Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Změna osobnosti - nerozumím si s holkama

23. 05. 2020 v 15:34Off-line Anonym
Upřímně, asi tak 10-8 let nazpátek jsem byl takový ten stereotyp gaye. Kamarádil jsem se skoro výhradně s holkama. Prostě s chlapama jsem si neměl co říct. Jenže tak šel čas, dnes už mám 27 let, a moje osobnost, zájmy atp. se hooooooooodně měnily. Postupně jsem se začal kamošit i s chlapama, dnes mám tak genderově vyvážené kamarády -50/50. Ale ta změna mé osobnosti během toku času je tak propastná, že to mám dnes naopak, než kdysi. Mám svoje kamarádky rád, přeju jim fakt jen to nejlepší - ale jaksi se mnou nerezonují, mnohem radši trávím obvykle čas s kámošema. Přijde mi, že holky dělají i z uplně jednoduché životní situace jadernou fyziku. Taky jsem takový býval, možná je to věkem, že už nemám tolik energie analyzovat míň podstatné věci.
No o co jde... V podstatě když jdu ven s kámoškou, mám z toho setkání hlavu velkou jak balon, cítím se upřímně celkem vyčerpanej... Současně ale mám ty holky rád, a nechci je nijak ranit. Na druhou stranu prostě si už s většinou z nich moc nerozumím, protže se z mé osobnosti se do značný míry vytratil ženský uhel pohledu na svět. Nevím, jak se nějak vymanit z vlivu svých kamarádek, kdy některé jsou an ěm tak trochu závislé... abych ej neranil. Nemá někdo zkušenosti, typy, rady?
23. 05. 2020 v 15:52Off-line igni  (36/192/130)
Rady nemam, zmena osobnosti mezi 18-25 je naprosto bezna, jak clovek spolecensky dospiva. Ono proste budete spolu komunikovat min a min a postupne ted kontakt bude jen obcasny, ze stare znamosti. A tak to obcas byva, nijak bych si tim hlavu nelamal.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2020 v 16:12Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Dřív jsem se bavil s holkama normálně, ale po pubertě pro mě začaly být více dramatické a už si s jen tak nějakou nesednu. Na druhou stranu někteří kluci jsou teď taky celkem “drama queens”.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2020 v 17:31Off-line vasek698  (25/-/-)
To já si s nima nerozuměl vůbec nikdy a baví mě trávit čas v dílně, hospodě, lese, atp. Čekám, kdy přijde změna a začne mě bavit s nima kecat. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload