Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hubnutí bez cvičení

29. 04. 2020 v 20:39Off-line Anonym
Zhubli jste někdo jen omezením jídla? Kolik? Cvičení mne moc nebaví...potřebuji tak 10 nejmíň...
29. 04. 2020 v 20:46Off-line Number4  (31/195/82)
Posli ich mne, potrebujem este aspon 10 kg :D
29. 04. 2020 v 21:08Off-line Andilek87  (21/-/-)
V dnesni dobe jsou ty lidi tak pohodlny, vse za nic a rychle, no ze bych doporucil asi piko protoze u toho se nahodou nenadřes, kdybys hubnout chtel tak davno uz hubnes a neptas se uplne de*lne
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 04. 2020 v 00:58Off-line pear  (103/-/-)
Drž hladovku. Nesmíš při ní přijmout ani jedinou kalorii. Takže pij maximálně vodu a jinak nic nejíst. Pro ty, co si myslí že držet půst není zdravé, tak nevíte vůbec jak funguje spalování tuků. Jsme savci, spalování našich tuků funguje podobně jako u ostatních větších savců. Dobrým příkladem je medvěd, medvěd při svém zimním spánku nemá nějaký zvláštní stav hibernace jako tomu dochází během zimi u některých drobných savců, ale zůstává pouze neaktivní ve svém hibernakulu (zimovišti) a žije ze spalování tuků. Běžně můžete v dokumentech o přírodě pozorovat zvířata, která před zimou nabýrají na váze. Naše tělo v tomto ohledu funguje podobně. Naši předkové totiž neměli stále přístupný zdroj potravy jako máme dnes my, takže si nemohli dovolit jíst průběžně a pravidelně během dne. Když bylo jídlo dostupné hodně se najedli, aby mohli přežít i pár dnů bez jídla. Bylo zjištěno, že měli přístup k jídlu zhruba jenom 6 hodin během dne. Pocit hladu je jenom reflex, vůbec nevypovídá o tom, jestli vaše tělo potřebuje přijmout potravu. Zkuste vynechat čas snídaně a zjistíte že hlad vás za chvíli přejde do doby než se začne blížit čas oběda či večeře. Tradiční společnosti neovlivněné naším způsobem stravování nejí třeba i den nebo dva, protože nemají hlad a jí jen tehdy, když si jejich tělo řekne. Toto video doporučuji: https://youtu.be/APZCfmgzoS0
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 04. 2020 v 04:47Off-line Peta80  (43/187/-)
Peare, jenže lidský tělo jaksi nefunguje jen na spalování energie (cukry/tuky), potřebuje i tunu dalších látek (bílkoviny, vitamíny, elektrolity, stopové prvky, ...). Dlouhodobější hladovka může bejt dobrej hazard se zdravím...
30. 04. 2020 v 07:50Off-line iglw  (48/172/77)
Nežrat hlavně večer!A i trochu se hýbat je nutné pro elastiku celého těla!Jde to!
30. 04. 2020 v 09:14Off-line poklad  (29/177/69)
Pear: půst má smysl jen občas a na omezenou dobu, v různých kulturách a tradicích má různé názvy ale skoro všude se v minulosti občas držel (většinou náboženské důvody)...
Rozhodně to ale není vhodná cesta k hubnutí - kromě deficitu důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků je to hlavně spolehlivá cesta k tzv jojo efektu a tedy většinou naopak tloustnutí...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 04. 2020 v 20:26Off-line pear  (103/-/-)
Peta80 - ano máš pravdu, ale tělo tyto látky také uchovává v určitém množství do zásoby.

Při půstu je velice důležité naslouchat svému tělu. Cca po 3 dnech bez jídla, tělo přepne na jako hlavní zdroj energie tuky. Poznáte to typicky tak, že po 3 dnech přestanete mít hlad. A hlad nebudete mít až do doby než si vaše tělo řekne tzv. když dojde k poklesu % tuků na určitou hranici. Pochopitelně pak musíte nějakou dobu nejíst tuhou stravu a pozvolna se k ní propracovat asi za stejný čas jako polovina doby půstu. Další důležité informace můžete vidět ve videu a dalších videích autorovy tvorby.
01. 07. 2020 v 12:46Off-line PolasekAda  (27/-/-)
Hubnutí bez cvičení se dá, ale vždycky je lepší k tomu i cvičit. Rozhodně to zlepší výsledky. Já jsem třeba trpěl delší dobu nadváhou a cvičení jsem také v lásce úplně neměl. Všude na internetu se psalo o zázračných keto dietách, ale přišlo mi to spíše pro ženský tak jsem se o to nikdy moc nezajímal. No došel jsem do fáze, kdy už jsem opravdu chtěl zhubnout a držel jsem tuto dietu https://www.proslim.cz/…-na-4-tydny/ Funguje to na principu, že přijímáte málo sacharidů a více bílkovin a tělo po nějaké době začně shazovat tuky samo.. takže cvičení k tomu potřeba není, ale jak píšu. Chodil jsem k tomu 3x týdně běhat a výsledky se dostavily dobré.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload