Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Byl by dobrý nápad se toho zřeknout?

20. 05. 2020 v 21:08Off-line luk4  (21/181/80)
Ahoj
Mám od školy zadarmo ŘP sk. B a C.
Teď díky té situaci byli zavřené ty autoškoly a nejzdilo se, tímpádem mám odjeto málo jízd.
Na auto mi zbývájí jízdy jen dvě a na náklaďák mnohem víc že hrozí to že to do prázdnin nestihnu. Naše autoškola o prázdninách nefunguje takže by hrozilo to nejhorší a to že bych řidičák měl až v září.
Háček je totiž v tom že nemůžu jít na závěrečky na osobák bez odjetých jízd náklaďákem. Zkoušky jak na auto tak na náklaďák totiž probíhají v jeden den a nejde je jít na jednu skupinu samostatně. Prostě nejde získat jen B a pak někdy C, to u nás nefunguje.
Je to pro mě hrozně naprd jelikož mám naplánovaný na léto nespočet výletů a bez auta to bude naprd.
Mám možnost se náklaďáku vzdát a mít jen B, to znaméná prakticky zahodit pomalu nějakých 20000Kč do vzduchu.
Furt o tom přemýšlím, nemám urgentně v plánu dělat řidiče ale najednu stranu mě to baví a hlavně mi to jde, většinou se toho vzdávají ňoumové co to neovládaj...
Co myslíte? Byl by dobrý nápad se toho zřeknout?
20. 05. 2020 v 21:41Off-line luk4  (21/181/80)
Jez1920FC22
Autoškolu mám komplet zdarma a jak už jsem psal tak to tak nejde že bych si do prázdnin udělal auto a pak až náklaďák. Mám "průkaz žadatele" B+C a musí v něm být vyplněny všechny jízdy abych mohl jít na zkoušky. To mi bylo řečeno když jsem se ptal zda jde jít na zkoušky na béčko už teď. Zkoušky probíhají v jeden den kdy se dělá jak B tak C ale to už jsem psal. Pokud bych už chtěl to běčko hned tak to jde jen tehdy kdy se zřeknu céčka a při zkoušce to zřeknutí podepíšu komisaři...
21. 05. 2020 v 00:01Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Luk4: To je o tvých prio***ách. Co je pro tebe důležitější, mít zadarmo Cčko, nebo mít Bčko dřív? Zkoušel jsi se ptát, zda by šlo zrušit ten jeden průkaz a rozepsat to do dvou nových? Nakonec, je to jen papír...
Jez1920FC22: Předpokládám, že tím myslel dodělávání toho Cčka který by mu už škola neplatila.
21. 05. 2020 v 18:08Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl ty jsi nesvepravnej, ze se v tomhle neumis sam rozhodnout a potrebujes na to arbitra, co to rozhodne za tebe? Prece jen ty vis, co chces v zivote delat a jestli to realne uplatnis. To fakt autem radeji nejezdi, nebo tu budes za chvili ptat, jestli mas odbocit vpravo nebo vlevo ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2020 v 21:05Off-line Juno  (68/175/75)
Ty papíry si dodělej, nikdy nevíš a pak se ti můžou hodit. A to není nějakejch dvacet tisíc ale okolo 50 tisíc v dnešní době. Za dvacet to je tak na osobák. A ten Koronáč je vyší moc a u toho by to měli umožnit ty papíry dodělat, akorát bys měl tu smůlu že by jsi to musel dělat na dvakrát, ale mělo by tito tak vyjít, a nebo se poraď s právníkem. Protože kecy o tom že to nejde a že se to musí dělat na jednou je blbost. Jsou také žaci kteří si dělají jen B a nebo C Tak že běží několik kurzů na jednou a né že se dělají jízdy třeba jednou za půl roku.
24. 05. 2020 v 15:55Off-line luk4  (21/181/80)
I8051
Sveprávnej jsem ale občas než se pro něco rozhodnu tak to rád proberu s více lidma.
Asi se na to vykašlu, stejně mě moc neláká se tím někdy živit. Je to hodně časově náročné a teď mi je to céčko stejně bez profesáku na kterej nemám k ničemu. Do toho jsem opět nedostal jízdu takže tímhle stylem to do prázdnin nestihnu vůbec. Nakonec o starost míň, do toho všeho mám ještě školní závěrečky.
24. 05. 2020 v 16:24Off-line luk4  (21/181/80)
Jez1920FC22
To ano ale já vlastně budu čekat nějaký 3 měsíce na to než si budu moct dokončit celý ten kurz co mám rozjetý a ve finále se půjdu zaměstnat někam kde mě to bude bavit a na céčko už si ani nevzpomenu. O to mi jde, nechci jen tak ztrácet čas něčím co nakonec ani dělat nebudu.
25. 05. 2020 v 07:48Off-line Bubliik  (24/-/-)
Nebo by tady byla ještě možnost změny autoškoly, sice bys za to něco zaplatil, ale jednak bys to neplatil celé jako kdyby znovu a navíc bys měl obojí dojeto ještě před prázdninami případně někdy začátkem prázdnin. Kdy bys měl hotovo samozřejmě záleží na aktuálním stavu a poptávky na kurzy v tvém regionu.
25. 05. 2020 v 16:00Off-line luk4  (21/181/80)
Jez1920FC22
To by podle téhle teorie seděl doma bez práce každý kdo nemá papíry na náklaďák. Jako automechnik se nebojím že bych neměl práci.
Celkově mi příjde ujetý strácet čas kvůli něčemu co ani dělat nechci a zdržovat si získání béčka který je celkem u mojeho oboru nutnost.
27. 05. 2020 v 00:46Off-line Majgo  (44/166/71)
Luk4 ak ti možem poradit nechaj si to preležať v hlave.Tým že budeš mať vodičák o niečo neskor nič nestratíš pokial máš tu možnosť si to C spraviť tak neváhaj a vydrž to nikdy nevieš či náhodou nebudeš potrebovať to C a neskor si budeš buchať hlavu o stenu že ked si mal 18r mal si možnosť a premarnil si ju a hlavne ked to máš platene cez školu tak by som neváhal a využil to a do buducna ked tak máš ušetrené peniaze,ale volba je na tebe nikto z nás ti nemožme do toho hovoriť rozhodnuť sa musíš sám.
28. 05. 2020 v 19:58Off-line luk4  (21/181/80)
Víte co, já si to céčko udělám. Hodně jsem přemýšel a nakonec jsem došel k závěru že ono takový ježdění by mohlo být i fajn ;)
28. 05. 2020 v 20:05Off-line vasek698  (25/-/-)
Čím víc papírů na cokoliv, tím líp. Nikdy nevíš, kdy se co bude hodit.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload