Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přeháním to já nebo to dělají špatně oni?

14. 05. 2020 v 20:04Off-line Anonym
Ahoj
Vzhledem k aktuální situaci si člověk pokud možno vše dezinfikuje, ruce, mobil apod. a to při každém návratu např. z MHD apod. kde jsem třeba na ten mobil sáhl po tom co jsem opatlal tyče v tramvaji.
Co je ale docela zajímavý tak jak pozoruju svoje okolí tak to snad nikdo nedělá. Prostě ošahaj celej bus, peníze atd. a následně si promnou oči a srovnaj roušku, prostě nezájem :D No a nic jim není že...
Říkám si jestli to trochu nepřeháním. Dělalo mi to velké problémy si na to mytí všeho zvyknout ale nějak jsem si ti natloukl do hlavy což se divím protože jsem typ člověka co nějak neřeší jestli mu kus jídla spadne na zem nebo že se něčeho dotknu( před březnem 2020). Dnes jsem ale s tímhle trochu brzdil jelikož mě to fakt už nebaví, v našem kraji se počet nakažených nějakou dobu nehnul.
Jak tohle vydíte vy? Já si stejně furt říkám jáká je asi pravděpodobnost že zrovna v buse ve kterým jedu je někde ten vir usazenej(tyče atd.)
14. 05. 2020 v 20:29Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Být obezřetný a dodržovat základy hygieny, jinými slovy nebýt prase, není nikdy na škodu a člověk by tak měl činit normálně a nejen za dob koronaviru.

Jakmile si však domů přineseš nákup, jehož obsah si pak kus za kusem dezinfikuješ a nakonec ho dáš na dva dny ležet do sklepa a konzumovat ho začneš až třetí den, tak to už je za hranicí magoření. :-P
14. 05. 2020 v 20:34Off-line igy  (38/173/81)
Pokud sis už zvykl a neomezuje tě to, tak co řešíš? Časem třeba přijde druhá vlna a ty to přečkáš ok, zatímco všichni ti, co vidíš v autobusu, lehnou.
14. 05. 2020 v 20:41Off-line rosju  (53/170/78)
Když tě to baví........;D
14. 05. 2020 v 21:16Off-line i8051  (53/184/97)
Spoleham, ze sis otrel klavesnici desinfekci, nasadil novou rousku a pustil preventivne antivir v PC hned po tom, co jsi tohle napsal ... :-)
14. 05. 2020 v 21:44Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Jsem v některých ohledech germofob, respektive bakterie a viri z mého chovu (domov) mi vadí méně, ale vnější prostředí jsem dost řešil dost vždy. Například loni v létě jsem se s podobně založeným synovcem hádal kdo zmáčkne tlačítko na semaforu. Koronavir vedl jen k mírnému přitvrzení již zavedených procesů a zavedení karanténích opatření na věci co jdou z vnějšku,...
14. 05. 2020 v 22:22Off-line Anonym
Artenkotorer
No vidíš a ještě do doby co se zavřeli školy na nějaký mytí a dezinfekci celkem prděl, samozřejmně jsem si ruce na záchodě v obchodáku myl a to i po příchodu domů ale to je normální ale když jsem někde byl a jel jsem třeba tou tramvají a nebylo se kde umejt tak mě ani nenapadlo řešit to že jsem na něco někde šáhl ať už někde na kliku nebo nějaký madlo.
15. 05. 2020 v 14:57Off-line klucinek  (33/176/75)
Boha co vám jebe přecitlivělý bukvičky...dřív si děcka hráli se slepicema a žrali nemytou zeleninu a nic jim nebylo. Dnes se sprchujete dezinfekcí.... se pak nedivte že ste pořád nachcípaný a bez imunity když kolem sebe držíte sterilní bublinu, aby jste se náhodou něčeho nedotkli. Na údržbu těžkých strojů s vámi....
15. 05. 2020 v 15:09Off-line rosju  (53/170/78)
Ano, já mám v lahvičce také dezinfekci -54% švestky, užívat pouze vnitřně !!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload