Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zdravotní rizika z nošení roušek

08. 05. 2020 v 19:54Off-line Anonym
Lékařka upozorňuje imunita dostává skrz roušky na frak:
volný dech určuje náš život. Rodíme se s prvním nádechem, umíráme s posledním výdechem. A člověk by měl mít nárok celý život dýchat volně. Nabírat do svého mozku kyslík a fungovat tak, jak to příroda určila, říká k nošení roušek lékařka Miroslava Skovajsová.
Není pro ně absolutně žádný důvod. Je zapotřebí, aby lidé vyrazili ven, dýchali na plné plíce, začali se normálně pohybovat a ne aby přefukovali roušky. Je třeba, aby si mohli dopřávat běžné aktivity, pohybovat se na slunci a budovat si oslabenou imunitu, která tím pobýváním doma, těmi neaktivitami, ale i tím používáním roušky prostě začíná dostávat na frak, říká doktorka Skovajsová.
https://zpravy.denikplus.cz/…na-frak.html?…

A co si myslíte vy o nošení roušek?
08. 05. 2020 v 20:43Off-line Invictus  (23/182/100)
Vjaceslav: Myslím, že tu bukvici všichni známe. Zase si bude stěžovat, že jí všechno negujeme a vyvracíme.

Já si o ní nemyslím nic, já na vyhlášku o nošení rousek házím bobek. Když někdo kolem roušku má, tak si ji dám na čumák. Když si ji nedá druhý, tak si ji nedám ani já.
08. 05. 2020 v 22:18Off-line Invictus  (23/182/100)
FejkovýProfil: Tak toho neznám. Ale hrozně mi to připomíná hadriánka nebo tak někoho.
Jinak na sálech mají klimatizaci...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload