Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Těšíte se na letošní desátý Prague Pride?

20. 05. 2020 v 12:51Off-line Ajk  (43/180/75)
Na pochody Gay Pride v Praze jsem chodil od jejich počátku, předloňský a loňský Pride už mi přišel ale takový už moc komerční a zpolitizovaný a letos váhám, zda se vůbec zúčastnit. Je to jen můj pocit, nebo skutečnost?
20. 05. 2020 v 15:00On-line igy  (38/173/81)
Bude duhový průvod?
Neříká se nám to snadno a víme, že touto informací hodně lidí nepotěšíme. Pokud se nestane v následujících dnech zázrak, duhový průvod letos kvůli omezením shromažďování nebude. Neexistuje způsob, jak bychom dokázali pohlídali, aby se veřejného průvodu zúčastnilo jen povolené množství lidí. Jde o nejpopulárnější akci festivalu, která tradičně završuje pridový týden, a ačkoliv je pro nás těžké smířit se s tím, že se pro letošek ruší, jinak to v současné situaci nejde.

https://www.praguepride.cz/…desitky-akci
20. 05. 2020 v 15:06On-line igy  (38/173/81)
Jo a k tématu - je to tvůj pocit. Chodím na pride od začátku a je pořád stejný - na začátku aktivisti promíchaní s politiky a pak komereční či politické vozy promíchané s tancujícími lidmi.
Rozdíl vnímám spíš na Letné, kde se mi zdá, že ubývá stánků organizací a přibývá trhových a jídelních stánků.
20. 05. 2020 v 19:04Off-line AliFox  (21/178/62)
Nechápu pointu když se homosexuálové snaží o to, aby to nebylo bráno jako nějaká divná a speciální vlastnost, tak k čemu potřebují divnej speciální průvod. Z principu Pride vůbec nedává smysl. Přestaňte lidem kolem sebe na potkání cpát že jste teplý a neustále jim to metat do ksichtu a přestanou s vámi mít problém.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2020 v 19:13On-line igy  (38/173/81)
AliFox a další, v zásadě vidím tři možnosti:
1. vůbec na sebe neupozorňovat a žít normálně, ale jednou za čas vyrazit na pořádnou společnou akci, aby se heterákům ukázalo, kolik vlastně gayů je, že jich je několik procent populace, takže by se s nimi mělo počítat. (To se mně zamlouvá nejvíc.)

2. nedělat žádné speciální akce, ale nebát se projevit v běžném životě, aby lidé viděli nějaké gaye kolem sebe pořád, tušili, kolik jich je procent v populaci, takže by se s nimi mělo počítat.

3. nedělat žádné speciální akce ani na sebe nijak neupozorňovat, vlastně být úplně tajní, takže lidi nebudou tušit, kolik gayů je, budou si myslet, že je to jen módní výstřelek nějakých celeb*** a až pak narazíte na nějaký problém, tak počítat s tím, že se na vás najednou všichni budou koukat skrz prsty, jako na nějaké divné, nemocné, nenormální, budou vás pomlouvat i vaši rodinu, prostě to co tu bylo v minulosti, kdy žádné pride ani otevření gayové nebyli a homosexualita byla nemoc a léčila se elektrošoky.
20. 05. 2020 v 19:16Off-line Noir3  (20/-/-)
Kdo říká že Pride je jen pro LGBT? Mě posledně doprovázel kámoš i se svou přítelkyní.
20. 05. 2020 v 19:18Off-line AliFox  (21/178/62)
Igy: Já neříkám bejt tajnej, o mě to okolí ví, odjakživa to ví rodina, spolužáci, učitelé, přátelé, rodinní přátelé, všichni, ale nikomu to necpu, nikoho s tím neobtěžuju a v životě jsem se nesetkal s nikým, kdo by se mnou měl kvůli tomu problém. Když lidi ani neví jaký je rozdíl mezi tím něco tajit a něčím neobtěžovat lidi kolem, tak už je to poměrně smutný.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2020 v 19:28On-line igy  (38/173/81)
Pro mě je třeba tajení to, že na návštěvě u tchýně se nesmíme držet za ruce nebo být moc blízko u sebe, protože pro ni by to bylo, že to ostatním cpeme a obtěžujeme. Smutně je, když nemá člověk rozhled mimo svůj život
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2020 v 19:48Off-line tatrman  (27/-/-)
Souhlasím s igy, kdo nechce, tak na pride jít nemusí, takže nejde o nějaké vnucování se. Je to o svobodě. Já osobně bych přivítal, kdyby se k homosexualitě přiznalo více sportovců a politiků. To jsou takové dvě oblasti, kde je pod svícnem největší tma. Jinak celeb*** a youtuberů už je přehršle, ale vrcholové sportovce nebo politiky LGTB, aby člověk hledal lupou.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2020 v 18:08Off-line i8051  (53/184/97)
Jako kazdorocne NE :-)
21. 05. 2020 v 23:17Off-line Montyrey  (103/130/150)
Nikdy jsem nemusel pochody. Akorát to sere heteráky, co by nás pak všechny nejraději zplynovali, a co bych tam jako sám dělal? z pohledu na šťastný páry a hýkající vykrouceniny bych akorát měl blbou náladu. A na co jako mám být hrdý? na neopravitelnou chybu v mozku? až se to bude jmenovat "love parade" nebo podobně, bude to decentnější a pro všechny, a budu mít s kym jít, tak možná půjdu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 05. 2020 v 14:28Off-line Betonica  (39/191/93)
Za me take ne. Prave proto, jak pises, je to totiz politika a komerce.
28. 05. 2020 v 01:19Off-line esthetique  (40/-/-)
Na ten (V)zrušený?
28. 05. 2020 v 05:09Off-line Peta80  (43/187/-)
Estéťo, jaký zrušený?

"10. ročník festivalu Prague Pride letos bude, a to v původně plánovaném termínu od 3. do 9. srpna 2020. Už teď ale víme, že pandemie koronaviru výrazně ovlivní podobu letošního pridového týdne."

Zdroj: https://www.praguepride.cz/…desitky-akci
28. 05. 2020 v 09:42Off-line i8051  (53/184/97)
Hlavne uz ted nikde neslapej ... ;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2020 v 09:48On-line rosju  (53/170/78)
I kdyby šlapal i v Perlovce , už se nechytá. :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2020 v 13:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Katastrofický scénář - gayové se slezou v hojném počtu a davy bazerantů nasnímá v přímém přenosu politicky korektní sluníčková eurotelevize, v praze se poté rozjede druhá vlna koronaviru (vůbec nemusí bejt epicentrem pride) a následně bude hromadné lynčování a pogromy gajů jako pomyslných viníků nové vlny korony... a budou je zhysterčení fanatici věšet za gule na lucerny za frenetického potlesku pobožných nýmandů...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload