Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj kamarád má přítele, zamiloval jsem se do něj

20. 05. 2020 v 07:31Off-line Anonym
Můj teď už hodně dobrý kamarád, kterého znám asi rok, má přítele. Oni jsou spolu dva roky a jsou šťastní. Alespoň si to myslím. Jen v mojí hlavě se to nějak divně zlomilo a asi jsem se do něj zamiloval. Máme neskutečně stejný záběr koníčků, dokážeme si povídat x hodin o čemkoliv, jsme k sobě až šíleně upřímní. Při loučení mě začal objímat (což je u něj nejspíš normální, je kontaktní člověk). Často si píšeme, často píše první i on. Teď byl posledně u mě, umí hrát fakt dobře na piano a on ví, že se mi to líbí. Když hrál, řekl, že dokáže hrát i poslepu a začal hrát mou oblíbenou skladbu a upřeně mně koukal do očí minimálně půl minuty v kuse. / Asi jsem naivní, vím, že se svým přítelem je šťastný, ale tohle vše, jak se se mnou chová... Hned ze začátku jsme si oba uvědomili, že budeme fakt hodně dobří kamarádi. Oba nejsme úplně na sex, ale spíše na upřímnost, oddanost, věrnost... Takové to duševní souznění. / Chtěl jsem se vás tedy zeptat, jestli je tohle vše v takovém přátelství normální? Já cítím, že ho fakt miluju, a myslím si, že něco cítí i on, jen nevím, jestli to je náznak nějaké začínající lásky a nebo to přátelství... Poradíte? Dále když jsem například ve městě a jsme domluveni, že půjdeme ke mně, sám navrhne, že mě vyzvedne a můžeme hned jet. No celá situace mě dostává dost do kolen...
20. 05. 2020 v 07:37Off-line Anonym
+ nejsem ten, který by na něj vyst**toval a podobně, připadá mi, že iniciativa jde dost i z jeho strany, máme to tak půl na půl... Do jejich vztahu se vůbec nemontuju, jen to vše tak samo prostě vyplývá ze situací...
20. 05. 2020 v 08:24Off-line Anonym
Do zelí nikomu nelezu, jak jsem psal, ta iniciativa většinou nejde z mé strany. Jen nevím, jak rozpoznat, jestli to je až tak velké přátelství a nebo náznak nějakého citu. Samozřejmě vše zachovám v přátelství, ale kdyby chtěl časem něco více, to bych s tím nic neudělal... A teď mi jde hlavně o to, jak bych poznal, jestli chce něco více. Jestli to, co teď dělá, nejsou třeba ty náznaky. Nevím... Budu holt čekat... :D
20. 05. 2020 v 09:01Off-line Jan_Christoph  (32/177/59)
Když je to tak super kluk tak se můžete s kamarádem domluvit, že s ním budete chodit oba.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2020 v 18:11Off-line Juno  (68/175/75)
Jak to píšeš tak to opravdu vypadá že by tě chtěl, tak nevzdoruj a zkus to. A hned uvidíš. Čekání je k ničemu. Později by jsi toho mohl litovat.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 05. 2020 v 19:10Off-line miloslav9  (31/171/60)
Kolik vám je len Anonym?
21. 05. 2020 v 06:47Off-line Anonym
26. Jinak pro všechny, vážně do nich nejdu, jsme jen přátelé, ale kdyby začal první on nějak s něčím, a já jsem do něj takhle zakoukaný, tak bych asi nečinný nebyl... Jen nevím, jak to rozpoznat...
21. 05. 2020 v 10:56Off-line sexovac  (22/201/86)
Já jsem byl s klukem, co je extrémně talentovaný právě na klavír, takže vím, že umělci jsou prostě trochu jiní než většina lidí, vřelost a upřímnost a otevřenost jsou jedny z vlastností, co jich má podle mě velká většina. Můj ex byl taky takový :) Ale dobrý je, že i kdyby tě nemiloval, rád tě určitě má a to je pro tyhle lidi mnohem víc :) A určitě mu nechtěj být koulí na noze. Sám znám jaké to bylo, ex koncertoval už tehdy po celém světě a když odcházel studovat akademii do Londýna, bylo to mezi námi plné toho, co ani jeden neřekl nahlas, ale bylo to víc než jasné. Duševní svoboda a možnost rozletu mu musíš dát primárně před vším ostatním, jinak si ho nikdy nezískáš <3
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2020 v 11:50Off-line Ratkin  (33/179/-)
Anonyme ahoj, ozvi se mi prosim
21. 05. 2020 v 15:43Off-line Anonym
Děkuju za názory, hlavně sexovaci. ???? Budu na to myslet.
21. 05. 2020 v 17:43Off-line Respon  (20/200/85)
Rozbijat vztaht kvoli zamilovanosti? Nie nie, poskodis sebe a inym. Nie nie nechaj to tak. Ked vidiet ze su spolu stastni tak ich nechaj. Ved je vela inych chalanov inde....
21. 05. 2020 v 17:59Off-line i8051  (53/184/97)
Jsou 2 varianty:

1. Bud spravna buzna a ser se do nich, totalne jim ten vztah roz**dej, zamotej oboum kebule a hlavne nezapomen myslet na sebe. Chvilkove sice neceho dosahnes, v dlouhodobym aspektu ale nic, protoze to nebude mit dlouhyho trvani.

2. Nebud echova buzna a neser se do nich. Najdi si volnyho kluka. Nebo tobe by nevadilo, kdyby se nejakej vetrelec sral do tvyho kluka? Hm?

Vyber si dle sebe a pak si to v sobe zduvodni. Jine moznosti nejsou. Nemas zac :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload