Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mé náboženství zakazuje homosexualitu

03. 05. 2020 v 16:36Off-line Anonym
Cejtim se jak prazdna bublina. Mam kamarada, je zjevne gay jelikoz do me neustale trká, nebo jak to napsat slušněji,
ale já furt ustupuju a to jenom kvůli mé víře. Samozrejme me muzete odsoudit, ale ja své víře věřím, jelikož věřím už od malička, a něco mi říká že jestli poruším víru, budu dokonce života žít v neštěstí, ale nevím, jestli bez lásky budu žít lépe...
03. 05. 2020 v 17:30Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Okamžitě se odhlas ze všech seznamek, val se vyzpovídat a kaj se, sic tě Pánbuch potrestá :P
Souhlasím - 20   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 05. 2020 v 17:43Off-line OralBoy  (20/176/-)
Ou..to jsou rady fakt..:D on chce pomoct nechce aby si zněj dělal někdo srandu...
Upřímě musíš si to přebrat sám...ale věř, že nejde žít celý život v sebe zapírání..kvůli někomu či něčemu..
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2020 v 17:54Off-line Pastelka1  (25/-/-)
V jaké sektě to jsi ? :D
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 05. 2020 v 18:07Off-line Invictus  (23/182/100)
Narazil jsi na dilema, nebo spíše v církvích se tomu říká dogma.

Základem pro náboženství je dodržovat morální pravidla dána Bohem, ne dodržovat doslovně vše, co někdo napsal.

Nemůžu si pomoct ale připomíná mi to Platónovu Jeskyni. Narazil jsi na problém, který tě osvobodil z okovů v jeskyni. Je na tobě, jestli se podíváš kolem na krutou realitu plnou bolesti a trápení.
03. 05. 2020 v 18:16Off-line poklad  (29/177/69)
Tak buď se odhlaš ze všech seznamek, nikdy si neužij a žij bez lásky....
Nebo se vykašli na neviditelného kamaráda ke kterému se modlíš...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 05. 2020 v 19:47Off-line Juno  (68/175/75)
Náboženství akorát ohlupuje lidi. Nevěř tomu. Moje babička taky věřila v boha a celá naše rodina. Když skončila druhá světová válka a přišel k nám domů pan farář a ptal se proč nechodí do kostela, tak babička řekla: Pane doktore kdyby existoval nějaký pán bůh tak by tohle nedopustil. Tím skončili s pánem bohem a já jsem pohan.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
03. 05. 2020 v 20:43Off-line Jerryblu64  (23/190/95)
Náboženství nemusí nezbytně nutně omezovat to, kým jsi a kým chceš být. Sám osobně jsem bez vyznání, ale myslím si, že náboženství je o hodnotách a ***uálech, které lidi dodržují a přijdou jim hodnotné. Těžko se to ukazuje a vysvětluje lidem, kteří to nezažili, ale dám příklad mého kamaráda, který vyznává islám. To, že je muslimem neznamená, že chce mít více žen, nebo že se nebude holit a bude nutit nosit svou partnerku hidžáb. Ve skutečnosti má přítelkyni, která je křesťanka a vše je v cajku a ničemu nic nezavází. Myslím si, že by si tím víru neporušil. Jde o tvém úhlu pohledu na nějakou škálu toho jak moc liberální chceš být. Já jako Čech, který má české předky by správně nemohl být hinduista, ale pokud by mě to náboženství naplňovalo, tak v něj můžu a budu věřit, protože jak jsem řekl na začátku nejdůležitější jsou hodnoty a ***uály, které pro jednotlivce mají význam. Kdyby si chtěl, klidně mi napiš :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2020 v 21:04Off-line klucinek  (33/176/75)
Nastolím pak filosofickou otázku, pokud se náboženství neslučuje se smilstvím, nemluvě o smilství konaném mužem na muži. Proč pak do psí pochvy všechny buzny řvou ooooo můj Bože, popř. ouuu my goood, když jim per rectum proniká obří falus jejich svlanatého twinky spoluhříšníka..... jestli to nejsou náhodou ty cesty páně.
03. 05. 2020 v 21:34Off-line kent  (47/-/-)
Hlavě si dobře promysli, jestli pocit neštěstí z nedodržení nějakého hloupého náboženství je pro tebe přijatelnější než pocit zoufalství a výčitek z toho, že zůstaneš do smrti sám.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 05. 2020 v 21:51Off-line Fgjk  (21/195/90)
Vím, že to asi není úplně hezký, ale víra tě svazuje...téměř ve všem
Musíš se rozhodnout jestli se necháš rozvázat nebo se necháš svázat ještě víc
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 05. 2020 v 23:01Off-line VLF  (21/174/70)
Ahoj, klidně mi napiš, rád se o tom s někým pobavím. Prožívám podobné dilema.
03. 05. 2020 v 23:13Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Kdyby existoval nějaký pán bůh tak by tohle nedopustil:
- největší alibistické klišé těch, kteří hledají výmluvu, aby nemuseli přijmout odpovědnost, v tomto tématu nesmělo chybět

víra tě svazuje:
- fgiku, kamaráde, to nebude tak jednoduché, každý by asi měl být schopen říct NE určitým věcem bez ohledu na to, jestli je věřící či ne, to asi o svazování tak úplně není (navíc je víra dobrovolná...)
- na druhou stranu ti toho víra asi může dát víc, než ti bere a paradoxně tě tak může spíš osvobodit...naplnit a osvobodit (zeptej se na to třeba Bona)

klucinek (29/176/75) NOVÉ
Nastolím pak filosofickou otázku, pokud se náboženství neslučuje se smilstvím, nemluvě o smilství konaném mužem na muži. Proč pak do psí pochvy všechny buzny řvou ooooo můj Bože, popř. ouuu my goood, když jim per rectum proniká obří falus jejich svlanatého twinky spoluhříšníka..... jestli to nejsou náhodou ty cesty páně.
- nádherný odstavec, tak jsem se nepobavil už dlouho :o)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2020 v 23:37Off-line gargamel  (37/182/74)
Jako takhle jo Bůh není, pokud by náhodou byl tak rozhodně není dobrý. Vykašli se na církve víru a to všechno.
04. 05. 2020 v 11:23Off-line pear  (103/-/-)
Lukrecius - k čemu je ti potom víra a modlit se k někomu, který ti na konec nepomůže? Já mám rád náboženství, protože alespoň částečně podporuje lásku a věřící hledají v ideálním případě štěstí ve víře a ne v materialismu, což je i pro naši planetu super, ale existence Boha nedává smysl. Navíc se podívej na utrpení našeho světa. Nedokážeme si ani představit čím si procházeli vojáci za 2.s.v. (WW2). Pokud Bůh je stvořitelem všeho tak je to největší tyran a pokud by jeho smrt znamenala konec utrpení, tak udělám vše pro jeho smrt. Náboženství z vás nedělá lepšího člověka, to jenom láska a morální hodnoty, kterým vás může náboženství naučit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2020 v 18:36Off-line klucinek  (33/176/75)
Ještě jeden dotaz pro černořitníky. Proč je na každém kostele, jakožto svatyni, hromosvod? Když blesk je projevem božího hněvu. Snad nemáte strach ze svého blahodárce a ochránce?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2020 v 18:38Off-line Invictus  (23/182/100)
Klucinek: Třeba protože jde o povinnost danou zákonem.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 05. 2020 v 18:40Off-line klucinek  (33/176/75)
To nemáš pravdu, budova nutně nemusí být opatřena hromosvodem pokud je v zástavbě a je dostatečně chráněna okolními jímači. Ovšem ano na kostely platí vyjímka, ale na boha se přece zákony nevztahují. Aspoň to tak prezentují tito černořitníci. Navíc kostely měly hromosvody dávno před vznikem normy chránit kulturní památky jímači...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 05. 2020 v 20:37Off-line Zael  (31/170/59)
Je pravdou, že co se stane, odestát se už nemůže. Cítím to tak, že by se něco v člověku změnilo navždycky, co už nejde vrátit zpátky.
Tvoje víra by tě měla vést k tomu, že tenhle život je hrozně krátký, ale po smrti bude věčnost. (Teda ještě záleží, jaká víra to je.)
04. 05. 2020 v 23:31Off-line miloslav9  (31/171/60)
Anonym vykašli sa na náboženstvo a máš problém vyriešený :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2020 v 01:37Off-line 0-.-0  (34/175/66)
Víra je ok, náboženství je zlo.
05. 05. 2020 v 14:42Off-line pear  (103/-/-)
Nic netrvá věčně. Vše závisí na okolnostech. Získáním toho, co chcete nebudete dlouhodobě šťastní. Jak můžete věřit, že získáním vaší vysněné práce, domu, partnera/ky dosáhnete dlouhodobého štěstí, když jste to ještě ani nezískali? Tomu já říkám naivita. Nemáte si s věřícími co vyčítat. Jste ještě více naivnější.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 05. 2020 v 14:51Off-line Betonica  (39/191/93)
Nepises, jakeho vyznani jsi. Osobni zkusenost mam v krestanstvim, prostrednictvim pratel a kolegu s islamem, judaismem a hinduismem. A zadna z techto nauk homosexualitu vyslovne nezakazuje. Ano, treba Bible zapovida sexualni kontakt mezi dvema muzi (patri tam i myslenky na sex). Podobne islam v zasade nezapovida homosexualitu jako jev.

Je treba se uvedomit, ze vsechna nabozenstvi jsou pomerne stara a svet se meni. Urcite si vzpomenes na informace o dobach pred Kristem. V nekterych bylo naopak velmi zadouci provozovat stejnopohlavni aktivity. Pak to zas vhodne nebylo, ted se pozvolna ukazuje, ze to neni problem.
Jenze. Zatimco lide a spolecnost prirozene reaguji na vyvoj sveta, nabozenstvi se meni jen velmi malo, pokud vubec. Proto je potreba kazdou verouku prijimat s nejvyssim uvedomenim si podstaty.

Co ti vlastne vira rika? Primarne, ze mas byt dobrym clovekem, pomahat druhym, ve*** v dobro a spravedlnost, ze mas byt sam pred sebou a svym bohem clovekem cistym a pokornym k sobe, prirode a vsemu ostatnimu. Osobne jsem presvedceny, ze souziti (vcetne sexu) dvou muzu ci zen necini zadneho boha nastvaneho, abys musel zit v nestesti. Naopak. Buh chce jen tolik, abys (abychom) byli dobrymi lidmi respektujici zakladni hodnoty, viz desatero napriklad.

Myslim, ze bys mohl malicko zvazit, proc tvoje vira zapovida homosexualitu. A kdyz o tom budes premyslet, zvaz take, jestli je to opravdu vira, kterou jsi prijal za svou, nebo jestli se spise jedna o nauceny vzorec chovani.
05. 05. 2020 v 19:50Off-line Zael  (31/170/59)
Ještě je taky otázka, co je ta láska, o které píšeš. Existuje několik druhů lásky podle starověkých Řeků.
Mám to podobně jako ty. Musím vydržet do konce, jak to je. Musí to tak být, do smrti sám.
05. 05. 2020 v 20:11Off-line pear  (103/-/-)
Zael - láska je defakto ten pocit, když někoho máš rád. To je láska. Jen některé lidi ve svém životě máš radši a proro je ta láska vůči nim silnější. To je láska :) ❤️
05. 05. 2020 v 20:47Off-line Zael  (31/170/59)
To takhle jednoduché právě neni.
05. 05. 2020 v 20:50Off-line Fgjk  (21/195/90)
Že jo...myslím, že jí rozeznávali 7 druhů
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2020 v 20:56Off-line Invictus  (23/182/100)
Je to jednoduché, všechno je to iluze, taneček, před stykem.
05. 05. 2020 v 21:01Off-line Zael  (31/170/59)
@Fgjk Až tolik? Vím teda jen o 3 druzích.
05. 05. 2020 v 21:05Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
...víra, která zakazuje lásku, nutí člověka žít ve lži je dobrá?
05. 05. 2020 v 21:14Off-line Fgjk  (21/195/90)
Philia
Eros
Storge
Agape
Pragma
Ludus
Philautia
05. 05. 2020 v 21:23Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
....rozebrat všechy specifické druhy lásky a jejich docílení by byla dlouhá cesta.
05. 05. 2020 v 21:27Off-line Fgjk  (21/195/90)
To ano ale tohle dokazuje, že není láska jako láska
05. 05. 2020 v 21:34Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
05. 05. 2020 v 21:35Off-line Zael  (31/170/59)
@Fgjk Díky.
Znal jsem jen eros, philia a agape. Ale jak to čtu, tak ty ostatní by šlo přiřadit k těm třem.
05. 05. 2020 v 21:37Off-line Fgjk  (21/195/90)
Zaleží jak to bereš...mně tohle rozdělení přijde nejlepší a nejpravdivější
05. 05. 2020 v 21:52Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Nevím, jaká je tvá víra, ale všiml jsem si, že každé hlavní náboženství má nějakou smířlivější formu. Jestli jsi křesťan, zkus se spíš poohlédnout po jiné církvi.
05. 05. 2020 v 22:06Off-line 0-.-0  (34/175/66)
Proč se lidi potřebujou řídit pravidlama nějakého náboženství, a prostě jen nevěří v něco vyššího ? Víra v něco vyššího je v poho, člověku to dodává asi pocit nějaké jistoty. Ale proč se řídit nějakými pravidly ? Ty pravidla nesepsal Bůh, Alláh, Vishnu, Zeus, Buddha ani žádný jiný z tisíce dalších bohů (počítám i ty pohanské), ale sepsal je člověk. Je dokonce taková zajímavá teorie. 10 Přikázání přinesl Mojžíš z hory potom co k němu skrze ohnivý keř mluvil Bůh (takže to sepsal Mojžíš) no a je taková teorie, že ten hořící keř mohla být nějaká halucinogenní rostlina, no a sjetý Mojžíš něco sepsal, řekl lidem story o tom že mu to řekl Bůh (btw to je vcelku běžné u schyzofreniků, ale držme se teorie o halucinogenní rostlině) a voila máme tady křesťanství. Jako upřímně pokud se to někdy stalo, tak se i tak v životě nedopátráme toho co vlastně snesl nebo nesnesl, jak víme tak story se mění každým autorem a samotná Bible už byla vícekrát pozměněna. Takže za mě, věřte, ale nebuďte hloupí, i to křesťanství si v tolika věcech protiřečí, že to až pěkné není. Je to jen továrna na prachy.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2020 v 22:09Off-line 0-.-0  (34/175/66)
A podle mě věřící i nevěřící člověk by se měl řídit zlatým pravidlem: Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim. To je sice taky v Bibli, ale myslím si že to je snad v každé "svaté" knize. Ale todle pravidlo snad postupem času musí dojít každému rozumnému člověku aniž by si přečetl Bibli.
05. 05. 2020 v 22:13Off-line Fgjk  (21/195/90)
Taly docela zajímava otázka
Jaký je rozdíl mezi totalitou a náboženstvím?
05. 05. 2020 v 22:20Off-line 0-.-0  (34/175/66)
@Fgjk: Většina totalit (až na ty nábožensky zaměřené - ISIS, kdysi Turecko) náboženství potlačovala, protože to byl konkurent té jejich jediné pravdy. Asi jsem ti úplně přesně neodpověděl na tvůj dotaz, ale asi bych to přirovnal k otázce "Jaký je rozdíl mezi citronem a pomerančem?"
05. 05. 2020 v 22:49Off-line Invictus  (23/182/100)
Fgjk: Dosahují stejné věci podobnými prostředky. Totalita (politická) nastoluje pořádek skrze tvrdá pravidla a třeba dává velké výhody za donášení a ergo hlídání dodržování pravidel.
Náboženství přikazuje taktéž skrze (někdy) tvrdá pravidla, za jejichž dodržování slibuje posmrtný život v ráji nebo obdobné věci.
05. 05. 2020 v 23:10Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Fgjk (17/195/90) NOVÉ
Taly docela zajímava otázka
Jaký je rozdíl mezi totalitou a náboženstvím?
- nebo naopak? co mají společného?
05. 05. 2020 v 23:15Off-line Fgjk  (21/195/90)
Mají společného hodně
05. 05. 2020 v 23:17Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Max. pouze vnější znaky, od těch je dobré se oprostit.
Založeno je každé na něčem jiném...
06. 05. 2020 v 10:35Off-line igy  (38/173/81)
"10 Přikázání přinesl Mojžíš z hory potom co k němu skrze ohnivý keř mluvil Bůh" ... To jsi toho hodně přeskočil a překroutil :D

Deset přikázání i ty stovky pravidel dál rozhodně nebylo dílo sjetého člověka, ale chytrého a rozumného vůdce. Vznikly v době, kdy lid dlouho a namáhavě bloudil po poušti, nejspíš se bouřil, ztrácel morálku, bojoval mezi sebou... Zavedení pravidel, která hlavně určují vzájemné vztahy, právní normy, ale i hygienická/zdravotní pravidla, bylo rozhodně příhodné. To uctívání je tam spíš, aby to celé drželo pohromadě. Stejně jako složitá pravidla kolem modlení a oltáře a hábitů, které prostě lidu dalo něco na přemýšlení a dělání během toho bloudění. Mojžíš si tím jako správný diktátor všechny podmanil.
A když někdo nesouhlasil... no po zavedení pravidel nechal povraždit tisíce lidí, kteří mu odporovali a hodně dalších kmenů padlo než cesta skončila.

A tím odpovídám na původní dotaz - pravidla vznikla za účelem udržet morálku v dané době a za daných okolností. Některá jsou obecně platná, ale většina už je dávno překonaná. Tak je překonej taky. Vykašli se na striktní pravidla náboženství a jeho Boha a zamysli se hlavně nad svou vírou a svým bohem, jaký by chtěl, abys byl. A jestli mu třeba víc nezáleží na tvé povaze a jak se chováš ke svým bližním, než na tom co děláš v posteli.
06. 05. 2020 v 10:38Off-line rosju  (53/170/78)
Rimavo-ty už fakt jen meleš a meleš a meleš nesmysly :))
06. 05. 2020 v 15:37Off-line Fgjk  (21/195/90)
Skřete?
06. 05. 2020 v 16:02Off-line pear  (103/-/-)
Přeju všem, abyste získali vše po čem toužíte, protože jedině pak poznáte, že vám to štěstí nepřinese. Pokud si zažijete hlubokou depresi, tak zjistíte jak plitké a povrchní to potěšení které celý svůj život hledáte vlastně je.

Fgjk & Zael - ty vaše druhy lásky jsou stejně určitá forma pocitu "mít někoho rád". Navíc dost se to rozdělení mísí se zamilovaností. Tak či tak jste očividně silnou lásku nikdy necítili. Ono láska je pořád stejný pocit. Pokud byste byli rodič, tak byste poznali, že lásku kterou cítíte vůči svému dítěti a vůči partnerovi je ten samý pocit, jen vůči dítěti je o dost silnější. Stejně jako nemůžete rozdělovat další emoce jako hněv, závist, žal, strach, apod. Tyto emoce jsou stejné, jen vůči některým podnětům silnější či slabší nebo jsou to jejich kombinace.
06. 05. 2020 v 16:06Off-line rosju  (53/170/78)
Fgjk,-to je jen zoufalství rimavy alias adrianka atd...došli mu nápady, tak kope:))
Bohužel jeho mentální vývoj se zastavil ve dvanácti letech,proto ty jeho reakce :))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 05. 2020 v 16:11Off-line Fgjk  (21/195/90)
Pear...já popravdě žadnou z těchto lásek nikdy nepoznal, tak nemůžu soudit...co můžu je napsat jak starověcí Řekové tu lásku vnímali
06. 05. 2020 v 16:12Off-line pear  (103/-/-)
Kdybyste zažili skutečnou hlubokou lásku, tak byste měli jasno a už byste nepátrali po smyslu života a po štěstí nikde jinde. Tenhle pocit přebije veškeré materiální potěšení. Pokud jste tohle nezažili, tak nevíte co je to štěstí. Nechápu, proč jsou libé sobci, když myslet na druhé přináší nepředstavitelné štěstí.
06. 05. 2020 v 16:14Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Rimava: bůh a evoluce nejsou vzájemě exkluzivní, takže bůh by mohl stvořil život pomocí evoluce (Popravdě jeden z nedávných papežů pokud ne aktuální se vyjádřil i v tom smyslu) a náhle tvůj argument zanikl.

Není možné vyvrátit kouzelného chlápka na obláčku, protože ze své definice je nevyvratitelný od okamžiku co o ně bylo prohlášeno že je všemohoucí. Proto argumenty proti němu jsou zaměřený spíše na upozornění na tom že se má prokazovat existence, protože neexistence je neprokazatelná z principu (Neviditelný růžový jednorožec, špagetové monstrum, Russellova konvice, Eric boha požírající tučňák,...)
06. 05. 2020 v 16:29Off-line pear  (103/-/-)
Fgjk - Zkus se hluboce zamyslet nad tím, co pro tebe rodiče udělali a dělají (dali ti život, starali se o tebe, když si se nemohl postarat o sebe sám jako nemluvně, dělají práci která je nemusí úplně bavit jenom aby tě uživili, apod.) a věř mi, že pokud této úvaze věnuješ dostatek času, tak sám poznáš o čem tu mluvím :)
06. 05. 2020 v 19:18Off-line Zael  (31/170/59)
@pear (19/-/-)
Jako křesťan uznávám, že na prvním místě má být láska-agape. Přečti si, o čem tento druh lásky je. To není o pocitech. Ale, jak napsal sv. Tomáš Aquinský, znamená to chtít dobro pro druhého (bez ohledu, jestli něco k tomu člověku cítíš, člověk má chtít dobro i pro svoje nepřátele). Potíž je, že my lidi někdy nevíme nebo nechceme vědět, co to skutečné dobro je.
06. 05. 2020 v 21:20Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Rimava: Uklidním tě, já si o tobě pamatuji jen to že máš znalosti evoluce na velmi nízké úrovni, tak něco kolem základní školy, asi tak mě v 12, až 15 letech, v době před tím než jsem se bavil s evoluční bioložkou na téma evoluce a byl jsem opraven a vyveden ze zásadně špatných představ a předpokladů.

Neplácej nesmysly a nedopouštěj se argumentačních faulů a nebudu mít potřebu tě opravovat.

Papež je hlavou římskokatolické církve (což je mimochodem největší křesťanská sekta aktuálně) a proto aktuální oficiální katolický výklad bible, takže jeho názor jaksi váhu mít bude, i když ty to nechápeš.

6 dni je pěkný, ale o tom jak dlouho trvá den se vede diskuse křesťanskými filozofi stovky let. Sakra, co plácneš, to nesmysl nebo argumentační klam. Jakejkoliv názor zastáváš, třeba že správnej, jako že vznik člověka evolucí, jen děláš ostudu těm ostatním co ho zastávají, částečně vlastním nepochopením tématu a zbytkem neschopností argumentovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 05. 2020 v 00:43Off-line Alk  (26/-/-)
Ako sa má pomôcť človeku, ktorý si už vybral?
07. 05. 2020 v 00:50Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Rimava: Jako vždy, jen útok ad hominem, žádné rozporování argumentů.
07. 05. 2020 v 10:26Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Rimava: A další argumentum ad hominem. Nejsem v opozici proti všemu co napíšeš, jen proti tomu s čím nesouhlasím. Ovšem toho si nevšimneš, protože blbostma obvykle obalíš vše s čím lze souhlasit a tak reaguji jen na ty části s čím souhlasit nelze.
07. 05. 2020 v 10:36Off-line rosju  (53/170/78)
Artenkotorer-nemuzes očekávat od homofoba rimavy, který je utajený gay, žádné logické komentáře :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 05. 2020 v 10:41Off-line Fgjk  (21/195/90)
To je docela blbý...homofob na týhle stránce;-D
07. 05. 2020 v 10:45Off-line rosju  (53/170/78)
No, vždyť on je homosexuály naprosto posedlý, chudák :))
07. 05. 2020 v 10:46Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tak to je smutný:)))
07. 05. 2020 v 10:58Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Rosju: No, vypadá to tak, no.
07. 05. 2020 v 11:14Off-line mirmal737373  (72/178/78)
Fgjk:zajímavý je že znáš jen 3 druhy a z kterého chceš aby byl život klidný?
07. 05. 2020 v 12:08Off-line Fgjk  (21/195/90)
Teďka úplně nechápu
07. 05. 2020 v 14:08Off-line Lukyssekk  (22/172/65)
Já osobne moc neverím v boha či v náboženství ale jelikož je muj prítel hodne nábožensky založen tak si často spolu povídame o ruznych vecech a tématech a jestli by mel kdokoli zájem mužete me klidne kontaktovat aj když sem moc nechodívam ale rád pomužu komukoli
07. 05. 2020 v 14:23Off-line Betonica  (39/191/93)
@esteve: Jak jsi prisel na to, ze nabozenstvi nic nedava? Bylo by lepsi, kdybys sel delat neco, cemu rozumis. Treba osahavat deti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 05. 2020 v 15:38Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Mé přesvědčení zakazuje náboženství ;)
07. 05. 2020 v 20:55Off-line Alda29  (36/192/90)
Pěkně blbý náboženství. Homosexualita se nedá zakázat, tu Ti dal ten Bůh, zakázat Ti někdo může maximálně homosexuální chování.
08. 05. 2020 v 00:38Off-line 0-.-0  (34/175/66)
@Rimava: Já vím, že jsi háklivý na to když na tebe někdo reaguje. A mohl jsem ti tohle napsat do veřejné zprávy nebo na nějaké jiné téma, každopádně už vím koho mi připomínáš :D Ovčáčka :D
08. 05. 2020 v 00:39Off-line 0-.-0  (34/175/66)
Sh*t, samozřejmě soukromé zprávy. Je už pokročilá hodina :D
08. 05. 2020 v 12:08Off-line 0-.-0  (34/175/66)
@Rimava: Ovčáčka, tvle nauč se číst. On je stejný debílek jak ty
08. 05. 2020 v 13:05Off-line Invictus  (23/182/100)
0-.-0: No právě, proto to nechápe.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload