Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Holka s dítětem vs. kluk

05. 09. 2013 v 09:52Off-line Radek1951  (72/175/75)
Těžká rada, že? Jak píšeš, on má dvě možnosti, ani jedna není ideální.
Ta první možnost oženit se sní kvůli dítěti mi nepřipadá rozumná vzhledem k tomu, co o té holce píšeš. Žádné dítě na delší dobu vztah dvou úplně rozdílných lidí neudržía je předpoklad, že ten svazek skončí nakonec rozvodem nebo se tvůj kamarád bude trápit v manželství, které nebude ideální a nenaplní jeho představy.
Ta druhá možnost pro tvého kamaráda bude znamenat prakticky dlouhodobý fianční závazek, je třeba si uvědomit, že dítě může studovat, může jít na VŠ a tomu a jeho finančním možnostem budou odpovídat alimenty, které, pokud se nedohodnou, určí soud.
Já osobně, být na jeho místě, bych s ní do manželství nešel, raději bych ji platil a snažil se s ní dohodnout o možnostech styku s dítětem.
To je můj názor, který vychází z toho, co jsi popsal. Snad v tom, co jsi napsal, není kus tvého sobectví, které se snaží udržet si vztah s ním.
05. 09. 2013 v 10:17Off-line sweetboy20  (31/185/95)
Ale zase jak muže vědět jestli to dítě má opravdu sním? a další věc, píšeš že ten kluk má prachatý rodiče, takže vtomhle případě by fakt byl ideální potrat... jestli už není pozdě :)
05. 09. 2013 v 11:15Off-line Anonym
Dobra rada: zjistim jestli to dite ma fakt opravdu s nim, a druha vec reaguji na radeka, moc byhc pral byt sobec ale nemuzu, jde mi o lukasovo dobro a stesti. A obavam se o jeho dusevni zdravi, pokud to by byla fakt hodna a spravna holka ze takovy veci podvadzeni nebo neco podobny by nedelala tak bych ustopuil a nechal ji jit ale to spis taky by se nerozesli protoze by se moc meli radi a rozumeli no ne??? ja lukase chci chranit ale zaroven mu chci aby otevrel oci a videl veci co driv nevidel. a pak ho necham samyho se rozhodnout co dal. ja bych vybral druhou moznost. ale to je na mym klukovi at si vybere sam. a kdyz vybere prvni tak s nim zustanu vernej kamarad. protoze mnoho veci vyrikal a ja ho vzdy vyslechl.
05. 09. 2013 v 11:43Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Lidé spolu mají být, protože chtějí, ne protože musí.
V každém případě bych tady nechal provést test otcovství. Pokud se ukáže, že dítě není jeho, není tady vůbec co řešit. Pokud ano: Jestli týpek cítí morální a citový závazek vůči dítěti, je jen v pořádku, aby na ně platil a podílel se na výchově. Ale je jeho absolutní právo být s osobou, kterou má rád, i kdyby to neměla být matka jeho děcka.
05. 09. 2013 v 11:57Off-line Radek1951  (72/175/75)
Anonym (luk***) : Tak O.K. To byla jen poznámka na okraj, tak se nezlob. Asi se v tomto případě shodneme, že lepší je ta druhá možnost. A opravdu nemusí být na škodu nechat si časem udělat test na otcovství. Jen musí počítat s tím, že to všechno je pak o tahanicích u soudu.
A jedna, asi dost hloupá a nereálná myšlenka : jestli kamarád i ty máte rádi děti a dalo by se s tou holkou domluvit na tom, že po narození dá souhlas k tomu, aby dítě bylo svěřeno do péče otce, tak by to asi bylo nejlepší řešení pro vás i pro toho malého. Žádnému zákonu by to určitě neodporovalo, nežijete a registrovaném partnerství a kamarád je otec. Ovšem je to závazek na celý život.
05. 09. 2013 v 12:09Off-line igni  (36/192/130)
Moje rada je, že by mel radeji byt s tebou, holku nechat byt a jenom se stykat a starat o to dite. Idealni samozrejme je, kdyz dite vyrusta s milujicimi rodici. Problem nastava ve chvili, kdy to rodicum neklape a ve vysledku se to vzdy podepise i na tom diteti. Proto je lepsi si na nic nehrat, domluvit se primo s ni jak se o to dite bude ona starat, jak budou resit to, aby ji s tim pomohl a pripadne i to vyzivne, ale zustat s ni neni dobre reseni pro nikoho.
05. 09. 2013 v 16:00Off-line merglo  (44/-/-)
Neviem presne o aké okolnosti tu ide, ale ja osobne by som si vybral možnosť tretiu, byť s dievčaťom a chlapcom zároveň. V staroveku to bolo bežné a fungovalo to teda veľmi harmonicky
05. 09. 2013 v 17:30Off-line power  (23/180/65)
Chtělo by občas použít mozek. Stačilo použít gumu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 09. 2013 v 20:03Off-line martas002  (40/191/89)
Power. máš pravdu , nasadíš gumu a jeto cajk !
05. 09. 2013 v 20:52On-line Richard33  (44/185/80)
Pokud je to dítě jeho, měl by se taky zapojit, ale to nezmamená, že by si ji měl vzít když je na kluky. To by nemělo budoucnost.
05. 09. 2013 v 22:19Off-line Dannnnny  (33/175/70)
Muj nazor je ze by ji mel platit ale zit s ní ne.
05. 09. 2013 v 23:16Off-line Anonym
Dekuji vsem za nazory, a na 90% mate shodny nazory jako ja a ted jsem se dozvedel ze oni se pohadali a to jen prvni den bydli spolu na zkousku a lukas odesel ku kamaradovi spat, a to proto ze ta holka ho obmedzovala ze nesmi jet na net, nesmi sportovat, a musi prestat zavodne plavat a hned ji brat za manzelku. takze vybrecel se mi ja ho poslechl a vyslechl a musel jsem ho potesit ale musel jsem cekat a nic nerikat abych se na ni vykaslal, protoze jsem mu slibil ze mu dam dva dny na rozmyslenou tak jeste zitra a pak se mi uvidi..drzte mi palce.
05. 09. 2013 v 23:18Off-line igni  (36/192/130)
Drzim hlavne palce vam obema, aby vam to vydrzelo ;)
06. 09. 2013 v 06:43Off-line Radek1951  (72/175/75)
Hodně štěstí tvému kamarádovi i tobě.
06. 05. 2015 v 19:05Off-line sirEragon  (58/182/82)
Každý strůjcem svého štěstí. A už vůbec mi nebere hlava když je na kluky proč udělal holce děcko? A teď strašně anonym ho obhajuje. Opravdu si myslí anonym že zůstane u tebe? Jak snadné bude ho znova zmanipulovat tou holkou.
06. 05. 2015 v 19:20Off-line comrade  (39/195/102)
To děcko dostane tak nebo tak, ona ho chtít nebude.
06. 05. 2015 v 19:24Off-line sirEragon  (58/182/82)
Naše zákony nedovolujou homosexuálům adoptovat dítě. Ukazte mi jeden homosexuální par u nás který ma v péči děcko.
06. 05. 2015 v 19:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Jen upozorňuju, že zas někdo vyhrabal 2 roky staré a už dávno asi mrtvé téma, takže než začnete radit nebo moralizovat mrkněte na datum vložení debaty : )
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload