Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Učíte se na maturitu?

22. 05. 2020 v 22:31Off-line Anonym
Čauky,
určitě je tady řada z Vás, které stejně jako mě čeká za pár dní maturita. Jak jste na tom s přípravou - učíte se? Já se snažím, ale mám celkem obavy že to neudělám... problém mi dělají hlavně didakťáky... jak jste na tom Vy? Díky
22. 05. 2020 v 22:42Off-line TenNormalni  (18/-/-)
Čau, mám to úplně stejně, klidně napiš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2020 v 22:47On-line Lolitak69  (18/169/59)
Taky to tak mám, nejvíc pro mě asi bude nepříjemná praktická maturita. Dneska jsem šel na kobereček k ředitelce za to, že písmena na mých deskách byla příliš velká. Z objektivního hlediska to bylo opravdu komické.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2020 v 22:50Off-line voita  (20/175/65)
Maturoval jsem přesně před rokem. Didakťáky byly nejjednodušší (mám zálibu v jazycích:D) a nejvíc jsem se bál ústní z literatury, kterou naprosto nesnášim a přijde mi jako logickej nesmysl maturovat z knihy. Každopádně pokud tě učitel, co to bude opravovat, má rád, tak se nemusíš moc bát:D
22. 05. 2020 v 22:53Off-line vitek2000  (20/188/73)
Já jsem se učil didakťáky tak, že jsem si udělal asi 6 možná i víc z předešlých roků a za chvíli jsem byl z 5tek na 3kách kterou jsem i dostal :D
23. 05. 2020 v 15:55Off-line Anonym
Tak září to jistí no... kdyžtak za rok na jaře a nebo znovu čtvrťák :D
23. 05. 2020 v 17:04Off-line Jerryblu64  (19/190/95)
Já se třeba učím na didakťaky posledních pár dní. Na ústní se učím průběžně od pololetí a teď si každý den opakuji jednu otázku a jsem zatím v suchu :D
23. 05. 2020 v 17:08Off-line Titan24  (26/167/48)
Však didakťáky jsou na matuře to nejjednodušší. Mnoho lidí ti řekne, že by je dal i žák 9.třídy základní školy. Však dnešní státní maturity jsou lehčí než Olympiády.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 05. 2020 v 18:55Off-line malDoran  (19/176/89)
Dělám si jen rozbory na ústní. Rozbory děl, okruhy z ekonomie, účetnictví, cestovního ruchu, hotelového provozu a managementu. Didakťáků se vůbec nebojím. A myslím, že nikdo z vás by se bát ani nemusel :D i když tam bývají fakt 3,14čoviny. Praktickou už mám za sebou, i odevzdané písemné zpracování. Už jen to obhájit :D čeho se bojím, je =ustní čeština a účetnictví. Ani jedno mi nejde :D tak tajně doufám, že přimhouří oči k tomu, jaká je situace. A tady studuju v Havířově, kde se to teďkom trochu s koronou rozjelo... takže kdo ví, jak to bude. Taky by mi maturita mohla přijít e-mailem se zprůměrovanými známkami :D
23. 05. 2020 v 19:32On-line Invictus  (91/182/-)
Didakťáky jsou to nejjistější, co v životě máš. Vždycky se jejich obsah odvíjí od toho minulého testu. Čeho tam bylo málo, toho tem bude v letošním hodně. A mají poměrně nízké skóre na 4. Je prostě třeba vědět, co tam bývá za typ otázek.
Druhá věc je, že si učitelé rozjeli svoji propagandu a každý den omývali maturity a dělali z toho věc života a smrti.

Lolitak: Tohle znám. Když jsem byl minulý týden ve škole, tak si mě vyhledal oponent ročníkové práce a snažil se mi zpochybnit celou práci. Nejzábavnější mi přišlo nařčení z plagiátorství, bez důkazů a bez omluvy.
Sice by tím, ve své podstatě, zpochybnila i celkový postup vedoucího mé práce ale nakonec to dopadlo tak, že se mi ukázalo, že dospělý člověk nemá schopnosti vyjádřit se.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload