Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Holení nohou - čím a jak?

28. 06. 2012 v 11:47Off-line Anonym
Čím si holíte nohy a jak??
28. 06. 2012 v 23:51Off-line Tony66  (30/182/66)
Žiletka (holítko) chlup seřízneš, ale díky tomu ho donutíš znovu narůst a bude silnější.
Voskové pásky.. Ano vytrhneš chlup i s kořínkem první zákrok bude bolet jelikož jsou kořínky pevné, ale při opakování už to nebude taková hrůza, ale nedělal bych to doma sám :))
Jinak zkušenost na sobě minimální, ale orientuji se v tomto oboru :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 06. 2012 v 21:14Off-line numberfour  (26/187/-)
Na někom jsou oholené nohy pěkné, na někom ne...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 06. 2012 v 22:51Off-line Tony66  (30/182/66)
Tak třeba cyklisti mají nohy oholené a kolikrát to jsou i heterosexuálové...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 07. 2012 v 15:43Off-line Game_Over_Baby  (29/180/52)
Tak podle mýho, je to otázka názoru. Proč hned vypadat jako ženská? To je jako kdyby si například řekl, že když si holka nechá ostříhat vlasy na krátko, vypadá jako kluk. A vdnešní době, už kluci dělají tolik věcí, co normálně holky - (barví si vlasy, nosí náušnice, make-up).. a holky zase naopak, protože dneska už je všechno tak individuální a záleží jen na tom člověku, co se mu líbí. Podle mě, na tom není nic špatnýho. Je to každýho osobní věc a hotovo.
Jinak k tématu - nemám s tím zkušenosti, ale být tebou, asi bych do toho nešel. Jak s tím jednou začneš, budeš muset zase znovu a znovu. Moc příjemný to určitě není, ale je to na tobě.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 07. 2012 v 21:17Off-line dadik  (35/178/77)
Hmm nechápu proč kvůli tomu hned odsuzujete... je to každýho věc co se komu líbí a co ne.... já osbně si teda nohy neholim... ale jsou typy kluků u kterejch mi to nevadí u někoho se mi to i líbí a jsou typy kluků u ketrejch bych si to nedokázál představit.. každý je individuál a je jeho věc co se svým tělem dělá... jinak možná bych vyzkoušel veet... myslim že to bude asi nejpohodlnější způsob
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 07. 2012 v 13:54Off-line demonT  (30/182/65)
No nevi. já bych do toho nešel ,,už sem to udělal před dvouma rokama z hecu ,,a bylo to divný,,prostě nepříjemnej pocit takovej .... takže ted to nechávám NATURE
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload