Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Udělal jsem si ostudu

01. 06. 2020 v 21:47Off-line Anonym
Ahoj,
v sobotu byl u nás menší festiválek do 300 osob a jelikož to bylo po hodně velké době kdy se něco tohodle typu u nás konalo tak jsem se trochu utrhl z řetězů a hodně to přepísk s alkoholem.
I když ani né přapísk ale vůbec jsem se za celou dobu nenapil něčeho normálního a ani jsem toho moc nesnědl takže to bylo naprd.
Zjistil jsem že jsem tam dělal později v noci hroznou ostudu, i když tam byla prakticky už jenom málá hrstka lidí tak mě to štve. Existuje dokonce i záznam toho co jsem tam vyváděl a hrdý na to fakt nejsem, dostal se ke mě až dnes přes kámošku. Celkem se bojím aby se to video nedostalo nějak na veřejnost, prý to natáčel jeden spolužák ze základky ale tomu taky nemusím věřit.
Vzpomínám si i na to že jsem se tam snad i popral s nějakou tlustou holkou ale to je jen pár mlhavých okamžiků co si pamatuju takže přesně nevím.
Prostě hrůza, příště se už budu hlídat, byla to pro mě dobrá facka na zamyšlenou.
Stalo se vám někdy něco podobného?
01. 06. 2020 v 23:17Off-line miloslav9  (31/171/60)
Celkom vtipná spoveď Anonym :D.

Ale držím ti palce, aby si nemal trapas :)
01. 06. 2020 v 23:19Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Pokud to nebylo nic horšího :D
02. 06. 2020 v 18:40Off-line klucinek  (33/176/75)
Každou ostudu jednou nahradí nějaká horší... a co dyt se jenom pochcal, posral a poblil....
03. 06. 2020 v 00:35Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No to je tak, ak mladá generácia musí každý týždeň minimálne celý víkend prechlastať a potom ak to pár mesiacov nemôže praktizovať tak im to potom chýba a preženie sa to :-D Buď rád, že si sa nepredávkoval alkoholom a že si živý a zdraví, niektorí to proste potom nezvládnu :-D Pokiaľ si tam nevykecal niečo moc osobného prípadne neznásilňoval najväčšieho buzeranta v dedine tak ti len prospeje ak sa to video dostane k tvojim rodičom ktorí budú informovaní o tom, že nezvládajú výchovu ;-) :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload