by podle tebe, Fredericu, měl mít naprostou důvěru v někoho, kdo mu lhal. Diky této naivní důvěře by totiž ani nezjistil, že mu ten člověk lhal, takže by vlastně všechno klapalo, protože "Co oči nevidí, srdce nebolí"? Ten frajer k němu nebyl upřímný, není snad upřímnost a pravdomluvnost jeden ze způsobů, jak si získat důvěru?
To raději "důvěřuj, ale prověřuj". Důvěru si musí člověk zasloužit, protože jinak by ji mohl akorát využívat.
20. 04. 2020 v 15:15On-line Frederic  (27/178/70)
Freude, máš samozřejmě pravdu. když pominu, že tohle téma se těžko řeší několika příspěvky na chatu, tak jde především o životní filozofii. pragmatickou x citovou. hlavou x srdcem.

existuje určitá (východní) filosofie, která se na to dívá obráceně, otáčí příčinu a důsledek. zatímco my chápeme věci "usměju se a budu mít dobrou náladu, až k tomu budu mít důvod" nebo v tomto případě "začnu důvěřovat teprve až se přesvědčím, že je to důvěry hodno", ta k tomu přistupuje naopak: "usmívám se jen tak a dobrá nálada se dostaví sama", "věřím v lásku a důvěru a ta ke mě přijde (sama)".

to co si přeju, dostanu. když už na začátku vztahu mám tak velkou nedůvěru, že si (bezdůvodně) chci toho kluka zkoušet, dostanu jen to, co čekám: nedůvěru.

je o tom spousta knih a není na mě, aby se mi to tady podařilo vysvětlit. snažím se ukázat jenom ten směr, jak to vnímám já.
20. 04. 2020 v 20:33Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Mohl jsi mít vztah, nejspíš ho bude mít tvůj možná,, bývalý kamarád"...
29. 01. 2024 v 15:45Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Nejlepší je být sám, hezky doma, 4 stěny, zatuchlej vzduch a propocený trenky.
Podívej na Íčka jak je spokojenej.
29. 01. 2024 v 16:42Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Íčko to pojmenoval velmi přesně: "stihačka". Škoda, že Xena tu smlouvu na F35 už podepsala, možná bys byl lepší model... :-P
29. 01. 2024 v 19:23On-line Richard33  (44/185/80)
PavelKalvoda: A co by měla Xena koupit? Už ani Indie to nekupuje :) https://www.novinky.cz/…ani-40458860
29. 01. 2024 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
To neva ríšo, stačí že kupuje ruskou naftu :D
"Indie, která je třetí největší ekonomikou v Asii a zároveň třetím největším dovozcem ropy na světě, loni díky zvýšení dodávek ropy z Ruska ušetřila asi pět miliard dolarů (zhruba 107 miliard Kč)."
29. 01. 2024 v 20:58Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Kšeft je svatej.
31. 01. 2024 v 13:04Off-line Plemenik  (48/183/98)
Kluk potřebuje svobodu. Měl bys mu tolerovat milenky. Milenky jsou většinou jiné typy osobnosti, on u nich ledá znaky, které u tebe nenalézá. A tak není třeba se milenek bát, že by tě vyšachovaly nebo nahradily. Problém by mohl být ten stihomam a mejetnické vyptávání, kterým by sis partnera mohl zošklivit.

Já jsem zažil dokonce, že mě chlápek, který si se mnou psal 2. den, začal vyčítat, že sem chodím a píšu si s jinými. Přitom mi ještě ani nepodal ruku a neukázal se ve skutečnosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload