Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel se bude stěhovat

16. 05. 2020 v 13:22Off-line Anonym
Ahoj, potřeboval bych radu nebo i jiný úhel pohledu od někoho nezaujatého. Přítel bude za měsíc končit v práci a našel si novou o které vážně uvažuje. Problém ovšem je, že je to až v Brně. Musel by se přestěhovat a vídali by jsme se jen o víkendech nebo kdyby měl volno. Mě se to osobně moc nelíbí a to jsem mu i řekl, ale jediný argument je, že vydělá víc peněz a rok nebo dva to snad vydržíme. Problém je i v tom, že si píše s jedním klukem a dost spolu flirtují a nevím, zda mě to nebude dost psychicky ničit když bude tak daleko a nebudu mít žádnou jistotu. Příliš mu nevěřím tak nevím co s tím...
16. 05. 2020 v 13:49Off-line nezkusenej  (103/178/55)
Neměj obavy :) Je hodnej a podle toho jak o Tobě mluví, tak Tě taky miluje :)
16. 05. 2020 v 15:16Off-line igni  (36/192/130)
Tak si zkus najit taky praci v Brne, aby jste byli spolu, penize jsou dobry argument ;)
17. 05. 2020 v 02:47Off-line i8051  (53/184/97)
Zapeklity buzni problem, co je nutno resit a anonymne na buznapavlaci. Mozna by si fakt mel najit nekoho jinyho misto zarlivy stihacky. Brno - buzerantu plno, tak mu to mozna vyjde ;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 05. 2020 v 06:14Off-line barbas  (43/194/80)
Vztah na dalku moc fungovat nebude, a když jsi si jistý, že flirtuje s někým jinym, moc naději tomuto nedavam. Nepřejí vám nic zlyho, ale pokud mu nevěříš, fakt si radši najdi někoho jineho. Bude to pro tebe asi lepší. Pokud ti na penězích tolik nezáleží, bude to asi lepší pro tebe. Než se trapit, radši jednat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload