Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Transgender

01. 06. 2020 v 16:38Off-line Jonklesh  (19/-/-)
Ahojte vsichni kolousci chtel bych se vas zeptat jestli bych mel jit na Transgender aneb jake jsou vyhody byt muz na co jste hrdi krome sveho pera?
01. 06. 2020 v 18:11Off-line Slowpoke  (24/191/70)
Nevim, jestli jsem tě nepochopil špatně, ale "jít na Transgender"? :D "Chození na Transgender" je předně vyhrazený pro ty, kteří mají genderovou dysforii (tzn. necítí se dobře ve svým těle, protože mají znaky pohlaví, se kterým se vnitřně neztotožňujou). Není to tak, že jednoho dne vstaneš a řekneš si, že by pro tebe možná mohlo bejt výhodnější stát se klukem/holkou a asi by stálo za to nechat do sebe napíchat hormony a nechat se přeoperovat. :D

A kdyby ses tak náhodou cítil, nenech si radit zrovna od lidí na internetu. :D (Anebo jsi troll a třepím si tu pusu zbytečně, haha)
01. 06. 2020 v 20:19Off-line Jerryblu64  (23/190/95)
Ikdyby si chtěl tak tě jen tak nenechají "jít na Transgender". Kamaráda, který je "pravý" měl těžké chvíle dosáhnout čeho chtěl. Trvalo mu několik let plných testů psychology, musel neustále psát slohovky o tom, proč se necítí jako holka nýbrž jako kluk. Potom musel několikrát jít jako na matu***ní ústní zkoušku před komisi, kde se zase obhajoval. Musel si říkat chlapeckým jménem. Teprve pak po tom co si rok říkáš v tvém případě holčičím jménem budou doktoři zvažovat nějakou změnu jména a nějakou hormonální léčbu. A co vyhrajes tím, že si odriznes chuja, podstoupís operaci která bude mít za následek to že budeš škemrat aby si začal levitovat nebo aby si vydržel chvilinku chodit. A potom co se ti vše zahojí budeš mít něco, co pouze připomíná, to co mají holky, samozřejmě nemůžeš mít děti, to tě snad ani nenapadlo. Řekl bych že i přijdeš o velkou část citu, protože ta tvoje "nová díra" bych řekl že nebude tolik obehnaná nervy jako ty přirozené. Furt se chceš stát ženou? Já nejsem trans, ale mám dost empatie a znalostí abych si uměl představit jaká ta cesta takového člověka je. A to nemluvím o šikaně...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload