Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cíle a přání, jak na ně?

07. 05. 2020 v 03:04Off-line Anonym
Každý máme sny, přání. Některá se splní a některá ne. Když jste o něco usilovali opravdu dlouho a ono se vám to nechtělo splnit, Člověk zůstane zklamaný, asi nejlepší je přehodnotit své cíle. Stalo se vám to, že jste si ten cíl nakonec splnili, ale nějak obklikou?
07. 05. 2020 v 10:05Off-line i8051  (53/184/97)
Existuje teorie, ze je dobry mit cil typu "zadnej cil nemit". Ono te pak nic nezklame, maximalne potesi :-) Nicmene pokud si uz cile klades, coz je samozrejme potreba k nejakymu posunu, musej bejt v kontextu s tvejma moznostma. Dat si cil, ze budu kosmonautem je sice super, ale nerealny. Takze nejlepsi cil ever je davat si realny cile a ty dorazit do konce :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 05. 2020 v 14:47Off-line Betonica  (39/191/93)
Presne, jak pise Icko.

Navic plati, ze plany a cile je dobre revidovat. Jednou za cas si udelat kratke shrnuti toho, co uz se povedlo a co jeste ne, jestli neni potreba zmenit strategii nebo neco upravit. Je totiz jasne, ze kdyz si clovek planuje, vychazi z aktualni situace a predpokladu budoucnosti. A jak zivot jde, meni se nejen situace ale take clovek samotny. Tedy zmena/uprava planu neni prohrou, ale naopak jasnym signalem, ze clovek sam na sebe nahlizi primerene - nepodcenuje se ale ani neprecenuje.
A ano, osobne mohu potvrdit, ze kdyz clovek opravdu chce, tak skoro vsechno jde!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 05. 2020 v 16:38On-line Bahutom  (34/173/60)
Cíl, ať už je jakýkoliv, je reálný... Já mám názor takový, že být kosmonautem možné je. Ano bude to vyžadovat větší úsilí, než být prodavačkou, ale možné to je. Problém je u lidí a speciálně u nastupující generace ten, že nikdo nevydrží dlouho dělat jednu činnost... Být profesionální běžec je to tom, že budeme trávit každé odpoledne po škole/práci na trénink placu a dřít... závodit na lyžích je o tom, že budeme po škole/ práci dřít na trénink placu... být hudební virtuóz je o tom, že budeme po práci/ po škole dřít a pilovat... to je vše. Ono... neexistují cíle, které se nesplnili.. existují jen cíle, které jsme vzdali :) Pokud něco "nevyjde" tak to není tak, že by se to posralo.. je to tak, že jste to vzdali to je vše :) Já si třeba v 19 ti řekl, že budu zavodit na motorce - každý mi říkal že to nejde, protože to bych musel od malička a bla bla.. jo asi by bylo lepší to hrotit od malička, ale hold to už není reálné. o 5 let později jsem jezdil evropské mistráky. To pak zase každej říkal: máš na to talent - další hovadina... bylo to jen o tom, že já byl na trénink placu o dvě hodiny déle každej den, než profici to je vše... nic vic nic míň. Je to taky o tom, čemu věříte... pokud uvěříte tomu, že to nejde, tak to prostě nejde :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 05. 2020 v 22:21Off-line Betonica  (39/191/93)
Venco, napis lepsi, radi si pocteme odstavec plny hutnych vyroku!
07. 05. 2020 v 23:27On-line Bahutom  (34/173/60)
Vjaceslav - až jednou vyrosteš, pak zjistíš, že názor ostatních není důležitý :) Jde jen o to, být v pohodě sám se sebou to je vše :)
08. 05. 2020 v 11:30Off-line i8051  (53/184/97)
Nene Jezino. Tento cil mas jen ty a rad ti na nej nejakym tim prknem z palet prispeju ... ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 05. 2020 v 21:00Off-line kloudik  (38/182/80)
Pokud bych si měl vybrat jestli mám být na jezinkově funusu nebo ioslávkově jachtě tak by to bylo těžký rozhodnutí :)
08. 05. 2020 v 21:16Off-line i8051  (53/184/97)
Jezino, Korea maly plachetnice nevyrabi. Umi jen megajachty a vojensky lode a na to mi nestaci ani RYA ;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 05. 2020 v 00:56Off-line i8051  (53/184/97)
Kopirovat odkazy z googlu umis. Skoda ze mu neumis polozit relevantni dotaz ;-) koukni se na muj text a na portfolio HY ;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload